Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tę stację można śmiało nazwać muzyczno-rozrywkową. Przejrzałem program TV, z którego wynika, że TYLKO 9 GODZIN zajmują programy weselne! Ogółem ramówka składa się z dwóch pozycji niemuzycznych - "I żyli długo i szczęśliwie" i "Nasz wielki dzień" oraz dwóch pozycji muzycznych - "Disco Polo VIP Chart" i "Weselna lista przebojów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to kanał już dawno upadł, a produkcją zajmuje się Polsat - kanał jest sztucznie utrzymywany przy życiu w obawie przed odpływem abonentów.

 

 

Tylko trochę to dziwne, że CP nadal Wedding TV gwarantuje w umowach podczas gdy taką Zone Romanticę już nie i udostępnia promocyjnie dla abonujących pakiet Film HD. Gdyby było coś nie tak, to moim zdaniem ten kanał nie byłby objęty gwarancją w umowie, tylko dostępny dla abonentów na tej samej zasadzie, co Zone Romantica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

http://media2.pl/media/102671-Wedding-TV-zmienia-sie-w-LOVE.-Telewizja-dla-wszystkich-ktorzy-kochaja.html

 

W poniedziałek 20 maja Wedding TV zmieni się w LOVE.

 

Telewizja LOVE tworzona jest z myślą o telewidzach w Polsce, uwzględniając aspekty społeczne i kulturowe. Ponad 95% oferty programowej to produkcje polskie, poświęcone miłości, plotkom, rozmowom na trudne tematy. To również muzyka, przy której bawią się wszystkie pokolenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalić się własnym ślubem przed Polakami ,to moim zdaniem nie trafiony pomysł.
Oby zostawili "Nasz wielki dzień", czyli nagrania z wesel :D Świetne potwierdzenie kiczu większości polskich uroczystości weselnych oraz kiczowatości osób, które się tym chwalą na antenie :D

Koledzy. Nie wiem czy jesteście źonaci. Ale powiem tak: Nie wszyscy mają szwagra, teścia, ojca, brata lub inne osoby z rodziny , które uchlają się na weselu i leżą pod stołem dzięki którym wstydzisz się swojego filmu z wesela. Są tacy , którzy potrafili się zabawić i chwała im za to. Dzięki nim mamy filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja tam bym się nie chwalił oczepinami w stylu "wróżenie z butów nowożeńców" czy strojem pana młodego - błyszczący garnitur z żółtą kamizelką... Pijaństwo na weselach to rzadkość i nawet na głębokiej wsi rzadko spotykane, pisałem o stylu tych uroczystości - przaśnym i dla mnie kiczowatym (uwaga, wyraziłem swoją opinię, co oznacza, że może się ona nie pokrywać z opinią innych użytkowników forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi ten pan prezes... skąd on się w ogóle wziął? :) Google mówią, że zajmował się opracowaniem graficznym "Rodziny zastępczej" i czegoś tam jeszcze, a i że ma stanowisko w Wedding TV Ltd., które ma dłuższą nazwę, niż liczbę obowiązków. Generalnie jakoś go z mediami nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizują pomysł, który sam wymyśliłem kilka miesięcy temu (oczywiście nie przesyłałem im żadnych pomysłów ani nic), że przecież WEDDING to bardzo sprofilowany format, bo dotyczy tylko wesel, a gdyby zmienili na LOVE to mogliby robić mnóstwo programów o miłości. I całe szczęście, że oni też na to wpadli, bo w końcu mogą zrobić ciekawy kanał i nie będzie on jednym z ostatnich najchętniej oglądanych kanałów w Polsce, tylko wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...