Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Napewno nie skorzystam bo kanaly bez oplat tylko przez miesiac , smiech na sali .A do tego brak chociazby Eurosportu i Nat Geo Wild ,mogliby dorzucic jeszcze te kanaly zamiast innych smieci.

Większość z Was psioczy, że pakiet bez opłat jest tylko na miesiąc i jednocześnie żąda nowych kanałów, które na pewno w tym pakiecie bez opłat by sie nie pojawiły. Mnie się tylko nie podoba zastrzeżenie, że mogą kanały w DVB-S przerzucać do DVB-S2. Dla posiadaczy np. Technisatów z oferty TnK to nie do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA się zastanawiam ale nie jestem pewien czy skorzystam przeprogramowałem tuner i ustawiło mi z nową listą kanałów , kanały dublują się z NNk i TNK HD brak jedynie Eurosportu Wojna i pokój i disney XD w sd

 

Wojna i Pokój w SD już nie nadaje. Disney XD oraz Eurosport i owszem.

Najbardziej brak Eurosportu !

 

Ale za to użytkownicy tnk hd/nnk nie mają: Polsat 2, TV 6, a także Polsat HD :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja polega na wyeliminowaniu platformy Telewizja na kartę, do dnia 30.06.2013, aby przejść od 01.07.2013 na nadawanie w standardzie DVB-S2!

 

a mój FX 7600 nie wspiera cas7 :cry: ( testowałem z kartą N na karte ) a tu jest ten sam caid i system )

 

 

@pharphocel lepsza jest cyfra na karte i działa 18 miesięcy bez doładowania z kanałami (TVP1, TVP2, TVP Info, Puls, Polsat, Polsat 2, TVN, TVN 7, TV4, TV 6, Religa TV, Trace TV) na allegro od 70pln można kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli ktoś ma tuner z możliwością odbioru dwóch kart np. Ariva 200, to lepiej kupić pakiet Cyfry+ START HD. Jest Polsat, Polsat2, TV6 i 7 kanałów w jakości HD za 13 zł. Więcej tutaj: http://www.cyfraplus.pl/oferta/detale#type1

@pharphocel lepsza jest cyfra na karte i działa 18 miesięcy bez doładowania z kanałami (TVP1, TVP2, TVP Info, Puls, Polsat, Polsat 2, TVN, TVN 7, TV4, TV 6, Religa TV, Trace TV) na allegro od 70pln można kupić

Koledzy, w tym szaleństwie jest metoda, ale co zrobią użytkownicy dekoderów? Lepiej by 'Nka' zdjęła parowanie, z całej oferty NNK i TNK HD. Drodzy pracownicy telewizji N, zróbcie coś dla swoich użytkowników, taka prośba od wiernego i płacącego użytkownika. Jestem pewien, że więcej użytkowników TNK HD i NNK się by do tego przyłączyła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla użytkowników mających już odbiornik tnk (np. jak ja Technisat) i opłacających "pakiet na doładowanie" , to jest to bardzo opłacalna zmiana. Z tej racji, że można " podrasować" dotychczas ubogą ofertę, praktycznie mieszcząc się w kosztach. Komu wystarcza jakość SD (np. tv w kuchni 19') - nie musi kupować nowego odbiornika i wymieniać karty. :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie kolejna oferta kolejna zmiana i inne kanały. Dziwi mnie to dlaczego w każdej z tych 3 ofert są inne kanały, co lepiej im tworzyć nowe nazwy niż mieć jedna nazwę/ofertę przykładowo N na kartę HD i ją uzupełniać o nowe kanały niż dodając nowe kanały tworzą nowe oferty? nie kumam.

 

Dlaczego nie można wejść po kliknięciu na logo TNK HD w tej str http://telewizjanakarte.pl/ na ofertę TNK HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kontakcie z "enką" i jeżeli chodzi o Smart HD to tak :

 

1. Kupujemy starter tnk sd - kartę aktywujemy ,ale jako usługę Tnk sd następnie przechodzimy do Smart HD dokonując rejestracji ( można to zrobić nawet w tym samym dniu)

2. Kupujemy zestaw tnk sd (czyli tuner +karta) i postępujemy jak wyżej

 

Wiadomo,że jeżeli ktoś ma te "super karty" z okresem gwarantowanym na 2016r to szkoda marnować takie karty ,jak ktoś już bardzo chce to najlepiej kupić nowy starter i na nim aktywować Smart HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ania28 tez tak myślę, że szkoda tych kart z ważnością pakietu bez opłat do 2016 r. Tylko po co ten adres korespondencyjny?

A pytałaś się z tymi 6-ścioma miesiącami? Prawdą jest, że jak karty nie doładuję raz w ciągu 6 miesięcy zostanie ona dezaktywowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Aktywowałem dzisiaj usługę SMART HD. Dostałem linka aktywacyjnego na maila, jednakże on nie działa. Czy tylko u mnie jest taki problem? Jak ewentualnie go rozwiązać? Przepraszam że napisałem ten sam post w dwóch tematach, ale dopiero teraz zauważyłem że jest osobny temat poświęcony SMART HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że te karty są cenne ,a szczególnie dla ITI dlatego lepiej je zostawić w spokoju

Nie pytałam się o co chodzi z tymi 6 miesiącami ,ale odniosłam wrażenie że ten temat jest omijany , w każdym razie jeszcze trochę "enkę "podpytam i Wam napiszę

I jeszcze jedno - z jednego numeru telefonu można aktywować max.2 karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, czekam na uprawnienia. A mam jeszcze jedno pytanie. Już od 5 miesięcy jechałem na pakiecie bez opłat. Czy teraz po aktywacji SMART HD będę musiał od razu doładowywać aby mieć ten bez opłat, czy dopiero za miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QWERTY, coś nie działa na http://telewizjanakarte.pl/ jak się klika na obrazek WIĘCEJ pod TNK HD, więc masz link -> http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/

 

A co ciekawe pod gdy się kliknie na http://telewizjanakarte.pl/ na obrazek ZAMÓW pod TNK HD to jest link do oferty Smart HD -> https://n.pl/nsklep/promocje/smarthd/zamow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałam się o co chodzi z tymi 6 miesiącami ,ale odniosłam wrażenie że ten temat jest omijany , w każdym razie jeszcze trochę "enkę "podpytam i Wam napiszę

Napisałem kilka stron wcześniej i powtórzę po raz NNNN-ty >>>> Jeśli w ciągu 6 miesięcy karty nie opłacimy wylatuje ona z systemu , czyli zostaje całkiem zdeaktywowana :brawo: inaczej nie będzie można jej póżniej doładować , wszystko po to aby ludzie opłacali kartę , nie jak dotychczas było , że ktoś załadował raz na ile a miał kanały freee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...