Skocz do zawartości

Propozycje logotypów dla stacji TV i radiowych


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne, wpisując frazę Fresh TV do Google Grafika nie mogę znaleźć tego loga. O.o Stacja szykuje zmianę czy jak?

A tak poza tym to ładnie to wygląda. A co do projektu @pawlo to te logo wygląda jak cofnięcie się do 2008. Wtedy stawiano na realizm, błyskotki, różne efekty "chlapnięcia wodą", jakby tego nie nazwać. Teraz nie ma szans na coś takiego. Wszyscy wybierają minimalizm. Taka moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Aż dziwne, że PolSat nie wymyślił czegoś takiego. :roll: Przecież aż się prosiło. W końcu to chyba ich opatentowana grafika dla ich kanałów.

Nie chcę snuć jakich fałszywych teori, ale być może szykują nowa oprawę? Albo po prostu znudził im się ten design i nowy program ma być inny. Nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że logotypy Eleven nie należą do najpiękniejszych dlatego pozwoliłem sobie je "ulepszyć"   ;)  A czy mi się udało - ocenicie sami  :wink:

08088190442407850806.jpg

 

https://zapodaj.net/f0ad79b1fbd6f.jpg.html

Te na samym końcu źle nie wyglądają, kojarzą się z wiodącym sportem na tych kanałach (trochę taki wycinek z koszulki piłkarskiej z numerem) ale tak czy inaczej lepsze jest obecne logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjałby się ktoś wykonania logotypów w stylu kanałów sportowych Polsat?

Oni by mieli barwy niebiesko-białe, a Eleven czerwono-białe.

Zaznaczam, ze jestem w tej kwestii amatorem i nie zakładam ze kogos skrytykuje, wprost przeciwnie uważam, ze ten wątek i jego zawartość jest bardzo ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logotypy kanałów Eleven Sports Network są mocno dobre! Prosto, wymowne i jasno mówią o co chodzi. Tak mi się przynajmniej wydaje.

 

Jedynie mogliby zmienić swoje logotypy ekranowe. Najlepiej na takie jakie było podczas pierwszej transmisji, z emisją na TVN Turbo. Czyli w prawym dolnym rogu, blisko krawędzi oraz ledwo widoczne. Wtedy byłoby idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Wami, że ciężko ulepszyć logotypy Eleven, ale i tak uważam, że nie są one jakieś wyśmienite. W moim "projekcie" chodziło mi głównie o to by na pierwszy rzut oka można było skumać, który kanał oglądamy. Aktualnie są one tak do siebie podobne, że tylko przy dużym tv można to bez problemu stwierdzić. Gorzej przy mniejszym ekranie, tam niestety trzeba zbliżyć się do telewizora, ewentualnie wspomóc się pilotem, by zobaczyć który kanał oglądamy.

 

Tak czy siak cieszę się, że nie zraziliście mnie do kolejnych projektów ;) Dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...