Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Piszę posta bo może akurat komuś się przyda ta wypowiedź :)

 

Zrobiłem migrację na nieaktywowanej karcie, następnego dnia (piątek) doładowałem kartę, dzisiaj (poniedziałek) karta została aktywowana i po 15 minutach od zanotowania wpłaty na karcie kanały zaświeciły z Smart HD :) Oczywiście ustawiony TVN, w gruncie rzeczy jestem zadowolony ze zmiany :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja na dekoderze opticum x406p:

- włożyłem nową kartę i ustawiłem na religia.tv,

- dokonałem aktywacji przez www,

- po 3 minutach kanały TNK zaświeciły,

- zaraz potem dokonałem migracji do smart HD i po chwili wszystkie kodowane kanały zgasły,

- wykonałem przelew na konto (180 zł na cały rok) i znowu ustawiłem na kanał religia.tv,

- po kilku minutach od zrealizowania przelewu wszystkie kanały z oferty Smart HD zaświeciły.

 

I to tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim.

Mam starą kartę sd nie doładowaną ale jeszcze z podstawowymi kanałami.Jeżeli przejde na smarta to muszę doładowac konto czy bede miał przez 1 msc kanały "smartowe" bez opłat?Czy warunkiem przejścia na smarta ,nawet na pakiet podstawowy musze miec srodki na koncie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę posta bo może akurat komuś się przyda ta wypowiedź :)

 

Zrobiłem migrację na nieaktywowanej karcie, następnego dnia (piątek) doładowałem kartę, dzisiaj (poniedziałek) karta została aktywowana i po 15 minutach od zanotowania wpłaty na karcie kanały zaświeciły z Smart HD :) Oczywiście ustawiony TVN, w gruncie rzeczy jestem zadowolony ze zmiany :)

 

Pozdrawiam.

 

@andrzej9923 wystarczyło przeczytać tylko parę postów wyżej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim.

Mam starą kartę sd nie doładowaną ale jeszcze z podstawowymi kanałami.Jeżeli przejde na smarta to muszę doładowac konto czy bede miał przez 1 msc kanały "smartowe" bez opłat?Czy warunkiem przejścia na smarta ,nawet na pakiet podstawowy musze miec srodki na koncie?

Po migracji karta całkiem zgaśnie.

Jeśli chcesz minimalnym kosztem mieć po migracji pakiet bez opłat, to zrób przelew na 1zl.

Wtedy po migracji na 1 dzień dostaniesz pełny pakiet i po nim będziesz mieć 30 pakietu bez opłat.

 

Tylko musisz być pewien, że zaksiegowali już twoją wpłatę,bo jak przelew dojdzie po migracji to ten trik nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migracja z TnK SD na Smart HD w moim przypadku trwała około 3 godzin (możliwe że nawet krócej, ale po rozpoczęciu migracji nie pilnowałem dekodera). Kanał TVN SD był ciągle zakodowany (obraz i dźwięk) ale na czarny tle leciały napisy aktualnie wyświetlanego filmu. Sprawdziłem status subskrypcji - dodało linijkę z napisem "ITI 2 Neovision". Wyłączyłem dekoder z zasilania na jakąś minutkę a po ponownym uruchomieniu wszystko śmigało.

 

Dekoder: Globo Opticum 7300 CI2CX Plus VFD

Software: 1.1.17

Loader: 1.1.4

 

Sprawdzał ktos z was przejście na Smart Hd na tunerze opticum x11 ?

Sprawdziłem już aktywną kartę Smart HD czy działa na Opticum X11p. Po włożeniu karty do czytnika wyskoczył napis "Niewłaściwa karta. Proszę włożyć kartę systemu Conax". I tu ponownie pomogło wyłączenie dekodera z zasilania. Po ponownym uruchomieniu wszystko było już ok - także pojawił się napis "ITI 2 Neovision". Jednak nie wiem, jak przebiegałby proces migracji na tym dekoderze - sama karta Smart HD działa poprawnie.

 

Dekoder: Globo Opticum X11p

Software: 6.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz minimalnym kosztem mieć po migracji pakiet bez opłat, to zrób przelew na 1zl.

Wtedy po migracji na 1 dzień dostaniesz pełny pakiet i po nim będziesz mieć 30 pakietu bez opłat.

