Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że chyba tylko jedno pytanie (Zje pozostałe:) sprawiło mi jakąś trudność. Oby z tymi łatwymi pytaniami to nie była długotrwała tendencja, bo trudniejsze pytania można znaleźć na tą chwilę w Postaw na milion (na TVP2).

A pod względem realizatorskim - nie narzekam, nawet lepiej niż było (mniej pogaduszek, szybsza rozgrywka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pytania w kolejnych odcinkach będą już trudniejsze, bo wczorajsze to jakaś kpina.

W Milionerach zawsze była mieszanka pytań banalnych z trudnymi, wymagającymi wiedzy z jakiegoś konkretnego obszaru. I tak samo było wczoraj.

Było kilka pytań na które nie znałem odpowiedzi - np to z larwami które zjadają wszystkie pozostałe.

Albo to z Kaczyńskim i rodeo - prywatne życie polityków to nie moja dziedzina ;)

Poziom jest ok, szkoda tylko że odcinek trwa tylko pół godziny. Jak dobrze pójdzie zdążą zagrać 2 osoby, ale często może się skończyć na tylko jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli dobry pomysł i od razu widać efekty.Jak dla mnie mogliby to emitować 5 razy w tygodniu po godzinie, najlepiej o 18:00, czyli po "Jaka to melodia?"

 

 

Mam nadzieję, że pytania w kolejnych odcinkach będą już trudniejsze, bo wczorajsze to jakaś kpina.


Myślę,że to była zachęta w stylu - zobacz, pani wygrała x tysięcy, a takie proste było. Z czasem podniosą poprzeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 - akurat z tym rodeo to jest kwestia znana, bo to jest z jakiegoś wywiadu. Jest nawet nawiązanie do tego faktu w Uchu Prezesa.

 

Wiesz, nie każdy ogląda wywiady z politykami, a nawet podejrzewam że większości takie rzeczy w ogóle nie interesują.

Co zresztą było widać po głosowaniu publiczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wspomniałem też o tym, że jest z tym związany smaczek w Uchu Prezesa (zresztą stąd bardziej znam sprawę rodeo, wywiad mi się tylko obił o uszy) - w odcinku 1. jest mowa o TV Rodeo. Tyle w kwestii off-topu.

 

Z "politycznych" pytań to jeszcze było pytanie o Agatę Dudę związane z jeżykiem obcym (którego uczyła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wczorajszy odcinek, aż brakowało mi tego programu przez kilka lat. Oby poniedziałkowy odcinek był z nieco większą ilością trudnych pytań. No i wynik - 3 mln - jak na program w prime-time to fenomenalny wynik. Jeśli ta tendencja się utrzyma (a 2 w porywach do 2,5 mln myślę, że będzie), to nareszcie zostanie na dobre odczarowana "klątwa" nieudanych klap o 20:55, no i zawyży oglądalność programów o 21:30. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj teleturniej ''Milionerzy'' oglądało ponad 3 mln. 401 tys. 823 widzów, gdzie TVN w tym paśmie był numerem 1!.

A jak wczoraj na Shoutboxie pisałem, że może być ponad 3 miliony, to podobno przesadzałem... :D

 

Tak poważnie: TVN ma sporą szansę, by móc uzyskać te 2,5 miliona widzów przy kolejnych odcinkach, widać że ludzie czekali na ten program, może to faktycznie będzie początek renesansu teleturniejów w polskiej TV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony zyskał dynamizm, ale z drugiej urokiem były te zastanawiania się, muzyczka w tle, dopytywanie się Urbańskiego. Co do tych 3 mln, pamiętajmy,że to pierwszy odcinek, on zawsze przyciąga wiele osób. Zobaczymy co będzie dalej. Na pewno kibicuję temu programowi, jego sukces może spowodować efekt domina. Będę oglądał, choć nie wszystko poprzez TV, bo jest przecież LM. Ciekawy pojedynek "Idol" vs. "Milionerzy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ''Dzień Dobry TVN'' doszło do ciekawej sytuacji. Jeden z blogerów modowych ostro pojechał po Agnieszce Jastrzębskiej pytając się, dlaczego ''w ściance gwiazd nie ma naczelnej plotkary programu, która była na jakiejś imprezie w ohydnej niebieskiej bezie'', gdzie prowadzący program Mateusz Hładki zaczął bronić Jastrzębskiej.


Po Kubie Wojewódzkim i Michale Szpaku TVN już po raz trzeci pokaże Roast, tym razem Krzysztofa ''Diablo'' Włodarczyka. Emisja w czwartek, 16 marca br. o godz. 22:30.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to ogląda.Wreszcie w TVN zrobili coś dobrego-Milionerzy.

Dzisiaj w ''Dzień Dobry TVN'' doszło do ciekawej sytuacji. Jeden z blogerów modowych ostro pojechał po Agnieszce Jastrzębskiej pytając się, dlaczego ''w ściance gwiazd nie ma naczelnej plotkary programu, która była na jakiejś imprezie w ohydnej niebieskiej bezie'', gdzie prowadzący program Mateusz Hładki zaczął bronić Jastrzębskiej.

Już dawno ktoś powinien to powiedzieć.Nie rozumiem promowania tej pani i ogólnie tematyki,którą się zajmuje.Pudelek.tv Edytowane przez Sorek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...