Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Totalnie się wkurzyłem.Na 10 osób wygrała ta, która najbardziej mi nie pasowała.Chłopak zaśpiewał to co lubi,posiada lepszy wokal a tu głupia smarkula specjalnie wybrała taką piosenkę i zagrała na litości widzów.Był taki duży wybór, fajne laski z dobrym wokalem i nie tylko ale nie musiało dziecko wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupia smarkula, ktora wszystkich nabrala o biednej rodzinie i ze potrzebuje pieniedzy na nowy dom. Ze wszystkich 10 osob byla najgorsza! MT skonczyl sie na 2 edycji. kazda kolejna jest albo bedzie dziadostwem. Szkoda juz czasu na to wszystko. Program jest ustawiany przez TVN to po pierwsze. Popatrzcie, że kazdy polfinal wygrywala osoba, ktora wystepowala na koncu - final TAK SAMO! Więc mamy kolejny raz dowod na to, że w TV wszystko jest ustawione - nawet programy Live z SMSami ...

 

P.S. X-factor na wiosne - zapowiedz Prokopa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie mogła normalnej piosenki zaśpiewać ? Podeszła do tego strategicznie a nie jak wszyscy na zasadzie -robię to co lubię niech wygra lepszy. Dobrze że chociaż Kuba nie był zadowolony z tej wygranej.Przynajmiej on też to widzi.Za rok zrobią 3 edycję i znowu przyjdzie jakaś smarkula i zaśpiewa Niemena to też wygra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale oglądając Mam Talent odniosłem wrażenie, że wygrywają ci, którzy występują jako ostatni. TVN jej pomógł. Jeśli więc miała wygrać, to co my widzowie mamy do tego?

Ta dziewczynka przynajmniej nie kłamała mówiąc na co przeznaczy pieniądze z ewentualnej wygranej. Inni pierniczyli coś o tym, że pomnożą swój talent, że jakaś płyta, że jakiś wyjazd...

 

@dominik - wiedz, że jesteś jednym z wielu, którzy tak sądzą, wszak owa dziewczynka wygrała uzyskując większość głosów widzów.

 

Ja wolę tą wygraną niż tą w poprzedniej edycji, bo o tej dziewczynce można powiedzieć, że ma talent. Jest młoda, więc jeszcze nie zdążyła niczego wypracować a i się nauczyć.

W poprzedniej edycji wygrał jakiś gostek który na harmoszce grał. Jak by był młody, bez szkół i grał na harmonii z pasją, to powiedział bym, że ma talent, ale ten gościu... no cóż, pokazał tylko to czego nauczył się w szkole. Dla przypomnienia – ukończył on Wyższą Szkołę Muzyczną i wykłada na uczelni. W programie Mam Talent udowodnił tylko to, że dyplom wyższej uczelni zdobył zasłużenie. Nic więcej.

 

Uważam, że nie jest źle. Mogło być gorzej. Mógł wygrać Bednarek, kompletne beztalencie.

 

@Sorek21 - pytasz, czy jak za rok zrobią 3 edycję i znowu przyjdzie jakaś smarkula i zaśpiewa Niemena to też wygra?

A bardzo możliwe. Widza można porównać do wyborcy, który podatny jest na manipulacje. Także wiesz.... ciemny lud to kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że was to jeszcze dziwi. Przecież to normalka w tego typu durnowatych programikach (sorry, ale takie mam zdanie na ich temat). Albo się to ogląda bez emocji na zasadzie "zobaczmy co dzisiaj odwalą", albo się tego wcale nie ogląda bo szkoda nerwów/czasu (niepotrzebne skreślić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał @Pawel85 albo się ogląda takie typu programy ''bo co będzie'', albo nie żeby nie tracić nerwów.

Śpiewała ostatnia, ale najwięcej SMS'ów zdobyła. :/ Moim zdaniem zwycięzce powinno wybierać jury, nie wiem także z jakiego powodu p. Sabina dostała nagrodę specjalną... Moim zdaniem jakąś nagrodę powinien także dostać finalista z drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zwycięzce powinno wybierać jury

Jury to na konkursach Szopenowskich jest :)

nie wiem także z jakiego powodu p. Sabina dostała nagrodę specjalną...

Bo sponsor miał jaki kaprys i tyle w tym temacie.

Moim zdaniem jakąś nagrodę powinien także dostać finalista z drugiego miejsca.

Nic straconego. Sam możesz taką nagrodę ufundować. Podłącz się do sponsoringu programu i wtedy będziesz mógł kogoś obdarować nagrodą specjalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. "Prosto w serce" będzie polską wersją telenoweli argentyńskiej z 2006 roku, w której grała Natalia Oreiro. Telenowela była u nas emitowana 2 razy chyba na TV4. Co ciekawe czytałem, że w 2008 roku powstała wersja meksykańska p.t."Miłosny nokaut" (to polski tytuł), która była u nas emitowana przez TV Puls z jakiś czas temu. Widać TVNowi już brak pomysłów i zaczął kupować licencje od latynosów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydula i Majka miały/mają niemałą popularność więc ten trend będzie pewnie jeszcze kilka lat utrzymany. A tematy jak Polska centrum mody i kupowanie ciąży to wątki niemożliwe w Polsce więc ludzie chcą tego posmakować... Szkoda tylko, że przez kolejny rok będę mieć zablokowany tv :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy PWS to kolejny serial na licencji, który ma się nijak do Polskiej rzeczywistości?

Tak, będzie bazował na argentyńskim serialu ''Sos mi vida'', polski tytuł to ''Jesteś moim życiem''. Emitowany był na TV4 i Polsacie.

A Prosto w serce to co to jest? nazwa robocza tej produkcji i jeszcze kolejny import-serial z zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...