Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem na SmartHD i niestety nic się nie dzieje. Kanały bez opłat zgasły, ale nowe się nie pojawiły od dwóch dni. Może błędem było to, że przeszedłem zanim doładowałem kartę. Przed migracją były tylko bezpłatne (strara karta). Miał ktoś podobną sytuację? Dekoder to GI-870.

Ja mam podobnie. Kanały zgasły, nowe się nie pojawiają, i karta niedoładowywana od ponad miesiąca, dekoder ariva 120 combo.

Dziś po prostu doładuję kartę kwotą 20zł. Miałem w planach doładowanie za 180zł, ale jako, że może coś się nie udać, to nie będę teraz ryzykować. Jak kanały się odblokują, i pojawią się nowe, to dopiero wykupię sobie pakiet na rok :]

Tak czy inaczej musisz doładować kartę, jeśli straciła ważność ponad miesiąc temu. Inaczej nie będziesz mógł oglądać nawet kanałów FTA (TVP1, TVP2, itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że przechodzicie do Smart HD w odwrotnej kolejności ,nawet jeżeli karta złapie uprawnienia to przy pustym koncie i tak nic nie pooglądacie ,a przecież nie o to chodzi dlatego jest regułą że migracja ma sens przy doładowanej karcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Po, nie wiem jak długim czasie, udało mi się uruchomić SmartHD. I tutaj pojawia się kolejny problem. Mianowicie, oprócz TVN, TVP 1 i 2, nie ma żadnego innego problemu. Resetowałem ustawienia tunera, przeszukałem satelitę ponownie, lecz to nic nie pomogło. Jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na SmartHD i niestety nic się nie dzieje. Kanały bez opłat zgasły, ale nowe się nie pojawiły od dwóch dni. Może błędem było to, że przeszedłem zanim doładowałem kartę. Przed migracją były tylko bezpłatne (strara karta). Miał ktoś podobną sytuację? Dekoder to GI-870.

Ja mam podobnie. Kanały zgasły, nowe się nie pojawiają, i karta niedoładowywana od ponad miesiąca, dekoder ariva 120 combo.

Dziś po prostu doładuję kartę kwotą 20zł. Miałem w planach doładowanie za 180zł, ale jako, że może coś się nie udać, to nie będę teraz ryzykować. Jak kanały się odblokują, i pojawią się nowe, to dopiero wykupię sobie pakiet na rok :]

Tak czy inaczej musisz doładować kartę, jeśli straciła ważność ponad miesiąc temu. Inaczej nie będziesz mógł oglądać nawet kanałów FTA (TVP1, TVP2, itd).

 

Problem w tym, że karta jest doładowana i w dalszym ciąg mam komunikat sygnał zakodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mikouaj" - a w ogóle złapała karta uprawnienia ,w statusie subskrypcji masz wpis ITI 2 Neovision ?

 

rekin - ustał na kanał TVN i poczekaj aż karta złapie uprawnienia ,może to być za godzinę a może być za 5 godzin tutaj nie ma reguły - trochę cierpliwości

Ja dla przykładu przeszłam na Smart o 18.10 kanały odblokowali o 22.45 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mikouaj" - a w ogóle złapała karta uprawnienia ,w statusie subskrypcji masz wpis ITI 2 Neovision ?

 

Nie, ale w moim przypadku chyba nie ma to większego znaczenia, bo czy było włączone zwykłe TNK, czy nie było nic, to i tak się żadne uprawnienia nie wyświetlały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem przesłałeś kartę do Cyfrowego Domu ? ,były takie wypadki (co prawda bardzo rzadkie) że karta kodowa była uszkodzona wtedy wiadomo nić nie łapało ,chociaż jeśli dobrze przeczytałam łapiesz kanały TVN ,TVP 1,2 a z resztą jak jest - czy tuner przy wyszukiwaniu całkiem je pomija czy pojawiają się ale zakodowane ?

Może zrób tak - wgraj jeszcze raz nowy soft do tunera ,były wypadki że to pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną wysłałem. Druga, która teraz siedzi w tunerze złapała TVN, TVN7 i TVP 1 i2. Nowszy Soft nie łapał kompletnie nic, nawet zwykłego TNK, dlatego wróciłem do starego. Stary złapał zwykłe TNK, a po wyjęciu i włożeniu z powrotem karty, po migracji już, złapał te 4 wyżej wymienione kanały.

Poczekam jeszcze trochę i spróbuje wgrać nowszy soft, chociaż user z tego forum napisał mi, że bez problemu działa mu smart hd na jeszcze starszym sofcie niż ja mam.

Ręce opadają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przeszedłem na smart hd, karte musiałem aktywowac w sklepie na opticumie wszystkie programy działały, po powrocie do domu po włożeniu do fergusona af 8018, niestety żaden kanał nie działa, stara tnk działala bez problemu tylko uprawnienia na innym łapałem, jest szansa ze ta nowa oferta bd działała na 8018 czy nie ma szans??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre dekodery nie chcą dekodować kanałów Smart HD ,jeżeli się nie mylę chodzi o identyfikator systemu kodowania ,spróbuj może pobrać aktualizację jeżeli jest dostępna na ten tuner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianprz

Z tego co napisała ania28 śmiga bez problemu na tym tunerze.

Wojtek chyba Opticum X 80 jeżeli to ten to nie masz się co przejmować mam ten sam :D Z tego co inni ludzie piszą na innych forach to wszystkim udała się migracja za pomocą tego dekodera :jupi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"damianprz" - to prawda ja mam ten dekoder bez problemu dekoduje Smart HD (oczywiście bez kanałów HD) sama migracja też przebiegła bez niespodzianek wszystko się odbyło na kanale TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia.

Dla TV do 37 cali wystarczy ferguson, powyżej - przynajmniej jak dla mnie - jakość obrazu z tych tunerów jest zbyt słaba. Poza tym są OK. Zresztą to samo można by napisać o przygniatającej większości budżetowych tunerów w cenie kilkuset złotych.

 

PS

Na co dzień używam linuksowego Coolstream'a HD1 i to jest (przynajmniej jeżeli chodzi o jakość obrazu czy komfort obsługi) zupełnie inna półka. Niestety pomimo, że tunek jest tylko jednogłowicowy to i tak kosztuje dwukrotnie więcej, niż budżetowe dekodery z dwiema głowicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś drugi raz robiłem migracje do Smart HD tym razem na dekoderze dedykowanym do TNK SD - Technisat Digit S2-CD . W porównaniu do pierwszej migracji która na ARIVA 200HD trwała około 25 minut to ta na tunerze Technisat trwała aż 3 godziny 40 minut . Wszystkie kanały działają bez problemów -oczywiście te w SD, bo w HD z wiadomych względów nie będą działać. :) Tak wiec posiadacze tych tunerków śmiało mogą migrować do Smart HD- sprawdzone to działa i zawsze to parę programów więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...