Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Przedstawiam projekt odnowionych logotypów nieistniejącego już kanału ZIG ZAP (obecnie teleTOON+)

Tak prawdopodobnie wygladał by logotyp ZIGZAP+HD  w stylistyce " home of " oraz wersja przybliżona

375b9b2bbde48.png

wersje ekranowe:

c3a63f3af9146.png

 

e4e2332bc9819.png

 

 

nieczęstygość99 zrób to samo, tylko że z Minimaxem, jakby wyglądał gdyby miał plus w w stylistyce "home of" oraz wersja przybliżona.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono dyskusję do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie to po prawej jest o wiele lepsze i bardziej spójne z kanałami home of nc+. Czcionka w tym po lewej wygląda jak w jakimś tanim projekcie. Lepiej byłoby gdyby tam była czcionka taka jak w logotypie z lat 1996-2004/2004-2013 oraz również pofalowana, jak to jest w logotypie MiniMini+.

 

Poza tym, dlaczego "X" jest z dużej litery? Skoro on nigdy nie był tak podkreślany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak lepiej wygląda...przynajmniej jak dla mnie.
Nie uważam, żeby były to jakieś rewelacyjne projekty, jedyne godne pokazania, bo ogólnie rzecz biorąc projekt nie był łatwy, bo
- logo " minimax" okropne, trudno się na nim wzorować,
- nie używamy koła, bo jest już w logo Planetę+
- z fontem MM+ logo za bardzo przypominało MM+
- kolorystyka oryginalnego logo, też ...średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten "X" miałby coś głębszego oznaczać w tej marce, to można by go tak podkreślać. Dla samego wyglądu, to trochę bez sensu.

 

To źle, że gdyby była falowana czcionka, jak przy MiniMini+? Przynajmniej oba logotypy byłyby ze sobą nieco spójne i od razu też mogłyby sugerować taką rodzinkę kanałów dziecięce, jak to jest także z teleTOON+.

 

Czy kolorystyka jest średnia? Kolor tej jasnej pomarańczy nie jest przecież taki średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, logo dla Polsat ESKA poprawione według waszych propozycji.

TjexXTO.png

RCsaDcC.png

 

Zrobiłem taki sam gradient jak w obecnym logo Eski TV.

Na szczęście oficjalnie ogłoszono że nie są planowane zmiany nazwy czy wizerunku przejętych stacji, miejmy więc nadzieję że rzeczywiście nic Polsat nie zrobi..

 

EDIT: Zauważyłem że trochę się rozpikselowało wszystko. Przepraszam..

Edytowane przez Desovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bardziej coś realnego niź projekt, a mianowicie rekonstrukcja powstawania logotypów TVP obowiązujących od 2003 roku. Według mojej wizji sposoby ujednolicenia loga oraz jego projektów aż do ostatecznego efektu mógł wyglądać tak:

268dd9f122234.png

we wszystkich etapach posłużyłem się fragmentem starego loga jedynki gdyż jak wiadomo do obecnego loga jako podstawe służyło właśnie logo jedynki z lat 92-03

Edytowane przez telewision2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, logo dla Polsat ESKA poprawione według waszych propozycji.

 

RCsaDcC.png

 

Zrobiłem taki sam gradient jak w obecnym logo Eski TV.

Na szczęście oficjalnie ogłoszono że nie są planowane zmiany nazwy czy wizerunku przejętych stacji, miejmy więc nadzieję że rzeczywiście nic Polsat nie zrobi..

 

EDIT: Zauważyłem że trochę się rozpikselowało wszystko. Przepraszam..

 

Najlepsza wersja ze wszystkich zaprezentowanych. Nawet nie miałbym nic przeciwko, żeby taką Telewizja Polsat wprowadziła w miejscu obecnej ESKI TV oraz ESKI TV EXTRA.

 

POLSAT ESKA? Całkiem fajnie to nawet brzmi! :)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bardziej coś realnego niź projekt, a mianowicie rekonstrukcja powstawania logotypów TVP obowiązujących od 2003 roku. Według mojej wizji sposoby ujednolicenia loga oraz jego projektów aż do ostatecznego efektu mógł wyglądać tak:

268dd9f122234.png

we wszystkich etapach posłużyłem się fragmentem starego loga jedynki gdyż jak wiadomo do obecnego loga jako podstawe służyło właśnie logo jedynki z lat 92-03

 

Mnie dobija ta obecna za duża "3" . Dla mnie ideał (pod względem czcionki) to "1" z etapu 5 (ta końcowa jakaś taka anorektyczna :wink: ), "2" z końcowego i "3" z końcowego tyle, że odrobinę mniejsza. No i Polonia z końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...