Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radzę korzystanie z listy ustawionej fabrycznie, łatwo się przyzwyczaić. :)

 

Lista jest zrobiona idiotycznie więc się na pewno nie przyzwyczaję. Kanały HD z których korzystam są bardzo daleko a ich duble SD na początku, po drodze VOD, brak sensownego pogrupowania itd.

 

Szans raczej nie ma, choć nadzieję mieć pozostaje. To jest świadome zagranie ze strony Cyfrowego Polsatu, aby uprzykrzyć życie użytkownikowi. Dlatego nie kupuję nowych dekoderów z fabryki Cyfrowy Polsat Technology m. in. HD2000, HD5000, HD3000.

 

Też tak chciałbym mam Sagema jako główny ale drugiego HD do multiroomu nie można wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś korzysta z IPLI na tym dekoderze?U mnie po podłączeniu po LAN do routera,dekoder uzyskuje adres,dzierżawę wydaje się ,że powinna działać IPLA,po wybraniu materiału pojawia się ,rozpoczyna pobieranie i tak jak pisał ktoś wcześniej ....zawiecha.Dekoder nie reaguje na pilota,tylko twardy reset,wyłączenie kabla zasilania i tak w koło.Myślałem ,że od kwietnia to poprawiono.Dekoder mam od tygodnia ,zamieniłem MINI SD w usłudze do multiroom.Niezły bubel,nie da się korzystać z tej usługi mimo obietnicy CP.Minęło 5 miesięcy i tego nie poprawiono.Czy u was też tak jest?Czy ipla w CP to "papierowa" usługa funkcjonująca tylko w reklamach CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam takie pytanie, dostałem dekoder Mini HD 2000 z nagrywarką, czy istnieje możliwość aby nagrywać programy w taki sposób aby oglądać coś załóżmy na Polsacie, a żeby w tym samym czasie nagrywał się materiał np z TVP 2? chodzi po prostu aby nie pojawiał się komunikat że za 30 sekund przełączy Cię na kanał na który ustawiłeś nagranie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka specyfika sprzetu satelitarnego. Zeby moc nagrywac i ogladac swobodnie rozne programy potrzebowalbys tuner dwuglowicowy, do ktorego podlacza sie 2 niezalezne zrodla sygnalu z konwertera. Ewentualnie taka mozliwosc jest jedynie w obrebie jednego transpondera, ale wowczas do wyboru mamy jedynie kilka kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mozna tez zdjac obudowe albo sprobowac "wyrzezbic" sobie jakis zamiennik plytki czolowej z bardziej przepuszczalnego materialu. Jesli ktos potrafi sie przyzwyczaic do takiego dzialania pilota to tez dobrze. Mnie szlag trafial. Zdejmijcie sobie na chwile obudowe to zobaczycie jak to powinno dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i proszę o pomoc :cry: Posiadam dekoder MINI HD 2000,instalację ant. typu "zez"(Hotbird +Astra) i nie mogę wyszukać TV TRWAM.Po przeszukaniu automatycznym mam wszystkie kanały niekodowane niemieckie,austriackie,włoskie...i polskie z wyjątkiem TV TRWAM.Próbuję ręcznie wpisując:12603/22000/H lub 12604/22000/H i wartości sygnału(siła,jakość) spadają do zera,a przeszukanie " nie powodzi się z powodu błędu w instalacji ".Gdzie tkwi błąd i jak sobie z nim poradzić? Dziękuję,jeszcze raz proszę o pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...