Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.04.2021 o 22:47, Tomo21 napisał:

 

Sto razy lepsze niż to co zaprezentowali oficjalnie na konferencji.

Ale koksówka to wygląda mega jak by to do tv dodali to by było koks (jaki program?)

W dniu 13.04.2021 o 20:13, nie wiem jak się nazwać napisał:

 

Logotypy robione w Paincie wyglądają fatalnie. Nie obrażam osób, dla których Paint jest jedynym programem do edycji zdjęć.

 

 

 

Nie chcę cię obrazić, ale logotypy wyglądają słabo. Ładnie ci wyszło logo Polsat News (tylko dałbym mniejszą czcionkę) i TVN turbo. Logo TVP HD nie różni się od obecnego.

oraz do lekcji informatyki w klasach podstawówki 1-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoją wersją rebrandingu TVP z nowymi kratkami i czcionka naprawdę jest oficjalna, z strony HbbTV TVP Go (raniej Telewizji Naziemnej). Tutaj jest dwie wersji, w stylu loga TVP Sport wiosny 2021 i w stylu 2003 roku dla kanałów tematycznych.

qljiKgF.png

Edytowane przez Jerzy_Ukraina
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 18:25, Jerzy_Ukraina napisał:

Mam swoją wersją rebrandingu TVP z nowymi kratkami i czcionka naprawdę jest oficjalna, z strony HbbTV TVP Go (raniej Telewizji Naziemnej). Tutaj jest dwie wersji, w stylu loga TVP Sport wiosny 2021 i w stylu 2003 roku dla kanałów tematycznych.

qljiKgF.png

Dobry projekt chć poprawiłbym tą wersje z napisami pod kratkami pisząc ją jedną wysokością czcionki. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Poland said:

Dobry projekt chć poprawiłbym tą wersje z napisami pod kratkami pisząc ją jedną wysokością czcionki. 

Od samego początku chciałem zrobić te logotypy z poprawiomyni napisami pod kratkami, i jak już wspomniano w jednym miejscu za wąsko, a w drugim za szeroko. I w końcu byłaby katastrofa.

Edytowane przez Jerzy_Ukraina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że ja się poczęstuję :D

rebrand-1.png rebrand-2.png rebrand-3.png rebrand-abc.png rebrand-czteryk1.png rebrand-czteryk2.png rebrand-dokument.png rebrand-hade1.png rebrand-hade2.png rebrand-historia.png rebrand-info1.png rebrand-info2.png rebrand-kobieta.png rebrand-kultura.png rebrand-muzyka.png rebrand-nauka.png rebrand-parlament.png rebrand-polonia.png rebrand-relaks.png rebrand-rozrywka.png rebrand-seriale.png rebrand-sport.png rebrand-teen1.png rebrand-teen2.png rebrand-wilno.png rebrand-world1.png rebrand-world2.png

Dla niektórych stacji zrobiłem dwie opcje kolorystyczne - w gratisie jeszcze zrobiłem logo dla TVP Teen, gdyby jednak takowy kanał był w planach.

 

Jeśli już ktoś się zastanawiał nad tym, jak to miało by wyglądać w przypadku oddziałów terenowych TVP3 - to służę pomocą :)

region-bst.png region-byd.png region-gda.png region-grz.png region-kat.png region-klc.png region-krk.png region-lbl.png region-ldz.png region-ols.png region-opl.png region-pzn.png region-rze.png region-szc.png region-waw.png region-wro.png

Edytowane przez Kostka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno tak będzie. Zresztą to już mi pod koniec roku stacja potwierdziła. TVP3 Gorzów Wielkopolski pewnie będzie w tej samej formie jak za czasów TVP Info czyli zmniejszą czcionką i w dwóch linijkach. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2022 o 12:03, Poland napisał:

Dobry projekt chć poprawiłbym tą wersje z napisami pod kratkami pisząc ją jedną wysokością czcionki. 

Dokładnie tak samo myślę, skłaniając się ku wersjom z nazwą kanału pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2022 o 18:25, Jerzy_Ukraina napisał:

Mam swoją wersją rebrandingu TVP z nowymi kratkami i czcionka naprawdę jest oficjalna, z strony HbbTV TVP Go (raniej Telewizji Naziemnej). Tutaj jest dwie wersji, w stylu loga TVP Sport wiosny 2021 i w stylu 2003 roku dla kanałów tematycznych.

qljiKgF.png

Można link do pobrania czcionki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że dam Wam ten cały font :) Mógłbym co prawda dać linka do DeviantArta, ale jako iż nie każdy ma tutaj konto, to myślę, że mogę to wszystko dać w taki oto sposób ;-)

https://www.mediafire.com/file/bksq4rorddimolz/TVP-Bold.otf/file - Bold

https://www.mediafire.com/file/ls9zotj89n7e4cl/TVP-Regular.otf/file - Regular

https://www.mediafire.com/file/cbfrvzyc9x71zwn/TVP-Light.otf/file - Light

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matjot  wg mnie brakuje w twoich projektach symetrii - marginesy wokół napisu TVP powinny być takie same, to samo wokuł drugiej części nazwy

U Ciebie pomiędzy członami jest za mały odstęp, co wg mnie nie wygląda dobrze

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowałem położenie napisu TVP z oficjalnego nowego logo jedynki, aczkolwiek uznałem, że jeśli odstęp po prawej stronie od niego będzie taki sam, jak po lewej, to będzie zbyt dużo pustego miejsca. Odstęp między granicą dwóch prostokątów jest w obu przypadkach taki sam, aczkolwiek zupełnie po prawej stronie, po logotypach konkretnych kanałów, robiłem odstępy do końca prostokąta "na oko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...