Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w pazdziernikowym tv-sat był artykuł- Wypalone pixele, czyli telewizja nie zawsze doskonała o dziwacznych reklamach w czasie filmów na kanałach tvp.

Czytelnicy dzwonią do redakcji bo tvp nie odpowiada na listy z pytaniem kiedy będzie koniec tych komunikatów pod logo tvp.

poruszano też temat komunikatu powtórka na kanałach tvn i tvp np tvp historia,nie wiadomo po co są takie komunikaty,przecież prawie wszystko to powtórka. na razie nie widać reklam pod logo tvp ale często jest komunikat powtórka na kanałach tvn+1 lub tvp historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na TVN HD +1 jest napis powtórka skoro kanał z założenia miał być powtórką??

Jeżeli juz to na programach Live taki napis powinien byc aby ludzie nie dzwonili do teleGry.

No właśnie chodziło o to, żeby zasłonić napis na żywo, ale że po prostu kanał jest puszczany z recordera z godzinnym opóźnieniem, więc nikomu nie chce się ciągle zmieniać loga, dlatego cały czas jest jedno logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-factor murowany hit na miare Mam Talent! ... a konkurencja w postaci Rancza jest znikoma, bo programy rozrywkowe ogladaja ludzi mlodzi i w srednim wieku a nie emeryci, ktorzy nie maja co robic to ogladaja seriale o wsi. Więc nie widze takiej sily, aby babcia w domu dala rade wyrwać pozostalym pilot i przelaczyla z X-factor na swoje kochane ranczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-factor murowany hit na miare Mam Talent! ... a konkurencja w postaci Rancza jest znikoma, bo programy rozrywkowe ogladaja ludzi mlodzi i w srednim wieku a nie emeryci, ktorzy nie maja co robic to ogladaja seriale o wsi. Więc nie widze takiej sily, aby babcia w domu dala rade wyrwać pozostalym pilot i przelaczyla z X-factor na swoje kochane ranczo.

 

Nie no super! Dowiedziałem się, że wieku 16 lat jestem emerytem. Z X-Factor i Ranczo zdecydowanie wybieram Ranczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dużo ciekawiej od "X-Factora" zapowiada się "Bitwa Na Głosy" "TVP2". Nikt chyba nie będzie tam marnował czasu widzów na odcinki puszczane z taśmy (z "precastingów" i "castingów"), na których przebieg nie mają żadnego wpływu (obecność tych odcinków z "castingami" zniechęciła mnie właśnie do "Mam Talent"), a poza tym tam doborem uczestników zajmują się profesjonaliści, a nie ludzie bardziej znani z "Plejady", "Facebook`a", czy "Pudelka", niż ze swojej kariery artystycznej (chociaż Michała Wiśniewskiego uważam za lekkiego dziwaka, to jednak na śpiewaniu się zna - pamiętam go jeszcze z czasów początku "Ich Troje", kiedy miał chyba jeszcze naturalne ciemne włosy i wtedy jego piosenki mi się podobały)...

 

Za to trafnie według mnie dobrali prowadzącego do "X-Factor", bo Kuźniar to według mnie właśnie bardziej "showman", niż dziennikarz "newsowy" i W KOŃCU się znajdzie we właściwym miejscu :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wczorajszej ceremoni wręczenia "Telekamer" mam jeden komentarz: Jeśliby w tej sprawie zastosować sposób rozumowania dziennikarzy "TVN24", to właśnie w tej chwili Pan Edward Miszczak powinien sprzątać swoje biurko i podać się do dymisji (WIELKA PORAŻKA moim zdaniem - ANI JEDNEJ nagrody dla tych niby świetnych i wspaniałych programów "TVN" !) !

 

Aż żal mi się trochę zrobiło Pana Wojciecha Iwańskiego, który w smokingu chyba czekał na nagrodę dla "Mam Talent" i nie doczekał się...

 

To dowodzi słuszności mojego poglądu, że BŁĘDEM JEST opieranie ramówki kanału tylko na programach ściąganych z zagranicy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zdobyło 1 telekamerę- za najlepszy kanał informacyjny TVN24. Ta cała gala jest coraz bardziej żenująca

3 telekamera , dla Wkurzajewskiego , jako "najlepszego komentatora" , to już jest prawdziwa KOMPROMITACJA !!! Przecież , on nigdy niczego nie komentował! Dostawał głosy za "kocham cię polsko" i "pytanie na śniadanie". Tak samo zielińska , najlepsza niby aktorka , bo "penkne" ze śmiechu buahahahahaha!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w kwestii Kurzajewskiego i Zielińskiej, to pełna zgoda, że dostali nagrody tak naprawdę za programy, które prowadzą, a nie dokonania w dziedzinach za które te nagrody dostali (chociaż może w przypadku Zielińskiej wpływ miał też "Och Karol 2", ale nie widziałem filmu, więc się nie wypowiadam)...

 

UBOLEWAM za to nad brakiem "Telekamery" dla "Czasu Honoru", ale to już nie w tym wątku raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś rzeczywiście nie za ładnie "pachnie" co do TVP. ... ale trzeba też przyznać że może Polakom się znudziły licencjonowane programy TVN-U ??????????????

