Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MTV Classic? Ta stacja była jakąś pomyłką. Ile lat wytrzymało? 3,5? Z czego ostatnie 2 lata to było tzw. deja vu (i to dosłownie!!!!). W programie Classic Ballads nadawanym codziennie o 23 puszczali tą samą playlistę ok 100 hitów, a klip Jon Secada "Just Another Day" puszczali codziennie!!!! w ostatnim kwadransie programu. Prezenterzy zniknęli bardzo szybko, Bardzo dużo klipów było z lat 80-tych, hity z lat 90-tych były, ale nie te najbardziej pamiętane z MTV Europe. Więcej dobrych starych hitów można było zobaczyć w MTV Polska w programie Greatest Hits. 

 

MTV Classic na początku się starało, ale jak to każda stacja muzyczna Viacomu - początek super, że aż ciężko było oderwać się od ekranu, później totalna olewka.

VH1 obecnie jest lepsze niż to miesiąc temu. Nie leci cały dzień to samo tylko pod inną nazwą programu.

I nie mogę zrozumieć tych wszystkich marudzeń i nadziei, że może będzie super, a może zmienią nazwę itp. Jak można oczekiwać czegoś sensownego od Viacomu, który ma to po prostu głęboko od ponad 15 lat!!! Za co się biorą, jakie stacje przejmują to niszczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, poza przerwami reklamowymi (które jak myślę wynikają z terminowej umowy z TVN Media..), jestem zadowolony z playlisty tej wersji VH1.

MTV i VH1 zawsze kojarzyło się z Londynem i brytyjskim graniem, więc niech tak grają, a nie udają kogoś kim nie są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja po tych 10 dniach od zmian, doszedłem do wniosku, że mimo wszystko mi bardziej odpowiadało granie VH1 Polska bo grało jednak "po naszemu". Ktoś mi kiedyś powiedział takie coś - "Lepszy xxuj, ale swój" i coś w tym jest. ;)

Edytowane przez jackie :-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jest ta baza, ale jest wspólna dla kanałów "światowych" i to nie jest angielska cenzura. Brytyjskie MTV Dance czy Hits nie miały takiego ordynarnego cięcia teledysków (powtarzanie scen, spowalnianie itd), dodatkowo w godzinach nocnych leciały pełne wersje teledysków, także z nagością itd.

 

Tutaj ze względu na różne strefy czasowe i kultury w krajach odbioru cenzura jest cały czas i stosowane są te cięcia i spowolnienia w każdym miejscu, które kogokolwiek mogłoby urazić. Jak zobaczyłem w 4Fun czy innej Esce normalną wersję Starboya The Weekend to aż się zdziwiłem co to za teledysk, bo na kanałach z MTV Unlimited leca tak naprawdę zapętlone 3 sekwencje + jazda samochodem na końcu ;D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma minutami w WE LOVE THE: 00S klubowy klasyk "KYLIE MINOGUE - On A Night Like This".

 

81059c57e5af.png

 

4556f0c2c0c5.png

 

Więc nie jest tak źle. Chyba zaczęli wpuszczać więcej znanych hitów. Według mnie, Brytyjczycy musieli wcześniej wiedzieć, że polskie VH1 podepnie się pod wersję europejską. I zaczęli dostosowywać dla nas playlistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że obecnie nadają go z Holandii, ale w tajemniczy sposób kopiowana jest zawartość z Wielkiej Brytanii. Podczas zmiany 1 lutego, nie było żadnego przeskoku sygnału czy przełączenia, jak to było w przypadku VIVY w 2012. W tamtą środę na VH1 PL po naszym idencie od razu wszedł ten brytyjski, a wraz z nim brytyjskie wersję teledysków i nie tylko. Zresztą któryś z użytkowników tutaj na forum wrzucił kilka dni temu filmik z tego jak to wyglądało, więc tam to wszystko zobaczycie.

 

A VH1 EUROPE nadawane jest z Londynu.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank VH1 Polska nadaje teraz z UK (albo po prostu z tej samej bazy). Widać to przede wszystkim po belkach w klipach i samych wersjach klipów. Nawet lecą te same wersje klipów (oczywiście z wypisanymi belkami) jak miało to miejsce na Viva Polska przed 2012 rokiem, które nadawało wtedy z UK. Różnicę widać wyrażnie jak ten sam klip zobaczy się na Vivie i właśnie na VH1. Ja słucham obecnie Vh1 częściej i jestem pozytywnie zaskoczony klipami, których nie widziałem od lat np. Karen Ramirez "Looking For Love", Janet Jackson "Whoops Now", En Vogue "Don't Let Go", dziś Destiny's Child "Bootylicious", Mariah Carey "I'll Be There". Dużo by tu pisać przykładów. Najbardziej lubię Guess The Year. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie, jak wygląda zestawienie "This Week's VH1 Top 10". Oglądał ktoś albo zamierza obejrzeć i spisać tutaj?

Proszę bardzo, obejrzałem i zanotowałem dzisiejsze notowanie.

 

This Week`s VH1 Top 10

11:00 - 11:46

 

#10: ED SHEERAN - Castle on The Hill 

#09: MAROON 5 - Don`t wanna know

#08: ROBIN SCHULZ & DAVID GUETTA & CHED COTES - Shed a light

#07: CLEAN BANDIT - Rockabye

#06: RAG N BONE - Human

#05: SIA - Move Your Body

#04: ZAYN FT. TAYLOR SWIFT - I Don`t wanna life forever

#03: ED SHEERAN - Shape of you

#02: KATTY PERRY FT. SKIP MARLEY - Chained to the rythm

#01: LADY GAGA - John Wayne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...