Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy PWS to kolejny serial na licencji, który ma się nijak do Polskiej rzeczywistości?

Tak, będzie bazował na argentyńskim serialu ''Sos mi vida'', polski tytuł to ''Jesteś moim życiem''. Emitowany był na TV4 i Polsacie.

A Prosto w serce to co to jest? nazwa robocza tej produkcji i jeszcze kolejny import-serial z zachodu?

To jest tytuł oficjalny, serial kręcony w Polsce oparty na tym co podałem. Główne role zagrają Anna Mucha i Filip Bobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "TVN" jest MISTRZEM w nachalnym promowaniu swoich produkcji i wmawianiu widowni, że ich produkcje są super wyjątkowe, a tymczasem jak się dokładnie przyjrzeć, to to wszystko jest od kogoś ściągnięte (zero kreatywności)... Nawet projekt "TNK" nie był zdaje się autorskim pomysłem, tylko został "pożyczony" od Piotra Farfała i jego koncepcji na niedoszłą platformę cyfrową "TVP" (w której zablokowaniu najprawdopodobniej "TVN"/"ITI" maczał palce... ) ...

 

Edycja: Ups, pomyślałem trochę i chyba jednak "TNK" (zwykła) powstała wcześniej od pomysłu Pana Farfała (zwracam honor i przepraszam), ale nie zmienia to faktu, że według mnie gdyby nie m. in. "TNK" i "TVN"/"ITI", to może nadal mielibyśmy kanały "TVP" "FTA" w "spot beam`ie" z "Astry"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N-ce problemy z TVN HD zdażają się.Co do DVB-T nie wiem,ale ci co mają NTC to wiedzą.TVN 4:3 jest najlepszy.Bez problemów,wszystko gra.

 

On drogi trzynastolatku, widać że nie masz n i TVN HD

problemy techniczne na tym kanale występują niezwykle rzadko

 

Nabyli prawa czyli nakręcą własne wersje tych seriali, a jak przyjmie się u nich serial Naznaczony to może nakręcą kolejne serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVN w styczniu 2011 roku:

A.I.: Sztuczna Inteligencja / Aleksander / Alerte a Paris / American Beauty / Biały oleander / Czary mary / Drużyna Buddy’ego / Facet z ogłoszenia / Freedom Writers / Galimatias czyli Kogel mogel II / Gdy wspomnisz o mnie / Goonies / Gremliny II / Gremliny rozrabiają / Infiltracja / Junior / Kogel mogel / Krwawa profesja / Lawina / Morderczy rój / Na dobre i złe / Nie kończąca się opowieść: Następny rozdział / Niesamowity jeździec / Paszport do Paryża / Po rozum do mrówek / Raj w płomieniach / Randka z Billboardu / Rezolucja 819 / Rozbitkowie / Serce nie sługa / Stowarzyszenie wędrujących dżinsów / Striptiz / Superman: Powrót / Szósty batalion / Śmiertelna wyliczanka / Świadek koronny / Tajemnica Brokeback Mountain / Thelma i Louise / Tsunami / Uciekający pociąg / Vinci / Wojna światów / Zabójcza broń / Zabójcza broń II / Zatańcz ze mną / Złoto dla zuchwałych / Życie za życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ryba, często służy jako zagryzka do procentowej wody ognistej :mrgreen: Bo jak inaczej wytłumaczyć ten błąd z tym, że konkurs polega na podaniu ośmioliterowych wyrazów na literę "K", a wyżej na belce piszą: "Które obrazki są inne?" :lol: Oj panie i panowie z TVN-u chyba za wcześnie zaczęli świętować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...