Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla uzupełnienia tamtego projektu.

Oto moja ulepszona propozycja loga dla kanału Nowa TV:

pH87xhZ.png

Tutaj z kolei znajduje się moja propozycja loga dla Polsatu Futbol gdyby stacja jeszcze istniała:

bKAjJsV.png

Zaś tutaj propozycja loga dla serwisu internetowego polsatsport.pl:

iBD2ysO.png

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz o tym że ta firma ma stworzyć też oprawę dla Polsatu? Jakoś w komunikacie nic o tym nie wspominali.

Co do nudy w oprawie to się z tobą zgodzę Polsat z Velvetem dali chyba ciała już chyba dwa lata po jej wprowadzeniu a teraz idzie już dziesiąty rok. Tak długo to chyba nawet TVN nie używał swojej oprawy graficznej.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: No masz rację że w komunikacie nie wspominali o tym, ale chodziło mi o to, żeby Luxlotusliner zrobił też takie fajne cudo dla tej słonecznej stacji. Jednakże częściej występują oprawy z spotów wiosennych i jesiennych, a oprawy świąteczne to czasami robią jako własne (czasami, bo chociaż czasami też świąteczna lub wielkanocna oprawa z 2006 musi się pojawiać), to nawet latem bardzo często używają scenek z fontanną, wędkarzami, bańkami i dziewczynami w sklepie (tylko takie, nic więcej, bo to są letnie akurat), a wymiana oprawy by się przydała, ale loga to nie, gdyż ono jest baaaardzo długo. A TVN zmienia oprawę co 5 lat - od 1997 do 2002 (graficy stacji pewnie), od 2002 do 2008 (Velvet), od 2008 do 2013 (też Velvet) i od 2013 do 2017/18 (Luxlotusliner).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro już tak się zajęliście - mam nadzieję - tylko wirtualnym tworem o nazwie "Super Polsat" to może rzucę od siebie dwa projekciki zrobione na szybko.

 

TRnN1uj.gif

sFT5u87.gif

 

Ewentualnej wersji HD tego paszkwila nie przewiduję (jak i w ogóle jego powstania - trzymam kciuki za to, żeby on nigdy nie ujrzał światła dziennego), dlatego tylko takie logotypy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to całkiem dobry projekt - znacznie lepszy od mojego.

Oto moja druga opcja symboli dla mediów publicznych w której to też uwzględniłem logo dla TVP Sport którego to wcześniej nie było:

Ti428XP.png

oftlDK9.png

Tutaj dla uzupełnienia pierwszego projektu znajdują się loga TVP Parlament i TVP Sport:

aGHkU4O.png

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boże, świetne! Po prostu powrót do dawnej tarczy z kulką jest dobrym rozwiązaniem, ba, a nawet trzeba by było przywrócić trochę dawnej ramówki jaka była w świetnym Pulsie. A logo Junior TV dobre, tyle że zamiast tarczy lepiej będzie ten znak uśmiechającej żabki tak jak w obecnym paśmie Junior TV, tyle że w kolorze żółtym. A wariant loga Tele5 najlepiej pierwszy bym wybrał, czyli napis TELE na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...