Jump to content

bartez1983

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bartez1983

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja też mam czasami takie problemy. Czasami wystarczy przytrzymać żółty przycisk dłużej. Wtedy Hiway się restartuje. Jeśli to nic nie da to trzeba na chwilę wyłączyć urządzenie z prądu, włączyć i wtedy się wszystko powinno naprawić. Jeśli nie to pozostaje telefon do INEI.
 2. Niestety nie mam takiej możliwości bo od razu nieistotne maile usuwam trwale ze skrzynki. Ale jeśli nie wierzysz to na FB ktoś o tym wspomniał w komentarzu i inea odpowiedziała na niego.
 3. na e-maila dostałem dzisiaj taką wiadomość
 4. cyt. "Jeszcze tylko dzisiaj 4 kanały dokumentalne w oknie otwartym dla klientów telewizji cyfrowej INEA – koniecznie zobacz! Od jutra (06.11), kanały dostępne będą w nowej paczce DOCU PACK. Zamów telefonicznie już dziś i ciesz się extra porcją wiedzy dostępnej z Twojego telewizora. Koszt nowej paczki to tyko 9,90 zł. " Nie wiem, czy śmiać się czy płakać z tej ich polityki...w sumie to chyba śmiać bo przez te kilkanaście dni żadnych ciekawych treści tam nie było. Większość to odgrzewane kotlety sprzed kilku lat. Podobnie jak na innych tego typu kanałach, które są już dostępne. Nie mając więc tego cudownego czterokanałowego pakietu chyba nic się wielkiego ne traci. Niektórzy z Was na tym forum przewidzieli takie coś już wcześniej. Gratuluję
 5. jak myślicie, taka oferta od DUK na przedłużenie umowy jest dobra? Tv oczywiście to Hiway ale pakiet ten Premium Sport. Czyli to co w niższym pakiecie standard plus pakiet Canal+ select. Do tego gratis HBO na miesiąc, gratis paczka sport pack+oraz kids pack + internet 1GB. Wszystko w cenie 154,90. Normalnie jakby się chciało pakiet Premium sport z internetem 1GB to wychodzi 169,90. I nie ma wtedy paczki Kids dodatkowo oraz HBO na miesiąc. Pytam, ponieważ wy się lepiej pewnie orientujecie w tych sprawach a mi pozostał tydzień negocjacji i nie wiem czy dalej jeszcze próbować coś ugrać czy to jest max. Bo DUK twierdzi, że to max jaki mogą dać jeśli chcę mieć canały plus.. Próbowałem jeszcze wydusić jakieś miesiące gratis albo chociaż paczkę movie pack, ale nie chcą się zgodzić.
 6. Ja właśnie jestem w trakcie wypowiedzenia i negocjuje (mam tv i internet na światłowodzie od INEI - pakiet ekstra i net 180/18). Tez mi oferowali na początku neta 1GB wraz z tym pakietem Hiway (60zł + 69,90 - tyle bym płacił co teraz). Gdy powiedziałem w rozmowie z DUK , że to zbyt duży net jak dla mnie to otrzymałem info, że specjalnie dla osób przedłużających umowę w ofercie są 3 warianty: 10GB, 1GB i 100Mbit (ten ostatni za 49,90). Ale nie wiem czy to rzeczywiście ogólna oferta czy tylko mi takie kity wciskali, żebym koniecznie przedłużył umowę
×
×
 • Create New...