 

Racja dla TVN 24 najlepszy kanał informacyjny I INTERNATÓW ... lecz czasami za długo wałkują 1 informację .... np. Teraz Kubice ale 16/9 aktywne i kontakt 24 super pod względem technicznym NO I PORANEK THE BEST :)

 

Co do X -Factory & Rancza ..... obawiam się że Ranczo może zmiażdżyć "X" ponieważ oglądalność nowych odcinków dochodziła do 7 milionów !!!!!!!!!!!!!!! Ja bym "x" przeniósł na sobotę w godzinę 20.00 jak "mam talent" lub na Piątek <żeby nie była z "bitwą na głosy">

 

Bo "X" może niestety nie przebić się TAK JAK 1 EDYCJA TZG która nadawana była w Sobotę ... i przenieśli na niedzielę

 

No i Jarek w Poranku na LIVE super się sprawdza a w SZOŁ ???????????????????????? ale Życzę mu powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Telekamerach liczone były tylko głosy z kuponów i smsów. Gdyby liczył się internet TVN napewno coś by wygrał. Wyniki tej gali pokazują jednak że od około 2 lat romówki i programy TVNu są coraz słabsze. Stare programy się znudziły ( najlepszy przykład Majewski ) a w ich miejsce nie ma lepszych nowych . Nie ma dobrego serialu komediowego ani żadnego serialu dla facetów. Produkowane za to jest za dużo tandetmych babskich programów i serialów typu Brzydula ,Majka ,Mucha ,Gessler,Drzyzga,Sędzia Anna Maria,Usta usta czy teraz Cofnij zegar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam z kolegą Sorkiem21. W "TVN" też według mnie jest brak świeżości. Usiłuje się cały czas "jechać" na starych formatach (i oczekuje, że widzowie cały czas są na tyle naiwni, żeby się nimi podniecać), a jeśli już wprowadza się coś nowego to oczywiście ściągnięte znowu z zagranicy...

 

Błędem jest też według mnie kompletny brak pomysłu i to od kilku lat na ramówkę weekendową (zwłaszcza mam na myśli sobotę) ! Podczas gdy "TVP" serwuje skoki narciarskie, a "Polsat" "F1", albo siatkówkę "TVN" stać tylko na poranne "Dzień Dobry TVN", a potem (do 18:00 zdaje się???) mamy powtórki "Na Wspólnej" z całego tygodnia, które są moim zdaniem zbędne, bo powtórkę można puścić następnego dnia przed południem i wystarczy (jeśli komuś za mało, to ma internet, albo "VOD" "Nki") !

 

Sobotę możnaby skutecznie i ciekawie wypełnić programami z innych "anten", np. "Maja W Ogrodzie", "Cegiełka Zdrowia", "W Roli Głównej", "Świat Według Dziecka", "Automaniak" + jakiś film (byłbym za przeniesieniem wspomnianego "Super kina" na sobotni wieczór, co stworzyłoby konkurencję dla "Hitu Na Sobotę" "TVP1").

 

Dodatkowo jeśli już mam dostęp do ludzi występujących w "Mam Talent", czy "You Can Dance" to zrobiłbym na czas karnawału cykl programów rozrywkowych z ich udziałem (piosenki, układy choreograficzne, muzyka) i cykliczny program kulinarny tej Ani Starmach (dobrze pamiętam jej nazwisko???), która wygrała ten "casting" kulinarny w "DDTVN" (konkurencja dla "Ewa Gotuje", która wspólnie z Karolem Okrasą króluje na rynku programów kulinarnych, po odejściu Pacala Brodnickiego, a chyba każdy się zgodzi, że "Kuchenne Rewolucje", to nie jest "rasowy" program kulinarny, tylko "reality Show" o tematyce kulinarnej).

 

Główny problem Pana Miszczaka według mnie polega właśnie na tym, że programy typu "Mam Talent", czy "You Can Dace" może i kreują nowe osobowości w rozrywce, ale potem sam "TVN" nie potrafi ich wykorzystać na własną korzyść (wiem, że tworzenie nowych programów kosztuje, ale jeśli chce się osiągnąć wysoką oglądalność, to trzeba w nią najpierw zainwestować)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fajnie że ktoś zgadza się z moim zdaniem. Program ,,Kuchenne rewolucje '' jest beznadziejny. Niby Pani Gessler im pomaga a potem oni dalej robią swoje.Jest to tylko próba wypromowania się . Ogólnie nie wiem po co powstał ten program.Jakby ktoś oglądał dłużej to może się zniechęcić i zrezygnować z chodzenia do restauracji. Po co nam to wiedzieć co oni wyprawiają za kulisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kuchenne rewolucje" bardzo przypominają angielskie produkcje z Gordonem Ramseyem, np. "Kuchenne koszmary", emitowane na BBC Lifestyle. Ale tam prowadzący jest bardziej konkretny, ma więcej charyzmy. Z całym szacunkiem dla pani Magdy, ale ona wypada trochę mdło.

Ponadto "Kuchenne rewolucje" to następny "kobiecy" program w ramówce TVN-u. Pod tym względem robi się niemalże kanał tematyczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kuchenne rewolucje" bardzo przypominają angielskie produkcje z Gordonem Ramseyem, np. "Kuchenne koszmary", emitowane na BBC Lifestyle. Ale tam prowadzący jest bardziej konkretny, ma więcej charyzmy. Z całym szacunkiem dla pani Magdy, ale ona wypada trochę mdło.

Ponadto "Kuchenne rewolucje" to następny "kobiecy" program w ramówce TVN-u. Pod tym względem robi się niemalże kanał tematyczny...

 

bardzo przypomin ają, bo "Kuchenne rewolucje" to oczywiście program na licencji. Z resztą jak 99% produkcji TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...