Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już jestem po 2 odcinkach "Belle Epoque". I nie mam ochoty na więcej. Nie udało się TVN'owi. Wyszło przeciętnie, sztucznie - nie czuć klimatu. Pierwsze wrażenie jest takie, jak gdy wyjmujemy nową, czyściutką zabawkę z opakowania (więcej brudu!). Nie jestem w stanie zaangażować się w historię. Scenariusz i reżyseria słabe. Małaszyński też nie dał rady. Drugi plan znacznie lepiej (i nie mam tutaj na myśli Cieleckiej, tylko Vanessę Aleksander - którą zobaczymy też w "Wojennych dziewczynach" TVP). Jeżeli ma powstać kontynuacja, to koniecznie trzeba wymienić scenarzystę. Na minus też brak większej, spajającej historii. Nie kupuję tego procedurala.


Ładna oprawa nic nie da. Ludzie obejrzą licznie 1 odcinek, potem się rozczarują (podobnie jak to było z ofertą platformy NC+). I oglądalność się posypie. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN był 2 razy, w TVN7 bodajże 3 razy i w TVN Fabuła tak samo. Ibisz przechodzi do TVN-u, przy okazji powstanie Agent 2 - Gwiazdy. Prawdopodobnie wystąpi w nim lub poprowadzi.

 

I co? I nici z Ibisza w TVN-ie! :lol2: Nie ma go jednak w tej stacji, nie bierze on też żadnego udziału w obecnej, drugiej edycji programu "Agent Gwiazdy".

I bardzo dobrze! Bo obecności Ibisza w TVN-ie chyba bym nie zniósł. :roll::? Niech sobie pozostanie w Polsaciku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pokazie przedpremierowym. Dostałem zaproszenie. Nie były tylko dla prasy i mediów. Ale mniejsza z tym. :P

To niezłe układy musisz mieć ;)

 

Nie było jeszcze pierwszego odcinka w TV, a ja już mam dosyć tego serialu... Na każdym kroku ten serial. :D

To jest normalne, że duże produkcje od dużej telewizji (czy innego dostawcy takich treści) promuje się również z rozmachem i w dużej skali ;)

A że nasz rynek jest niewielki w porównaniu do innych krajów, jak np. Wielka Brytania, czy Stany Zjednoczone to to nasilenie jest jednak spore i bardziej odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem też dzisiejszy, tzn. wczorajszy już ;) odcinek "Milionerów" i powiem tak...

Teleturniej świetny, cieszę się bardzo, że powrócił, jednak mam takie jakieś nieodparte wrażenie, że to już nie jest to samo, co kiedyś... :? Pomijam już posiwiałego dziś Huberta, który i tak nadal wygląda świetnie. ;) W moim odczuciu obecna edycja "Milionerów" nie ma już takiego jakby "polotu", czy coś... :roll: I też, jak zostało wyżej zauważone, te szybkie tempo tego teleturnieju. :roll: Np. dawniej przy wyborze przez grającego koła ratunkowego "pytanie do publiczności", Hubert odczytywał pytanie, po czym mówił coś w stylu "macie państwo do wyboru odpowiedź A, B, C albo D (i tu też odczytywał te odpowiedzi). Prosimy o głosowanie teraz". A obecnie Hubert już nie odczytuje pytań, ani odpowiedzi, tylko mówi krótko jedynie te ostatnie zdanie. W studiu jest też sześciu zawodników, a nie dziesięciu, jak było w poprzednich edycjach.

Wiem, że powyższe podyktowane jest znacznie krótszym czasem trwania odcinka, niż dawniej (chyba o połowę), jednak powoduje to jakieś takie mieszane uczucia u mnie, jako oglądającym i pamiętającym poprzednie edycje "Milionerów".

Pytania też bywają niekiedy nieadekwatne do kwot, o jakie są zadawane. Czasem pytanie nawet już za 500 zł może grającego "zabić" i zmusić go do wzięcia koła ratunkowego. A przy kolejnych pytaniach, już za grube pieniądze, pytanie trafia się banalne, na które odpowiedź znają chyba wszyscy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...