Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

YY i teraz jest problem zastanawiałem się nad c+ chciałem kopaną pooglądać jak będzie liga , a tu taka w sumie ciekawa oferta i to bez abonamentu. Wracając do sportu, nie orientuje się ktoś czy orange sport nadal pokazuje lige jak dobrze pamiętam francuską ? znaczy czy będzie bo liga startuje 10.08 . Kiedyś chyba w nd szły z 2 mecze a napewo 1 o 21 :) jeśli nadal będzie lub jakaś inna liga to łykam smarta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam na smart hd i cały czas mam zakodowane kanały, mam dekoder opticum x10p, karta załapała uprawniania, w statusie subskrypcji mam

 

TVN 01 07 12 31 07 12 01000000

01 06 12 30 06 12 01000003

 

ITI 2 Neovisio 01 07 12 31 07 12 01000014

01 01 00 01 01 00 00000000

 

CA SYS ID 0x0B01

 

Wgrałem soft ze strony producenta http://www.globo.com.pl/?y=3&cmd=show&c ... prod_id=36 ale dekoder wciąż nie dekoduje kanałów, wyjmowałem wkładałem kartę przełanczałem kanał, instalowałem kanały, ale wciąż dekoder nie dekoduje sygnału, działa tylko fta, czy ktoś ma taki sam dekoder jak ja i udało mu się uruchomić smart hd na nim? Macie jakieś rady co mogę zrobić żeby kanały zaczeły być dekodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ania28, tak na dtf-2 mozna ogladac tnk po zmianie oprogramowania do tej pory tnk chodzila bez problemow a po migracji ciemnosc i 2 razy dzwonilem i mieli puscic uprawnienia i do tej pory nic, szlak mnie trafdi po[beep]e sie skusilem glupie smart hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narobili ofert na kartę, a teraz sami nie wiedzą jak je obsłużyć, moim zdaniem nie warto nic zmieniać, za kilka miesięcy n i cyfra połączą się i wtedy może wyjdzie kolejny produkt na kartę i znowu będzie znów cały bałagan. Jak dla mnie najlepszą ofertą jest TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam na smart hd i cały czas mam zakodowane kanały, mam dekoder opticum x10p, karta załapała uprawniania, w statusie subskrypcji mam

 

TVN 01 07 12 31 07 12 01000000

01 06 12 30 06 12 01000003

 

ITI 2 Neovisio 01 07 12 31 07 12 01000014

01 01 00 01 01 00 00000000

 

CA SYS ID 0x0B01

 

Wgrałem soft ze strony producenta http://www.globo.com.pl/?y=3&cmd=show&c ... prod_id=36 ale dekoder wciąż nie dekoduje kanałów, wyjmowałem wkładałem kartę przełanczałem kanał, instalowałem kanały, ale wciąż dekoder nie dekoduje sygnału, działa tylko fta, czy ktoś ma taki sam dekoder jak ja i udało mu się uruchomić smart hd na nim? Macie jakieś rady co mogę zrobić żeby kanały zaczeły być dekodowane?

Teoretycznie uprawnienia masz.

W złej kolejności odebrałeś instrukcje z satelity, jak karta przeszła na 0B01, to nie przyjmuje już instrukcji wysyłanych na 0B00, a podobno przed instrukcją zmieniającą CAID karta musi dostać jeszcze jakieś inne.

Możesz zlogować instrukcje 0B00 z satelity i puścić na swoją kartę (musisz mieć czytnik kart do kompa) lub zapoznać się z tym postem i czekać

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=62 ... tcount=226

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zadzwonieniu na infolinię w moim przypadku kanały wskoczyły po dwóch godzinach. Natomiast wcześniej, czekając więcej niż 48 godzin również widziałem czarny ekran. Mam nadzieję, że w waszym przypadku również sprawa zakończy się pomyślnie bo przygotowanie tej usługi to skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwię się waszymi problemami z przejściem na Smart HD. Przeczytałem cały wątek i troszkę się wahałem z tą migracją lecz zaryzykowałem i o dziwo cały proces z pojawieniem się tej oferty u mnie na Ariva 200 karta TNK w module TechniCrypt CX trwał niespełna 25 minut. Miałem tą pierwszą kartę z kanałami bez opłat do 2016 doładowaną do 2 sierpnia 2013 i po przeliczeniu na Smart HD doładowana jest do 13 marca 2013. Kanałów bez opłat nie żal mi bo mam dostęp do nich za darmo w DVB-T , tak więc dla mnie oferta wydała się dość interesująca więc z niej skorzystałem no i nie żałuję zawsze to lepsza jakość w HD na tych podstawowych kanałach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem do kogo reklamować :>

Zakpili sobie z ludzi i tyle ,niektórzy na telefony do BOK potracili po 20-30 zł ,jak wprowadzali tą usługę to powinni beta -testerów zatrudnić ,a nie testować na ludziach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem, czy reklamować na adres krakowski, czy warszawski (do dystrybutora). Napisałem do doradcy n, zobaczymy co on na to.

Do BOK raz dzwoniłem, wydałem 6zł za dosłownie 1min rozmowy z kobietą, która i tak nie pomogła... reszta to jakieś pier.doły, reklamy i melodyjki. Kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli całkiem nic nie łapie mogą być problemy z kartą .W takim przypadku kartę trzeba przesłać - Cyfrowy Dom sp.zoo ul.Josepha Conrada 37 ,31-357 Kraków ,podając opis problemu ,model dekodera ,wersję oprogramowania

 

Może w Twoim przypadku dekoder usiadł jeżeli mas możliwość sprawdź na innej karcie czy w ogóle dekoder czyta karty w systemie Conax

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest wina tunerów ,bo jednym usługa działa, a innym nie chociaż korzystają tych samych typów dekoderów ,raczej wina leży po stronie nadawcy Technicy enki chyba jeszcze nie wrócili z balowania :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...