Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.08.2019 o 21:39, ciastek napisał(a):

Wolałbym MTV Live 4K :D5ac6658b2ae7dca618452651414bb8ac.jpg366cc1af5975215c34d08fe82aab2a41.jpgbefe869ce02d861720659cf54534d196.jpg

Każdy wolał nazwę "Polonia 1". Było chociaż 1P Napisać bo to skrót od Polonia 1 z lat 2007-2010.

Tele 5 za prosto narysowane. Polonia 1 fajna, można by urozmaicić, No i to co w 1 linijce napisałem.

 

 

Moja Propozycja na P11p.png

W dniu 14.08.2019 o 19:27, nieczęstygość napisał(a):

Ma ktoś pomysł na  ( i mógłby zrobić)  nowoczesne logo SuperStacji. Robię aktualnie projekt nowej  nowoczesnej oprawy stacji (kolor dominujący RGB: 6649ea /ffffff). Zrobiłem już kilka projektów, ale wszystkie są słabe. Najlepiej w kolorze 6649ea lub biały kontur na przezroczystym tle. 

Ja Zrobiłem . Fajne????? Jak nie to  poprosił bym Superstacja.pngcytować i napisać co zmienic

A tam tylko loga ekranowe

P1-logo-ekranowe.png

 jak Ktoś potrzebuje samo logo P1 z oprawy 2007-2010

Polonia-1-2007-1010.png

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Miedzianyy napisał(a):

Ja Zrobiłem . Fajne????? Jak nie to  poprosił bym

Okej, ale poćwiczyłbyś może poprawność językową. Nie wiedziałem, że można postawić 5 znaków zapytania na końcu zdania, lub że można stawiać wielkie litery w środku zdania (poza wyjątkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2024 o 22:14, serekserkowski napisał(a):

Jak nazywa się ta czcionka użyta w logotypach programów u dołu (np. TVP3)?

Czcionka to TVP FONT, która dostępna jest w trzech wersjach. Przygotowało ją Tengent Studio. Z tego co się orientuję była dostępna do pobrania, ale nie wiem czy obecnie jest.

Edytowane przez Kozaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...