Skocz do zawartości

Tuner MINI HD 2000


bradox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój wujek jakiś czas temu przedłużył umowę z cyfrowym polsatem, przy tym otrzymał dekoder MINI HD 2000 i nową kartę. Przed pierwszym uruchomieniem nowego dekodera odpalił stary ze starą kartką w środku i miał tam wszystkie kanały, ale po paru minutach wszystkie zniknęły (komunikat "nie masz tego kanału w swoim abonamencie"). Wtedy przełączył się na nowy dekoder, niestety problem pozostał. Dwukrotna próba wznowianie połączenia z satelitą niestety nie przynosi poprawy. Jaka może być tego przyczyna i jak można to naprawić? Dodam jeszcze dosyć istotny szczegół: wujek mieszka w Finlandii i tam odbiera tv. Proszę kolegów o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim dekoder dotarł do Finlandii, to minął czas aktywacji dekodera który trwa kilkadziesiąt godzin. Trzeba zadzwonić do COK i poprosić o wznowienie sygnału i ustawić włączony dekoder na kanał 23, i czekać. Do trzech godzin powinien się pojawić sygnał. Samodzielne wznowienie sygnału z satelity tu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, tylko wytłumacz mi jeszcze co rozumiesz przez samodzielne wznowienie sygnału z satelity? Kazałem mu nastawić na 23 kanał i poprzez icok zamówiłem wznowienie sygnału. To nie pomoże? Wczoraj dzwoniłem na automatyczne cok i tam bez łączenia z konsultantem zamówiłem ten wznowienie, ale wtedy nie pomogło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni posiadam Cyfrowy Polsat, i na dodatkowym dekoderze (multiroom) po przełączeniu na TVP1 HD, po chwili zacina się obraz robią się takie zielone pionowe paski i trzeba wyłączyć dekoder z zasilania bo z przycisku ani rusz, byłem już wymienić dekoder na nowy, ale nadal to samo. W czym tkwi problem? Proszę o pomoc.

 

Dekoder: Mini HD2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno tuner Mini HD 2000. Docelowo sprzet ma byc zainstalowany w Niemczech. Czy ktos bylby tak mily i podsumowal mi watek jakie problemy potrafi stwarzac ten tuner, a co kwalifikowaloby sie do jego wymiany? Jezeli zajdzie taka potrzeba to chcialbym go wymienic puki jest w Polsce. Pozniej to juz bedzie znacznie trudniejsze do wykonania. Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...