Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne to wszystko - w takim razie dlaczego w regulaminie jest zapis że trzeba być abonentem Smart HD przynajmniej pół roku ,a jeżeli ktoś po 2 miesiącach zrezygnuje przyjdzie zapłacić karę ? jeżeli poda się prawdziwe dane osobowe będą wiedzieli kogo ścigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o tym zapisie?

 

pkt. 4 ppkt. 5:

 

Intencją Abonenta jest korzystanie z Oferty Smart HD przez okres co najmniej 6 miesięcy.

To , o czym nie pisza na forum pseudo HD N ....

 

Jeśli nie doładujesz konta w ciągu 6 miesięcy to karta zostanie dezaktywowana , inaczej karta wyleci z systemu :brawo: ( coś jak cyfra w pre-pad działa od do i koniec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skrócono ważność o dwa miesiące. Termin wygaśnięcia to był 21 listopad, a teraz mam do 18 września. Czyli skasowali po 20 złotych za miesiąc. Teraz od godziny mam ciemność i karta nie łapie uprawnień. Weryfikacja mailowa nie działa. Sklep n także. Za kontakt telefoniczny z BOK płaci się. Więc pozostaje cierpliwie czekać.

 

Mi przeliczyli doładowanie za 15zł /m-c, czyli zgodnie z Regulaminem :). Do końca 2013 roku mam spokój.

 

Karta już aktywna :brawo::brawo::brawo: .

 

Brak możliwości potwierdzenia e-mail-a weryfikującego.

 

No i szkoda, że w ofercie nie ma Eurosportu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy ten dekoder ma wejście na karte sim, tak jak tutaj http://www.hollex.pl/telewizja-na-karte ... rta-tnk-2m

No i co za problem?

 

Kup sobie używaną kartę TNK czy inną "ramkę" na allegro, wyłam kartę która tam będzie i swoją przyklej taśmą klejącą od spodu. I będzie wszystko elegancko śmigało :)

 

Albo znajdź swoją "ramkę", bo musiałeś wyłamać tą kartę - małych kart sim nie sprzedają oddzielnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nadal siedzą w TNK SD to oferta jest dobra, dla nowych raczej nie.

Sam mam kartę i dekoder TNK SD, może jak zrezygnuje z Nki to skorzystam.

 

 

Ale mogliby Rozszerzyć ofertę N na kartę i dać programy: TV6, POLSAT HD i POLSAT 2, bo jaka to jest sprawiedliwość że płacimy więcej i mamy już dekodery przystosowane i nam też powinni dać te programy.

Myślę, że to kwestia czasu jak zmienią ofertę, dodadzą FOXy i NG jak to było w tej promocji z kanałami, ewentualnie jest inny scenariusz, czyli zmiany będą po połączeniu z C+ W TEJ OFERCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto pomoże? Ja jestem ze Słowacji i nie mam numeru telefonu +48, który jest wymagany do rejestracji SMART HD :(

 

BOK TNK SD +48 12 294 79 15 (Nr stacjonarny)

 

Jemu chodziło, że będąc na Słowacji nie posiada telefonu z prefiksem +48, a inny prefiks wskaże, że jest użytkownikiem poza Polską, a ta oferta jest tylko na teren PL (przynajmniej oficjalnie).

 

Jest wyjście, jest możliwość założenia sobie telefonu w internecie z numerem PL. Poszukaj w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...