Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia szansa jest na 24 miesiące w tym 6 gratis Rodzinny HD. Z tego co ja widzę to w PWU (dla ostatniej szansy) jest wymieniony pakiet Darmowy HD.

Czy ta adnotacja w "ostatniej szansie" jest identyczna jak w DRH6, która umożliwia po zakończeniu tych umów przejść bezpośrednio na Darmowy HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie sobie zludzen ze od polsatu dostaniecie cos za darmo i to cos dobrego.za darmo to mozna dostac w morde jak sie znajdziesz w nie odpowiednim czsie i miejscu,apolsat nigdy nie byl uczciwy dla swoich klijentow bo albo dziadowski dekoder z 299zl ipo gwarancji zlom albo niewolnicza umowa na 29m i tak przyklady mozna mnozyc.warto sie zastanowic przed wyborem co chce sie oglodac i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robcie sobie zludzen ze od polsatu dostaniecie cos za darmo i to cos dobrego.za darmo to mozna dostac w morde jak sie znajdziesz w nie odpowiednim czsie i miejscu,apolsat nigdy nie byl uczciwy dla swoich klijentow bo albo dziadowski dekoder z 299zl ipo gwarancji zlom albo niewolnicza umowa na 29m i tak przyklady mozna mnozyc.warto sie zastanowic przed wyborem co chce sie oglodac i za ile.

 

Kolego stwierdzam, że jesteś malkontent. Nic ci nie pasuje Cyfrowy Polsat zły, Smart HD nieuczciwa.... więc pozostaje ci tylko NTC ale podejrzewam, że powiesz to dno..... Ale teraz do rzeczy, bo robi się off-top Cyfrowy Polsat utrzymuje pakiet Darmowy HD bo to alternatywa dla NTC.

 

P.S Przy okazji tak się pisze "klient".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder wykupiłem za 49 zł, przez 6 miesięcy miałem mini HD za 9.90 i po tym okresie miałem przejść na Darmowy HD.

Jednak nie zrobiłem tego bo przedłużyłem umowę w APSie na 15 miesięcy z powrotem na mini HD za 14.90.

 

 

Pytanie brzmi, Czy jeśli teraz chciałbym przejść na Darmowy HD to znów będzie tych 6 miesięcy za 9.90 czy może dadzą go od razu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sadze ze z tym pakietem darmowy to wielka lipa,jak zwykle od posatu.wybudowali fabryke dekoderow na slasku produkcja idzie pelna para i trzeba to dzadostwo jakos sprzedawac.ja cenie wolnosc od wszelkich umow i kupilem 3 lata temu fergusona arive hd combo ,karte smarthd+ i ta oferta na razie mi odpowiada.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam darmowy HD bez żadnej umowy i nie muszę robić cyklicznych doładowań, jak przy smarthd+ (czyli co najmniej co 2 miesiące).

Toż to już TNK była lepsza, bo na początku darmowa (ja niestety aktywowałem po 1 kwietnia pamiętnego roku i teraz raz na rok musiałbym doładować, jakbym tylko korzystał z oferty).

 

Teraz czekam na umowę, żeby po 6 miesiącach uruchomić na starym module darmowy HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Polsatu z pytaniem czy jest możliwość (i kiedy) przejscia na Darmowy HD, (Mam jeszcze 4 miesiące Mini HD), spotkałem się z odmową :(

W tej chwili podobno nie ma takiej możliwości.

Konsultant był niezbyt uprzejmy, chyba był niewyspany ponieważ była 6:00 rano a dziś Niedziela :)

 

Ciekawe czy wypowiedzenie które wyslę za miesiąc coś zmieni ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki @Burito i @swojadroga za pomoc.

Zawarłem umowę 'Ostatnia szansa' z CI+ na własność (choć w punkcie na franczyzie się nie udało - mieli podobno tylko moduły używki, a takie nie 'wchodzą').

Teraz mam moduł wyglądający jak nówka, ale karta jest używana (karta chyba zawsze będzie własnością CP).

CI+ działa delikatnie wolniej niż CI na moim Opticumie x403p (bez blokady rodzicielskiej). Rzadkie reinicjacje, ale takie miałem też wcześniej.

 

Mam tylko mała niepewność odnośnie przejścia na Darmowy HD po zakończeniu umowy.

W PWU jest adnotacja, że trzeba wymówić umowę 2 m-ce przed końcem i zadeklarować włączenie Darmowego HD.

Jednak jest tam dopisek o dekoderze na wynajem, a ja mam na własność.

Nie wiem czy także mnie to tyczy, bo o wypowiadaniu z własnym dekoderem nie ma tam mowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis w PWU Twojej promocji @aquarius:

 

§ 4 Opis Promocji - Postanowienia Ogólne

4. Dodatkowo po rozwiązaniu Umowy Abonenckiej - w przypadku, gdy Klient zawierając Umowę kupił Dekoder, stanowiący własność Klienta Dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat Kartą zapewnią, bez konieczności ponoszenia Opłat Abonamentowych, dostęp do:

i. ogólnodostępnych programów telewizyjnych i/lub radiowych oraz

ii. promocyjnego Pakietu Darmowego HD, aktywowanego na wniosek Abonenta, w skład którego na dzień podpisania Umowy wchodzą następujące kanały opisane w tabeli numer 3 „Skład Pakietów”.

 

Okres wypowiedzenia masz 2-miesięczny i chcąc mieć pakiet Darmowy HD w wypowiedzeniu trzeba to zaznaczyć. Będziesz miał wtedy płynną zmianę pakietów z końcem okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej podpisać umowę o kodzie promocji DRH6, (6 miesięcy pakiet Mini HD za 9,90 zł, później możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł). Ale sprawdź jeszcze PWU swojej umowy, czy po jej zakończeniu nie masz możliwości aktywacji pakietu Darmowy HD jak powyżej kolega @aquarius.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...