Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U nas też leci "It takes two" od 14. Opóźnienie względem VH-1 Europe to jakieś 3 minuty (u nas zaczęła się jedna Emeli Sande, na Europe druga), więc jakieś klipy muszą jednak wycinać, bo na godzinę idzie ponad 10 min reklam, więc gdyby nic nie wyleciało z playlisty to od 6 rano już powinni być rozjechani grubo ponad 1h.

 

 

edit 14:19: No i po dwóch kawałkach Emeli Sande na Europe James Arthur, u nas SIA.
 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wtedy taki program z odliczanką będzie trwał u nas dużo dłużej niż tam.

Na VH1Euro jest tak, że odliczanki kończą się często dużo wcześniej, zanim wejdzie następny program - grają po prostu normalną playlistę.

 

Wobec powyższego, w wersji "polskiej" zmieści im się wszystko. Tak czy inaczej - nie podoba mi się ta dziwna hybryda VH1PL/VH1Euro. Na plus brak polskiej muzyki, na minus reklamy - VIMN Polska widać ma ogromne parcie na kasę. No i szkoda weekendów na VH1PL, bo czasem potrafili mnie zaskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, skoro nie ma takich różnic czasowych to wygląda na to, że jest to całkiem nieźle skoordynowane. Aż dziw, że im się chce tak kombinować.

 

Jak wygląda sprawa z identami? Są czołówki do programów albo polski ident "REKLAMA"?

 

@STARS liczę, że za jakiś czas nam zdradzisz, czy ta zmiana będzie miała jakikolwiek wpływ na oglądalność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie ma polskich piosenek, a tych dużych belek nadal nie poprawili... 

 

Co to znaczy nawet? Polskie piosenki są na innych kanałach, a w nocy to już w ogóle w nadmiarze ;)

Co mają w tych belkach poprawiać konkretnie?

Zapowiedzi w j.ang i całą ta machinacja jest po to by zaoszczędzić na lokalnym programatorze i lektorze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

IT TAKES TWO, VH1 POLAND, 1/02/2017
JONAS BLUE - FAST CAR
JONAS BLUE FT. RAYE - By Your Side
EMELI SANDE - Next To Me
EMELI SANDE - Breathing Underwater
SIA FT. SEAN PAUL - Cheap Thrills
SIA - The Greatest
JAMES BAY - Best Fake Smile
JAMES BAY - Hold Back The River
THE WEEKND - Earned It
THE WEEKND FT. DAFT PUNK - Starboy
JASON DERULO - Whatcha Say
JASON DERULO - It Girl
_________
/null/, VH1 POLAND, 1/02/2017, 14:56 - 14:59
BRUNO MARS - Just The Way You Are

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nawet? Polskie piosenki są na innych kanałach, a w nocy to już w ogóle w nadmiarze ;)

Co mają w tych belkach poprawiać konkretnie?

Zapowiedzi w j.ang i całą ta machinacja jest po to by zaoszczędzić na lokalnym programatorze i lektorze.

 

Akurat polską muzykę to grali dobrą, czasem się jakiś klasyk hip hopowy trafił.

A co do belek to chodzi mi o tą belkę z nazwą pasma, jest za duża. 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam dziś chwilami. Dużo klipów których u siebie nigdy nie zagram. Widać na pierwszy rzut oka że to playlista robiona bez konieczności myślenia o oglądalności. Mamy kasę z gniazdka i jazda, reszta nas nie obchodzi. Więc raczej mega wzrostu w Nielsenie nie przewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś VH1 w sumie przez 3-4 godziny i nie zauważyłem tej masy starych klipów. Gdybym chciał je zliczyć na palcach obu rąk, to zostałoby mi kilka palców. Fakt, są klipy, których nie puszczał nasz VH1, ale w głównej mierze lecą świeżynki oraz teledyski, które dla większości są nudne jak flaki z olejem. Po VH1 European spodziewałem się więcej. Sukcesu im nie wróżę. Do STARSA się nie umywają - pod żadnym względem.

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...