Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Juz minelo 18 godzin od migracji i mam tylko czarny ekran.

 

Na DM600 z [beep] 2.3.0 juz pojawilo sie to:

 

Caid b01

 

1010 TVN 01.08.12-31.08.12

01.01.90-01.01.90

1050 ITI2 Neovis 01.08.12-31.08.12

01.01.90-01.01.90

 

Moze, ze sygnalu do aktywacji karty nie zlapalem?

No i juz karta aktywna.

 

Tylko nie rozumiem, dlaczego nie daja TVP Historia do tych wszystkich ofert TV/N na karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem, dlaczego nie daja TVP Historia do tych wszystkich ofert TV/N na karte.

Można sobie samemu wyszukać TVP Historia na Astrze (jest FTA).

Parametry:

10,862H

FEC 7/8

Symbol Rate: 22000

PID Video: 517

PID Audio: 700 (zwykły), 701(audiodeskrypcja)

PCR PID: 517

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź na moją reklamację związaną z niedziałającym SmartHD. Uaktywnili kartę, dodali 37dni, które straciłem, więc jest dobrze.

Gdyby zrobili dobrze wszystko od początku to nie mieliby problemów z reklamacjami, no ale w sumie wyszło nieźle.

Jeśli dobrze szukam w wątku, to masz tuner Ferguson FK 6900 CR? Czy to była wina tunera czy karty? Bo mam ten tuner i nie wiem czy mi ta migracja zadziała... :roll:

Na razie wolę nie ryzykować, bo to jedyny tuner w domu podpięty do jedynego telewizora. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmigrowałem do smart HD. Trochę mnie nastraszyły te artykuły o długo trwającej aktywacji i problemach.

W moim przypadku po około 2 godzinach zaświecił się TVN, od razu były dostępne wszystkie kanały.

 

Migracja na wbudowanym tunerze w TV Philips 7606K + Moduł CI: Technisat TechniCrypt CX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejsciu na smart hd uprawnienia na tvn juz nie przechodzą? Nowy miesiąc i widzę że uprawnienia są na iti 2 neovision a na tvn pozostały stare... Pytam bo po przejściu na smarthd nie działały mi tvn i tvn7 oraz religia i obawiam się

że po 10 tego miesiąca może być to samo....Tuner ariva 220 combo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano niestety, mądry polak po szkodzie.. :) serio aż 7 dni przelew idzie nawet jak zapłace u autoryzowanego przedstawiciela tnk ( adresy podane na stronie tnk ).

 

A i jeszcze jedno pytanie przy okazji - co jest potrzebne przy płatności, doładowaniu? Zestaw TNK dostałem w 2010 roku od teścia:) Dostałem tylko tuner (technisat sd-cde ) , kartę no i tyle. nie mam żadnej dokumentacji itp. po wpisaniu nr karty na stronie tnk ( sprawdzenie okresu doladowania) wyskoczylo mi że okres minął 1 kwietnia 2010. i poniżej nr konta itp. czy sam nr karty sim i nr konta wystarczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...