Jump to content

bartez1983

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bartez1983

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja też mam czasami takie problemy. Czasami wystarczy przytrzymać żółty przycisk dłużej. Wtedy Hiway się restartuje. Jeśli to nic nie da to trzeba na chwilę wyłączyć urządzenie z prądu, włączyć i wtedy się wszystko powinno naprawić. Jeśli nie to pozostaje telefon do INEI.
 2. Niestety nie mam takiej możliwości bo od razu nieistotne maile usuwam trwale ze skrzynki. Ale jeśli nie wierzysz to na FB ktoś o tym wspomniał w komentarzu i inea odpowiedziała na niego.
 3. na e-maila dostałem dzisiaj taką wiadomość
 4. cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. " Nie wiem, czy śmiać się czy płakać z tej ich polityki...w sumie to chyba śmiać bo przez te kilkanaście dni żadnych ciekawych treści tam nie było. Większość to odgrzewane kotlety sprzed kilku lat. Podobnie jak na innych tego typu kanałach, które są już dostępne. Nie mając więc tego cudownego czterokanałowego pakietu chyba nic się wielkiego ne traci. Niektórzy z Was na tym forum przewidzieli takie coś już wcześniej. Gratuluję
×
×
 • Create New...