Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pierwszy, co dałem to nr modułu Mini HD2000 (07...), a ten drugi (24...) to dekoder główny. Chyba że źle sprawdziłem. Podałem z ICOK > dane sprzętu > nr tel/nr karty/ TV mobilna.

 

 

Dobra, mój błąd, znalazłem w końcu.

 

nr modułu 177559....

 

Sorry za błąd.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@armands

W celu odpowiedzi na czyiś post nie edytujemy swojego poprzednio napisanego postu i nie zamieszczamy odpowiedzi w nim, tylko piszemy nowy post.

Edytowanie poprzedniego swojego postu w takim przypadku wprowadza tylko zbędny bałagan w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się pobiera nowy sofcik. :brawo:

 

Edit:

Pierwsze zaskakujące wnioski: w starym pilocie mogę bezpośrednio wejść do stacji radiowych, a w nowym nie :shock:

 

Bezpośrednie przełączenie z kanału TV na kanał radiowy po użyciu przycisku TV/Radio, dla większości użytkowników było utrudnieniem.

Po przypadkowym naciśnięciu tego przycisku nie wiedzieli co się stało, że nie mają obrazu. Nie potrafili z tego samodzielnie wyjść.

Nie każdy użytkownik, żyje zabawą z dekoderem. Niektórzy po prostu tylko z nich korzystają :)

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednie przełączenie z kanału TV na kanał radiowy po użyciu przycisku TV/Radio, dla większości użytkowników było utrudnieniem.

Po przypadkowym naciśnięciu tego przycisku nie wiedzieli co się stało, że nie mają obrazu. Nie potrafili z tego samodzielnie wyjść.

Nie każdy użytkownik, żyje zabawą z dekoderem. Niektórzy po prostu tylko z nich korzystają :)

 

Idąc tym tokiem rozumowania to każdy dekoder dedykowany powinien mieć pilota wyposażonego wyłącznie w przyciski "włącz/wyłącz dekoder", "zmień głośność", "przełącz kanał" oraz klawiaturkę z cyframi 0-9 I nic poza tym. Bo przecież z "czymś głębszym" użytkownik takiego dekodera już sobie nie poradzi. :lol2::roll:

To tak na marginesie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tokiem rozumowania to każdy dekoder dedykowany powinien mieć pilota wyposażonego wyłącznie w przyciski "włącz/wyłącz dekoder", "zmień głośność", "przełącz kanał" oraz klawiaturkę z cyframi 0-9 I nic poza tym. Bo przecież z "czymś głębszym" użytkownik takiego dekodera już sobie nie poradzi. :lol2::roll:

To tak na marginesie. :read:

 

 

Ale @support458 ma z ta diagnozą absolutną rację - z doświadczenia rodzice nie wiedzieli co się stało, że nie ma obrazu. Z czasem się już przyzwyczaili i wiedzieli jak sobie poradzić. A na marginesie badania pokazują, że większość użytkowników korzysta wyłącznie z przycisków, które wymieniłeś.

No ale to tak samo z wybieraniem audycji - nie kręcą ich festiwalowe filmy, ale paradokument. Ludzie to wyjątkowe prymitywne stworzenia - skończyli szkołę i stanęli w miejscu, jeśli chodzi o umysłowy rozwój. Zero zainteresowania, taki analfabetyzm techniczny, niezdarność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Od kilku dni pojawił się problem. Tuner nie pokazuje obrazu po kablu HDMI, tak jakby wymuszał na nim częstotliwość 576p, bo chwili włączania tunera wyskakuje taki znaczek HDMI 1 576p, mimo że w opcjach mam 720p lub 1080i. Jedyne, co pokazuje to informację o załączonym kanale, można też wejść w menu. Po podpięciu kablem euro obraz normalnie się wyświetla. Na drugim TV to samo. Ja myślicie? Tuner, czy kabel?

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Mam problem z dekoderem. Nie używałem go przez kilka dni. Dziś chciałem włączyć i nic nie reaguje, ani na pilota, ani na przycisk bezpośrednio na dekodera. Zasilacz świeci, czerwona dioda też? Jaką może być przyczyna? Dodam jeszcze, że dekoder jest nowy, mam go niecały miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...