Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe te Loga i niektore nawet fajne nowoczesne .Jesli chodzi o Loga stacji Puls TV to napewno bez tego punktu czy pulsu jak kto woli to juz przezytek i bez dodatku TV bez sensu .Wystarczy sam napis Puls 1 HD ,Puls 2 HD ,prosze takie stworzyc zobaczymy jak sie beda prezentowaly i wygladaly ,dzieki.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te Loga i niektore nawet fajne nowoczesne .Jesli chodzi o Loga stacji Puls TV to napewno bez tego punktu czy pulsu jak kto woli to juz przezytek i bez dodatku TV bez sensu .Wystarczy sam napis Puls 1 HD ,Puls 2 HD ,prosze takie stworzyc zobaczymy jak sie beda prezentowaly i wygladaly ,dzieki.Pozdr.

Ja uważam tak samo, bo po co dopisek "TV"? W końcu ten kanał nadal nazywają go "Pulsem" (są też nazwy "TV Puls", "Telewizja Puls"), a druga antena kiedyś musiała mieć nazwę TV Puls 2, ale okazało się, że zmieniono nazwę na tę samą, lecz bez "TV".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obecne logo TV Puls jest rewelacyjne i pod żadnym pozorem nie chciałbym go zmieniać.

Ale wiesz, że Puls i Puls 2 są ze sobą... niespójne. To jest coś jakby każdy miał logo z innej parafii. Lepiej trzeba je uproszczyć i mieć rewelacyjne loga, ba, a nawet otworzyć kanał Junior TV i będzie na MUX1 w miejscu TVP ABC (ten niech przenosi się na MUX3).

Te kreski kojarzą mi się z grafiką na paczkach Mocne. ;)

Jakich paczkach? Bo ja nie wiem o jaką markę chodzi. I jeszcze jedno do ciebie @Poland - twoje loga dla TVP niestety... są brzydkie. Ani jedna, ani druga wersja nie powalają. Nawet te kreski są niby niepotrzebne, gdyż tylko psują oczy. Lepiej patrz, jak to się wg mnie będzie prezentować:

gOeyKbm.png

xggYdTA.png

Po prostu musiałem TVP zmodyfikować, aby różniło się kolorystyką. PR także, tylko że w innym stylu, i teraz pytanie - dlaczego tak? Bo Telewizja Polska i Polskie Radio to są zupełnie inne spółki, a nie trzeba ich połączyć w jedno i mieć do nich takie same logotypy. Apropos PR - loga stacji regionalnych z A17 zostaną bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dałby ktoś radę połączyć ze sobą te dwa projekty loga Nowej TV przedstawione w tym temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/13066-nowa-tv-wcześniej-pod-roboczą-nazwą-tv/?view=getnewpost

Moje zapewnie niezbyt dobre propozycje wyglądają tak:

Zestaw 1:

P8Y2vcX.png

Zestaw 2:

0tLFc6R.png

Byłbym z góry wdzięczny za wasze prace :)

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze @Poland, nie pisze się "zapewnie" tylko "zapewne", no i po co w obu zestawach wkleiłeś dwa takie same logotypy... A po drugie, najlepiej wygląda w obu zestawach to drugie logo, ale jeszcze lepsze byłoby bez tej białej kropeczki ;)

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...