Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na przejście na smart HD, bo brakowało mi Polsatu i TVP Seriale, cena jest nadal niska, w TNK HD nie podoba mi się 19,95 (nie mogli zrobić 20zł?), oprócz konieczności podania danych adresowych nie musiałem nic więcej zrobić, nie muszę wymieniać dekodera, a mam nadal otwartą opcję HD, miesiąc pakietu bez opłat nie robi różnicy bo doładowywałem (choć mialem starą kartę do 2016). Muszę dodać, że w mojej okolicy/zagranicy nie odbieram polskich programów DVB-T. Uprawnienia przyszły dopiero następnego dnia, musiałem zostawić dekoder włączony na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W smartHD dali polsat HD a w TNK HD polsatu HD brak jaja :]

 

 

To nie jaja, tylko w tnk hd masz inne programu których brakuje w smart hd.

 

Porównaj ofertę NNK HD 19,9 a Smart HD 15 zł - różnica jest taka że za 20 zł mam takie badziewie w stosunku do Smart HD jak Wojna i pokój, Sundance CH, Disney XD no zysk po zbóju :brawo::brawo::brawo: a i jeszcze bagatela w standardowej opłacie NNK HD to 28 programów, a w Smart HD 48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też postanowiłem przejść na SMART HD. Jak na razie czekam 6h i TVN nie zaświecił. Zobaczymy ile to potrwa.

Mam pytanko: weryfikacja tego maila jest konieczna ? Bo jak na razie to wyskakuje mi tylko:

Network Error (gateway_error)

 

An error occurred attempting to communicate with an HTTP or SOCKS gateway.

The gateway may be temporarily unavailable, or there could be a network problem.

 

For assistance, contact your network support team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikouaj z tego co można przeczytać na forach to weryfikacja emaila nikomu nie działa ale karta się aktywuje.

 

@tilg ty nie licz wszystkich ikonek jakie są na ulotkach tylko kanały kodowane i wtedy ci wyjdzie w NNK - 27 a w Smart - 30 z czego 5 to wersje SD dostepnych kanałów więc jest 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dalej nie będziesz mieć obrazu zadzwoń do biura obsługi podaj numer karty ,rodzaj dekodera i wersję oprogramowania ,tutaj nie ma reguły jednym łapie po 3-4 godzinach innym nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wyciągnij a następnie włóż kartę - to podobno pomaga w przypadku dekoderów Technisata

Nic nie trzeba wyszukiwać bowiem wszystkie programy są na liście głównej ,podobnie jak w tnk sd nic nie trzeba było szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do biura obsługi klienta - podaj numer karty ,rodzaj dekodera i wersję oprogramowania ,ewentualnie napisz tutaj : doradca.N

 

Jeszcze jedno ! - w przypadku migracji na koncie tnk sd muszą być jakieś środki , jeżeli migracja odbędzie się przy pakiecie bez opłat to dostępne będą jedynie programy FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do biura obsługi klienta - podaj numer karty ,rodzaj dekodera i wersję oprogramowania ,ewentualnie napisz tutaj : doradca.N

Napisałem ;)

Jeszcze jedno ! - w przypadku migracji na koncie tnk sd muszą być jakieś środki , jeżeli migracja odbędzie się przy pakiecie bez opłat to dostępne będą jedynie programy FTA

Opłacone jest do stycznia, więc nie w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem przeszedlem na TNK SMrt HD moj dekoter to TechniSat nie moge wyszykać programów TV6, AXN, Polsat Sport New, pozostałe programy mam (Polsat, Polsat 2, TVP Seriale) co moze byś przyczyna, jak rozwiąć ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję "rekord" w migracji jak na razie wynosi 36 godzin ,szkoda że ITI nie przygotowała się technicznie do tego rozwiązania ,albo ludzie się rzucili masowo i system nie nadążą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...