Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

TNK nadawała Conax Cas5.

TNK to też CAS7, jeśli odbiornik ma prawidłowo zaimplementowaną obsługę Conax (a nie jakieś hacki dla 0b00), to karta powinna działać.

A nawet jeśli byłby to CAS5, to zmiana CAID nie równa się zmianie CAS. To tak jakby karty Nagra2 zaktualizować do Nagra3 jednym EMM.

 

@pharphocel,

domena o której myślisz nie należy do ITI, ani Cyfrowego Domu.

Domena od kilku lat należy do firmy P.H.U. ACME J. MIKULSKI, A. PODGRUDNY z Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuję - powiedzmy że doładowanie tnk sd jest do 22 lipca można przejść przy takim koncie czy nie . W przewodniku oferty pisze ,że na koncie muszą być dostępne jakieś środki ,ale nie pisze dokładnie jakie musi być minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może doprecyzuję - powiedzmy że doładowanie tnk sd jest do 22 lipca można przejść przy takim koncie czy nie . W przewodniku oferty pisze ,że na koncie muszą być dostępne jakieś środki ,ale nie pisze dokładnie jakie musi być minimum

Możesz migrować.

Ja miałem konto ważne do 5 sierpnia, czyli mniej niż miesiąc (migracja 13.07).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 8.30 na dekoderze Opticum 9600HD (soft 3.39) rozpocząłem proces migracji Karty TNK na Smart HD na kanale TVN SD. Po około 30 minutach zgodnie z instrukcją migracji na chwilę wyjąłem kartę z czytnika i ponownie ją włożyłem. Po upływie 20 minut kanały z pakietu Smart HD zaczęły mi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja przyłączam się do Smartowców :D po chwilowych poszukiwaniach znalazłem moją nowszą kartę aktywowaną w 2011 roku (stara aktywowana w 2009 roku oczywiście pozostanie nietknięta) i zacząłem proces migracji. Póki co na Arivie 200 z softem 2.15B8 jestem na etapie, że jedne uprawnienia mam od TVN, a drugie od ITI Neovision. Zobaczymy ile to zejdzie, próbowałem metodą na wyciągnięcie z prądu i włożeniu karty przy włączonym TVN SD, ale póki co nic.

 

Edit: Po godzinie wskoczył TVN SD, ale na chwilę obecną kanału nie zmieniam, bo dalej w uprawnieniach mam to co wcześniej. Więc może nie będzie tak źle.

 

Edit2: Po niecałych 2 godzinach cały pakiet Smart HD świeci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktos z was przejście na Smart Hd na tunerze opticum x11 ? Doładowałem karte i zastanawiam się nad migracją . Ciekawi mnie po co na stronie TNK podaje się swoje dane kontaktowe , myślę że po jakimś czasie "akwizytorzy " z N będą namawiać na płatne pakiety z N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator poprawił już wysyłanie Emm-y na kartę , więc nie powinno już być problemów z migracją z TNK na Smart HD. :jupi:

 

. Ciekawi mnie po co na stronie TNK podaje się swoje dane kontaktowe , myślę że po jakimś czasie "akwizytorzy " z N będą namawiać na płatne pakiety z N.
Dzwonić na biuro obsługi , i wyrazić chęć migracji bez podawania jakich kolwiek danych osobowych , lub opcja 2 wpisać byle co przy rejestracji i tyle . Robią to po to bo nie wiedzą ile mają kart aktywnych :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak moduł bedzie bezbłędnie współpracował z kartą po migracji do Smart HD? Każdy, który poprawnie działał do tej pory z TnK SD? Z góry dziekuję za odp.Pozdrawiam. PROXIMUS

 

Ja od początku TNK SD używam modułu TechniCrypt CX. Moje przejście na Smart HD z kartą w tym module trwało około 25 minut. Zero problemów w odbiorze programów zarówno w SD jak i HD. Moduł mam w tunerze ARIVA 200 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam i ja narazie 10 minut i aktualnie w informacjach o karcie mam coś takiego:

 

http://img513.imageshack.us/img513/2051/img20120716133051.jpg

 

Edit:

Wszystko ok już jestem w SMART HD trwało to ~15 minut :brawo:

 

Edit2:

Kilka osób wcześniej pisało, że karta z ofertą Smart HD nie działa w spliterach. Ze swojej strony mogę potwierdzić poprawne działanie multiroomu dostępnego w tunerach Ariva 102E i 202E z kartą Smart HD :brawo:

 

Posiadam spliter i dwa odbiorniki ferguson fx6600 i ariva 200 i nic nie działa. czy cos da się z tym zrobic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

posiadam TNK SD którą doładowywuję co rok aby mieć kanały darmowe(z takim zamiarem ją zakupiłem) własnie muszę to zrobić i zastanawiam się czy teraz będą one aktywne przez następny rok, czy doładowanie karty wiąże się z przejściem na Smart HD czego nie chce robić? (karta TNK SD to ta druga edycja bez pakietu darmowego ważnego do 2016)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...