Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 9.09.2023 o 17:15, LisiuKaczkowy napisał(a):

Hej, wysyłam Wam wszystkim czcionki GPP Text i GPP Display z Polsatu. Nie musicie dziękować. To ja dziękuje @Bingo TV za wydobycie tych czcionek.

Proszę bardzo 😊

A, jak już mowa o czcionkach z polsatu to używając czcionki z TV4 zrobiłem projekt, jak mogłoby to wyglądać. Wymyśliłem również kanał TV8 z programami rodzinnymi oraz sportem. Loga oraz kolory mojego autorstwa, dziękuję jednej osobie za wykonanie gradientu export202311182226085150.png?ex=656ba2b2export202311182232519090.png?ex=656ba2b2

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.11.2023 o 12:43, Bingo TV napisał(a):

Proszę bardzo 😊

A, jak już mowa o czcionkach z polsatu to używając czcionki z TV4 zrobiłem projekt, jak mogłoby to wyglądać. Wymyśliłem również kanał TV8 z programami rodzinnymi oraz sportem. Loga oraz kolory mojego autorstwa, dziękuję jednej osobie za wykonanie gradientu export202311182226085150.png?ex=656ba2b2export202311182232519090.png?ex=656ba2b2

A jakby wyglądało logo Ósemki w przypadku uwzględnienia aktualnej kolorystyki Czwórki i Szóstki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem wygląda to średnio - zbyt podobne po kanałów francuskiej telewizji czy słowackiego rtvs

 

Moim zdaniem lepiej pozostać przy obecnej formie logotypów - czy tych z kratkami, czy tych bez kratek zaproponowanych parę lat temu

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.01.2024 o 18:25, ok1234 napisał(a):

 

 

Rebranding tvp. Trojka to stacja kulturalno-naukowo-historyczno-dokumentalna

Zrzut-ekranu-2024-01-15-211514.png

 

 

Rebranding tvp. Trojka to stacja kulturalno-naukowo-historyczno-dokumentalna

Zrzut-ekranu-2024-01-15-211514.png

Podoba mi się Twój pomysł. Poprzednia oprawa Telewizji Czeskiej miała podobnie, tylko jednak te kreski nie były obok, a jednak nad napisem.

Edytowane przez Inteler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze by było gdyby TVP w końcu zdecydowała się na nowe logotypy. Chociażby ze względu na odcięcie się dosłowne od starej ekipy, a w szumie zmian kadrowych taka zmiana wizualna byłaby raczej mało zauważalna. 

d666a17224242d93.png

 

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...