Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum N tak napisał przedstawiciel:

 

"Domyślam się, że pytasz czy ten zapis zobowiązuję Cie do korzystania. Otóż nie, mamy nadzieję, że będziesz korzystał z usług przez 6 miesięcy a może i dłużej ale nie musisz. Wciąż jest to usługa pre-paid czyli jeśli doładujesz masz kanały. Jeśli nie, wówczas po skończeniu się środków pozostawiamy Ci kanały bez opłat przez 1 miesiąc."

 

źródło: http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.ph ... post620824

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znowu podpytać "enkę " i tak :

 

1.Jeżeli chodzi o dane adresowe - to ITI przekazuje je do podmiotów współpracujących w celach marketingowych (czyli reklamowych) dlatego dobrze jest wyrazić sprzeciw w celu przetwarzania .ITI kontaktuje się jedynie wtedy kiedy wystąpią problemy techniczne

 

2.Jeżeli chodzi o te nieszczęsne 6 miesięcy - NIE JEST PRAWDA ,że karta nie ładowana "wyleci z systemu" karta która nie jest doładowywana przez 6,9 czy 12 miesięcy NIE ZOSTANIE ZDEZAKTYWOWANA ,więc to co napisał w tej kwestii bigcyc 123 NIE JEST PRAWDĄ ,jedynie bez doładowanej karty będzie można oglądać jedynie programy FTA

 

3. Jeżeli migracja z tnk sd do oferty Smart HD nastąpi w czasie korzystania z kanałów bez opłat to niestety po przejściu na Smart HD nic nie zobaczymy (prócz kanałów FTA) na koncie muszą być zgromadzone środki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wylatuje dostałam e-maila w tej kwestii ,jedynie prócz kanałów FTA nic się nie zobaczy

 

Na razie jest dostępny jeden pakiet ,ale jeżeli pomysł chwyci to możliwe że oferta się rozszerzy

 

Jeżeli chodzi o aktywację to max jest to 48 godzin ale obecnie jest skrócona do 6 godzin ,należy ustawić na kanał TVN SD i nic nie przełączać

Jeżeli ktoś ma kłopot z aktywacją to najlepiej skontaktować się z biurem obsługi podając numer karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tej rubryce (+48) jak wpisze swój numer to dostane sms z kodem do czego? jaki kod?

 

To hasło które ustalasz i zapamiętujesz. To hasło w przyszłości wymagane będzie do kontaktów z telefonicznym BOK.

i potem to hasło wpisuje w rubryce : "hasło cyfrowe do kontaktu z BOK"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wpisujesz je w rubryce na następnej stronie po wciśnięciu WYŚLIJ po wypełnieniu wszystkich rubryk i jest ono potrzebne do aktywacji SMART HD.

"Hasło cyfrowe do kontaktu BOK" - tutaj wymyślasz swoje wymyślone hasło, obojętne jakie ale gdzieś je sobie zapisz jeśli kiedyś będziesz się kontaktował z BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie chodzi o to żeby się wspierać ,dlatego zapytałam się przez e-mail i dostałam jednoznaczną odpowiedź którą zamieściłam na tym forum .W warunkach i regulaminie tej usługi nie ma zapisu aby doładowywanie miało być realizowane jakoś cyklicznie lub aby trzeba było się zobowiązać do ładowania konta w jakimś określonym czasie ,jak również nic nie pisze o jakiejkolwiek dezaktywacji ,usługa działa na TAKICH SAMYCH warunkach jak tnk sd - jedyna zmiana to ograniczenie pakietu bez opłat do 31 dni

 

Nowa oferta Smart HD jest dostępna również dla nowych kart ,więc nie ma potrzeby używania starych kart tnk sd ,a szczególnie tych długoterminowych - wystarczy kupić starter i zobaczyć czy po 6 miesiącach dojdzie do dezaktywacji konta bo ja myślę że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym akurat jest różnie niektórym złapało po 3-4 godzinach inni siedzą 20 godzin i nic ,niestety usługa nie działa jeszcze tak płynnie

Niektórzy polecają żeby dekoder włączyć na noc i iść spać ,rano wszystkie programy powinny być - jest mały problem bo niektóre dekodery wyłączają się po braku bezczynności a każde przerwanie powoduje wydłużenie czasu migracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał poniższy przypadek:

- karta TNK SD - pakiet na 2 miesiące, jeszcze nie aktywowana. Czy w przypadku aktywacji i przejścia na Smart HD, będziemy mogli oglądać przez te pierwsze/promocyjne 2 miesiące cały pakiet Smart HD, czy trzeba będzie po przejściu doładować konto i czy nie traci się tych dwóch promocyjnych/startowych miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba aktywować kartę tnk sd po aktywacji przejść na usługę Smart HD wtedy przez 2 miesiące oglądasz cały pakiet Smart HD ,a kolejne 31 dni pakiet bez opłat (oczywiście w przypadku nie doładowania karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zrozumiałam to - minimalne doładowania to jest 20zł ,jeżeli będzie mnie to zasili ono kolejne doładowanie ,jeżeli będzie więcej niż 20 zł to liczą 0,65 gr /dziennie jeżeli jest więcej niż 54 zł ( a mniej niż 96zł) to liczą 0,58gr/dziennie ,jeżeli 96zł (a mniej niż 180zł ) to liczą 0,52gr/dziennie ,jeżeli więcej niż 180zł to licz a0,48gr/dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...