Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Mam Talent! dał ciała w sobote. Odpadli Ci, ktorzy nie powinni, a przeszlo jakies [beep] :/ Szkoda gadac ... najgorsza edycja.

Za wielu wykonawcom w tej edycji jury mówiło "tak, tak, tak", na skutek czego ponad 80 z nich trzeba było odrzucić. Podczas tej edycji częściej, niż przy poprzednich, miałem wrażenie, że biorą co popadnie, byle tylko potem móc wybrać najlepszych do półfinałów.

 

W ewentualnej 4. edycji jury powinno z większą rozwagą kwalifikować wykonawców i już na castingach odrzucać średniaków, bo teraz wielu takich średnich przeszło, a potem musiało odpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy na TVN-ie w listopadzie 2010:

Przygoda z pandą / Fabryka marzeń / Cisza / Córka prezydenta / Cast Away: Poza światem / Oszukać przeznaczenie III / Szybcy i wściekli: Tokio Drift / Nie kłam, kochanie / Tylko strzelaj / Trujący bluszcz / Mali agenci II: Wyspa marzeń / Ostrza chwały / Smętarz dla zwierzaków II / Kroniki Spiderwick / Nieodebrane połączenie / Trzech małolatów ninja / Stalowy rycerz / Piramida strachu / Zakochana księżniczka / Odważna / Shrek Trzeci / Kobieta Kot / Naiwna / Sztuka zrywania / Katakumby / Pluto Nash / Tajemnica śmierci / Podwójne ryzyko / To nie tak jak myślisz, kotku / Zakładnik / Snowbordzista / Mali agenci III: Trójwymiarowy odlot / Holiday / Piła / Most do Terabitii / Nieznajomi / Laura / W sieci zła / Yakuza / Happy Feet: Tupot małych stóp / 0 Kążę i ja / Dom woskowych ciał / Syn Rambow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony to nie jest kanał premium, żeby były same nowości ciągle.

Poza tym to chyba dobrze, że niektóre dobre filmy powtarzają (jak np. Cast Away czy W sieci zła), bo bardzo często ktoś nie ma możliwości czegoś obejrzeć i liczy na to, że kiedyś ten film znowu będzie w tv. Kłopot pojawia się w momencie kiedy te same filmy są wałkowane od kilku lat na okrągło z powtórkami dawanymi w krótkim odstępie czasu, a tak niestety z niektórymi pozycjami bywa, podczas gdy inne wcale nie gorsze filmy goszczą na antenie bardzo rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zadajesz pytanie, o to czy Ty nie masz takich problemów - my to mamy wiedzieć :] Poza tym patrz podpis pod postem użytkownika zanim zadasz pytanie o platformę, pakiet itp :] Jak byk jest obrazek Cyfra+HD - jedyna niewiadoma to dekoder - od C+ czy jakiś własny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że na kanałach TVN-u, jak pewnie nie na wszystkich dekoderach na których możesz oglądać TVN :roll: Kup sobie np. n-kę i ich nBoxa - zobaczysz, że problemu nie będzie - zresztą @mac napisał, że ma kilka dekoderów i problem zauważył tylko na Opticumie :wink: Logika poszła w las albo sobie tylko posty nabijasz takimi wypowiedziami (PS. nie musisz odpowiadać nabijając tym samym licznik postów, nic nie wnoszącym do tematu postem :wink:) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba to forum jest po to aby pomagać w takich sprawach. Chyba że się mylę - to poprawcie mnie.

Jak przed zarejestrowaniem czytałem regulamin to tam jest zapis że właśnie o takich sprawach powinno rozmawiać się na forum.

Ale teraz zrobił nam się OT

Teraz powinniśmy się zastanowić czy nie możemy rozwiązać problemu kolegi. Bo może jakaś aktualizacja dekodera załatwiłaby sprawę.

 

PS. Co do licznika postów to próbowałem wyłączyć aby nie kuło cie w oczy. Niestety nie znalazłem takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis epg jest w numerze 10/2009 satkurier co prawda epg cp drastycznie sie poprawil ale TVN nadal wolno nadaje epg ze srednim czasem pobierania panad 4 minyty na caly tydzien dla porownania CP czas okolo 30 sekund.Poprostu tak jest jedne tunery radza sobie z tym a drugie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...