A jeśli ktoś jest już w trakcie migracji? Miałem pakiet TNK do 6 czerwca 2012r., i teraz wykonuję migrację na Smart HD. Jeszcze migracja chyba się nie dokonała, chodź TVN SD już zablokowany...

Jak to jest teraz z opłatami. Czy dalej można płacić przelewem na konto TNK SD, co wcześniej (czy trzeba się wybrać do punktu obsługi TNK, jakiegoś np.RTV)? I podejrzewam, że muszę już płacić za Smart HD (180zł).

Jeśli teraz zapłacę za Smart HD, to chyba będzie ok, i kanał się odblokują?

Dzięki z góry za odpowiedzi :D

 

PS. Mam tuner Ariva 120 Combo. Jak na kanale TVN SD podejrzeć subskrypcję? Pod EDIT mam jakieś informację, ale nie wiem jak to poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Demolka" - fakt przejścia na Smart HD można zobaczyć po wpisie "ITI 2 Neovision" zobacz czy wyświetla się coś takiego .

Jeżeli chodzi o opłaty - dla Ciebie nic się nie zmienia dalej jest to samo konto ,możesz zapłacić przelewem ,możesz zapłacić w punkcie podając numer karty ,możesz opłacić za miesiąc lub kilka miesięcy - ważność doładowania sprawdzasz jak dotychczas logujesz się na stronie http://www.telewizjanakartę.pl i wpisujesz w pole numer karty

Jak zaksięgują pieniądze to odblokują kanały :D

 

"zibi-s " a kto powiedział że data końcowa to 2016 r? ,przecież Smart HD jest nową ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja prosto z forum n:

Smart HD jest usługą która dopiero się rozwija, wiec nie wykluczone, że nowe kanały będą dochodzić do oferty. Niestety jednak nie mogę potwierdzić, kiedy ani nawet czy na pewno tak się stanie. Obserwuj nasze forum i stronę internetową. Jeśli nowe kanały dołączą do oferty, z pewnością przekażemy taką informację.

Furtka do wprowadzenia nowych pakietów, a co za tym idzie kanałów jak najbardziej istnieje. Póki co badają teren :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Demolka" - fakt przejścia na Smart HD można zobaczyć po wpisie "ITI 2 Neovision" zobacz czy wyświetla się coś takiego .

Mam takie coś na Ariva 120 Combo:

7f44807f76.jpg

Dopiero doładowanie karty pozwoli na zmianę subskrypcji? A może spróbować doładować jeszcze kwotą 1PLN, jak ktoś tutaj proponował, i wtedy zobaczyć?

 

EDIT. Chyba po prostu doładuję sobie kartę za 20zł, i dopiero po miesiącu wykupię sobie pakiet na rok. Bezpieczniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest plus, że pozostaje nam "stara" karta, która nie jest sparowana z żadnym urządzeniem. Tak, aby oglądać kanały HD to musisz zainwestować w dekoder HD.

No i jeszcze można podzielić sygnał poprzez spliter na kilka dekoderów :).

a jak wyglada podział sygnału przez spliter w ofercie tnk smart hd ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opinii internautów wynika, że na chwilę obecną splittery nie współpracują z kartami TNK SD w trybie Smart HD. Wynika to z faktu, iż karta po aktualizacji zachowuje się inaczej (podobno jak rozparowana TNK HD) i przez to splittery sobie nie radzą. Niewykluczone, że większe firmy typu Clone+ coś z tym wkrótce zrobią.

 

Za to ktoś się chwalił, że działa mu multiroom zawarty w Fergusonach Ariva 102e i 202e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder ferguson cr 6018 zrobiłem migrację przez internet na smart hd. Wszystko przebiegło pomyślnie co zostało potwierdzone. Ale nie ma żadnego efektu tzn. mam dostęp do kanałów z oferty dawnej TNK SD, obraz nie został zakodowany po prostu nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na SmartHD i niestety nic się nie dzieje. Kanały bez opłat zgasły, ale nowe się nie pojawiły od dwóch dni. Może błędem było to, że przeszedłem zanim doładowałem kartę. Przed migracją były tylko bezpłatne (strara karta). Miał ktoś podobną sytuację? Dekoder to GI-870.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...