Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, VH1 European może rzeczywiście zastąpić VH1 Polska, ale oficjalnie nie będzie to ogłaszane. Po prostu nieoficjalnie będziemy mieć VH1 European z polskimi reklamami.

 

Reklam polskich nie będzie, bo feed wersji European nie posiada na nie slotów. Zlikwidowali je już dawno. Z resztą, VIMN Polska odpisał mi, że kanał zostaje od 1 lutego, ujednolicają tylko jego ramówkę z wersją Euro.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami są sobie winni. Nadają syf i chcą mieć wysoką oglądalność? Wystarczyło tylko się przyłożyć, a efekty byłyby widoczne. Wywalić z anteny nowości i te Grzeszczaki, Bednarki, Feele, Brzozowskich, Lisowskich (generalnie wszystkie polskie pseudo gwiazdy i wyjce), wprowadzić muzykę oldies i pasma z VH1 Europen, zatrudnić music programmera z prawdziwego zdarzenia i poprawić wreszcie jakość dźwięku. Widzowie by powrócili. Ale w Viacomie nikt nie grzeszy inteligencją, nie ma własnego zdania i nie uczy się na błędach. Ta korporacja tak się stoczyła, że nie ma już dla nich ratunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko, kiedy wyjdzie oficjalne stanowisko Viacomu w sprawie VH1 Polska? :?

 

Pisałem do nich i odpisali, tak więc nici z VH1 E. :sad:

 

 

VH1 Polska nadal istnieje, natomiast ramówka w dużej mierze zostanie uspójniona z VH1 European z dniem 1 lutego. Jest to wyłącznie zmiana programowa, w związku z czym widzowie i dystrybutorzy kablowi będą mieli dostęp do kanału na dokładnie takich samych zasadach, jak obecnie. VH1 to nadal stacją zapewniającą widzom moc muzycznych inspiracji i najlepsze hity z lat 90. i 2000-2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich i odpisali, tak więc nici z VH1 E. :sad:

 

 

VH1 Polska nadal istnieje, natomiast ramówka w dużej mierze zostanie uspójniona z VH1 European z dniem 1 lutego. Jest to wyłącznie zmiana programowa, w związku z czym widzowie i dystrybutorzy kablowi będą mieli dostęp do kanału na dokładnie takich samych zasadach, jak obecnie. VH1 to nadal stacją zapewniającą widzom moc muzycznych inspiracji i najlepsze hity z lat 90. i 2000-2015.

 

Może dla nich podmiana VH1 Polska na VH1 European gdzie podejrzewam u wszystkich operatorów na liście ID kanału jest VH1, to uspójnienie ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale można zrozumieć ich odpowiedź jako pozostanie VH1 Polska a jedynie ściągnięcie ramówki z VH1 E. Zobaczymy. Ja im odpisałem tak:
 
Zatem to straszne bo miałem nadzieję na powrót VH1 Europe i szansę na lepszą jakość techniczną kanału. Wyniki oglądalności VH1 Polska są mizerne więc może warto rozważyć likwidację tego kanału i zastąpienie go wersją europejską??? Bardzo dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jakie będą playlisty w tych pasmach zaczerpniętych z VH1 Europe. Bo jeżeli w "VH1 Chill" będą puszczać przykładowo "Królową łez" to bardzo słabo.

 

Edit: I  w ogóle, nie wiem, czy zauważyliście ale ludzie z VIMNu opisali ofertę VH1 jako "najlepsze hity z lat 90. i 2000-2015". Trochę to zabawne bo jeszcze w 2015 roku we wszystkich komunikatach prasowych stanowczo odcinali się od muzyki sprzed roku 2000.

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ramówka ważna tylko jakość techniczna! Czy w obecnej formie przytłumionego dźwięku oglądasz ten kanał i katujesz się? Ja osobiście bardzo rzadko. Pamiętam jak w nc+ był VH1 E i dźwięk był mocniejszy, czystszy, pełniejszy. Obraz też lepszy. Tak więc wmawianie przez co niektórych że jakość VH1 Polska i VH1 E jest taka sama to bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oglądam ten kanał bardzo rzadko, ale głównie przez ramówkę i ofertę. Dźwięk fakt, nie jest dobry, ale wątpię że to poprawią, skoro linii WSS nie potrafią usunąć od 5 lat.

Dlatego dla mnie najlepiej jakby zamknęli ten kanał i dali nam VH1 European.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...