Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym telefonem to chyba też nie tak do końca z tego co pamiętam link aktywacyjny i tak nie działa wystarczyło wypełnić formularz na stronie internetowej ,ustawić na kanał TVN i tyle po jakimś czasie obraz pojawił się na ekranie ,więc telefon nie jest do niczego potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inna jest lista kanałów (porównaj sobie - jeden woli Eurosport a drugi Polsat2 itd., to zależy od osoby), tak samo pakiet bezpłatny się różni - w smart hd w bezpłatnym miesiącu są wszystkie podstawowe programy pl a w nnk masz tych kanałów bodaj 5. A jak opłacasz co miesiąc to wg. mnie lepsza NNK: kanały WiP/sundance, disney xd, eurosport, tvn style/turbo w HD - tego w smarcie nie ma a cena przy płatności za 1miesiąc ta sama (20zł). W zamian jest tv6 i polsat2 których ja np. nigdy nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, a ja mam taki problem. Nie mogę aktywować karty przez internet, bo wchodząc na stronę aktywacji jest informacja o przerwie technicznej. Napisane jest tam, żeby spróbować za chwilę, a ja próbuję już od wczoraj i jest to samo. Telefon do BOK to koszt 1,23 za minutę, a to trochę drogo, więc wolałbym aktywować starter przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, przeszedłem z tnk na smart hd , żeby mieć POLSAT itd. Wszystko zrobiłem tak jak mi kazali przy wypełnianiu formularza i mam zakodowane wszystkie kanały oprócz TTV.

Ani TVN ani Polsat ani nic. Częstotliwość 11393 V 27500 . Co mam dalej zrobić? Kanały mam opłacone jeszcze ponad 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, przeszedłem z tnk na smart hd , żeby mieć POLSAT itd. Wszystko zrobiłem tak jak mi kazali przy wypełnianiu formularza i mam zakodowane wszystkie kanały oprócz TTV.

Ani TVN ani Polsat ani nic. Częstotliwość 11393 V 27500 . Co mam dalej zrobić? Kanały mam opłacone jeszcze ponad 3 miesiące.

 

zgłoś na forum na pewno Ci pomogą

 

http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.ph ... 7c&t=29194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...