Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem na SmartHD i niestety nic się nie dzieje. Kanały bez opłat zgasły, ale nowe się nie pojawiły od dwóch dni. Może błędem było to, że przeszedłem zanim doładowałem kartę. Przed migracją były tylko bezpłatne (strara karta). Miał ktoś podobną sytuację? Dekoder to GI-870.

Ja mam podobnie. Kanały zgasły, nowe się nie pojawiają, i karta niedoładowywana od ponad miesiąca, dekoder ariva 120 combo.

Dziś po prostu doładuję kartę kwotą 20zł. Miałem w planach doładowanie za 180zł, ale jako, że może coś się nie udać, to nie będę teraz ryzykować. Jak kanały się odblokują, i pojawią się nowe, to dopiero wykupię sobie pakiet na rok :]

Tak czy inaczej musisz doładować kartę, jeśli straciła ważność ponad miesiąc temu. Inaczej nie będziesz mógł oglądać nawet kanałów FTA (TVP1, TVP2, itd).

 

Tak jak pisałem, tak też zrobiłem. Przelew na konto tnk ( z inteligo) wpadł po 3 dniach, czyli dziś. Doładowane 20zł. Ustawiłem kanał TVN SD, i jak wróciłem po godzinie, to programy już były odkodowane (może trwało parędziesiąt sekund, może minut, niewiem).

Teraz zostaje mi doładować konto na rok, i heyah :D

 

Może komuś się przyda:

Dla tunerka Ariva 120 Combo wygląda to tak: Tools -> Czytnik kart CA -> Subscription Status ->

e7d2e32187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę zmienic Tnk SD(Technisat) na HD Ariva Combo ,tylko jak załdować tą mała karte sim do tunera Ariva?Czytałem juz o jakis adapterach,podklejaniu karty itd

Czy sa takie tunery które maja "mini" wejście na taka małą karte ?

Niczego nie ryzykujesz! A szkoda marnować kasę przez głupią wyłamaną kartę. Znajdź startera z sieci komórkowej z której korzystasz, poszukaj za kartą matką (z której mały sim został wyłamany) albo kup na allegro inną, tanią używaną kartę TNK w całości i podmień "wnętrze".

 

Ewentualnie kup starter jakiejś telefonii komórkowej za grosze i również podmień to co jest do wyłamania. Na 100% będzie działać (tylko dobrze podklej od spodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś przeszedłem na Smart HD ze zwykłej tvnowskiej telewizji na kartę. Wszystko robiłem tak jak należy (przynajmniej tak mi się wydaje :P )

Posiadam dekoder FERGUSON FX 7600 UCI . Zostawiłem go do pojawienia się obrazu na TVN. Większość kanałów się dodało samoczynnie. Kilka znalazłem sam ,min na kanałach test , dla abonenta. Jednak w ogóle nie mogę znaleźć 3 kanałów : TVP SPORT, DISCOVERY oraz TVP SERIALE.

Proszę o pomoc. Czyżby dekoder był za stary? Jeżeli tak proszę o podanie jakiegoś taniego modelu,który będzie działał poprawnie.

Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jak radziliście, jednak nici z tego. Dalej brak kanałów. Próbowałem wyszukiwać, próbowałem sam dodawać kanał ,ale te nawet nigdzie się nie zapisują...

Brakuje nadal TTV, Discovery,TVP Sport, Disney oraz TVP Seriale. Nigdzie nie można ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie migrowałem do SMARTa

Mam uprawnienia 01000010 a z tego co widzę to ma być 01000014

Co mam zrobić?

 

Pojawił się Polsat z nowych kanałów

i w zasadzie jest tylko tvp1 tvp2 tvn tvn7 i ten polsat

Brak TVN24, Polsat2, AXN, Orange Sport, Polsat Sport News, TV4, Kino Polska, TVN Turbo, TVN Style i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...