Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

O wielkie dzięki za odpowiedź :) A ja właśnie nie posiadam dekodera HD i przeszedłem na smart HD, wczoraj około godziny 22 wpisałem kod na stronie ktory dostalem smsem i po chwili na kazdym kanale otrzymalem czarny ekran i tak do tej pory jest. Mam ustawione na kanale "TVN SD" i nic się nie dzieje. Czy to normalne i dalej mam czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

mam problem z smart hd. mam dekoder opticum x10 , włączyłam opcję smart hd ale dopiero póżniej doczytałam że karta ma byc aktywna.nigdy nie zasilałam karty gdyz miałam cały czas podstawowe kanały więc karta jest nieaktywna.teraz gdy włączę dekoder to tvp 1 tvp2 tvn mi nie idzie. Kartę sobię doładuję dopiero w poniedziałek , ale zastanawia mnie dlaczego nie pojawiły sie te dodatkowe kanały nawet jesli sa zablokowane ??? prosze o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wszystko elegancko hula :) tylko mam jeszcze dwa pytania. dlaczego nie wyświetlają mi się te kanały hd ?? (nie mam dekodera hd- czyżby przez to ?) == jest tylko tvn hd.

Zastanawiam się nad kupnem tunera, tylko nie wiem jaki. Podoba mi się HDTV ADB ITI-5800S seria BSKA ale chyba mi smart hd nie będzie działał? proszę o pomoc

a jakie fajne dekodery polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały HD potrzebują do działania dekodera HD - TVN HD widzisz na liście, bo jest na transponderze DVB-S, pozostałe są na transponderach DVB-S2, których Twój dekoder nie jest w stanie obsłużyć.

 

ADB 5800S BSKA będzie działał tylko musisz kupić egzemplarz z Enigmą 2 (będzie w opisie aukcji na znanym portalu aukcyjnym, szukaj "nbox enigma")

 

Z tych najtańszych to jest jeszcze Ferguson Ariva 102E czy Opticum X110P, ale te sprzęty powyższemu dość istotnie ustępują (w skrócie: we wszystkim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...