Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

dla tych co nie doładowywali karty tnk SD, a włączyli dostęp do oferty smartHD, stracili oni dostęp do kanałów bezpłatnych, gwarantowanych do 2016 r. czyli np. tvp1, 2, tvn, tvn7. W ofercie smartHD kanały są dostępne tylko miesiąc po upływie ważności doładowania na pakiet smart. Dla tych co nie zamierzali doładowywać karty oferta ta nie jest atrakcyjna, bo zostaną im tylko kanały fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co nie doładowywali karty tnk SD, a włączyli dostęp do oferty smartHD, stracili oni dostęp do kanałów bezpłatnych, gwarantowanych do 2016 r. czyli np. tvp1, 2, tvn, tvn7. W ofercie smartHD kanały są dostępne tylko miesiąc po upływie ważności doładowania na pakiet smart. Dla tych co nie zamierzali doładowywać karty oferta ta nie jest atrakcyjna, bo zostaną im tylko kanały fta.

Dlatego ja sobie kupiłem używaną kartę TNK, do testów smartHD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz opłacać te dwa miesiące zasili konto Smart HD ,tylko najpierw zarejestruj kartę jako tnk sd ,jak pokaże się obraz to dokonaj migracji na Smart HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź informacje o karcie TVN to TNK, ITI to SmartHD.

 

PS: Chyba FK a nie FX?

 

FK oczywiście, w przypływie szaleństwa napisałem inaczej.

 

W Informacji o karcie mam napisane TVN, więc cały czas jest TNK, ale doradca n upiera się, żebym mu podał CAID, którego nigdzie NIE MA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam i ja narazie 10 minut i aktualnie w informacjach o karcie mam coś takiego:

 

http://img513.imageshack.us/img513/2051/img20120716133051.jpg

 

Edit:

Wszystko ok już jestem w SMART HD trwało to ~15 minut :brawo:

 

Edit2:

Kilka osób wcześniej pisało, że karta z ofertą Smart HD nie działa w spliterach. Ze swojej strony mogę potwierdzić poprawne działanie multiroomu dostępnego w tunerach Ariva 102E i 202E z kartą Smart HD :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek_F dzieki czyli bez problemu mozna przechodzic tylko jaki caid ustawic do aktywacji bo jest obo1 i oboo. zmienilem na smart hd, karta oplacona do 14 sierpnia, czekam juz prawie godzine i narazie ciemnosc, w uprawnieniach mam tvn i date 31.7.2002 co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zamówiłem nowy starter TNK SD dwu miesięczny (ponieważ mojego obecnego szkoda bo jest jednym z pierwszych aktywowany na starych zasadach) dzisiaj go dostałem. Aktywacja TNK SD zajęła 2 minuty razem z wpisywaniem danych w polu aktywacyjnym, a czas migracji do SMART HD zajął 44 minuty i świecą wszystkie kanały :jupi: , termin ważności konta mam na dwa miesiące czyli do 2012-09-16. Wszystko działo się na kanale TVN SD. W czasie migracji przełączyłem na inny kanał i powróciłem na TVN SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...