Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało ludzi ogląda VH1, a więcej wybiera z muzycznych kanałów Viacomu tylko VIVĘ. Poza tym VH1 jest kanałem płatnym i ile chcieliby, pomyślcie: ile chcieliby widzowie płacić za ten kanał, na którym leci muzyka niczym z stacji typu Eska, 4fun, albo EDM z Vivy + starsze przeboje, które wszyscy znają i pamiętają.

Edytowane przez ad_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam nc+ i mam kanały w pakiecie podstawowym, w którym nie ma VH1, bo po co potrzebny? I tak niepotrzebny jest kanał, na którym leci taka sama popowa playlista jak w innych muzycznych konkurencyjnych stacjach, np. 4Fun TV czy Eska TV. Dodatkowo najgorzej jest za niego płacić.

 

 

Nie tyle, że miałaby ona nadawać współczesną muzykę, tylko żeby była robiona na wzór brytyjskiej wersji. Po za tym nazwa "MTV CLASSIC", bardziej wchodzi w pamięć, w końcu jest to MTV, a dziś mało kto wie że VH1 to ich siostrzany kanał.
 

Cóż, gdyby uruchomili polskie MTV Classic, to musieliby przeszukać całą bazę klipów w poszukiwaniu starszych utworów. Sądzę, żeby pomysł z powrotem MTV Classic do Polski wypalił, ale jak już, to w miejsce VH1 PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale VH1 Classic to rownież nic specjalnego - playlista brytyjska. Stars TV bije na głowę ten kanał i myślę, że nie zawojował by on na naszym rynku.

 

VH1 i VH1 Classic European były dobre do tej pory, gdy były robione przez Polaków. Wtedy dobór muzyki na tych kanałach był obszerniejszy i przystępniejszy dla każdej nacji europejskiej, teraz ewidentnie prezentują muzyczny rynek z UK. Kilka lat temu jak było u nas VH1 European w panelu Nielsena to nie miało takich słabych wyników bo i grali bardziej uniwersalnie, a teraz jest tragedia Posejdona. Obecnie najlepszym wyjściem byłoby udostępnienie oryginalnej wersji bez reklam albo... już trzeci w historii powrót VH1 Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powrót VH1 Polska? Bez przesady! Przecież nie będą reaktywować od nowa tego kanału. Przed zniknięciem z polskiego rynku i reaktywacją ten kanał stał się niewypałem, po ponownym uruchomieniu również. Nasze VH1 zawsze było zacofane. Niech zlikwidują definitywnie tę stację albo zrobią rebrand na inną stację muzyczną ze stajni Viacomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót MTV Classic? Po co przywracać, skoro kiedyś ten kanał okazał się niewypałem, wprowadzając w ostatnich okresach nadawania współczesną muzykę? Nici z tego.

Niewypał? Raczej dziwne wymówki o rezygnowaniu z kanału przeszły i stąd mamy VH1. A skoro MTV CLASSIC obecnie istnieje na wielu rynkach, to mógłby powrócić do Polski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...