Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja widzę też taki scenariusz, wcale nie taki nierealny... Otóż będziemy mieć wersję Europe natomiast reklamy polskie będą upychane na tzw. "hama". Nie raz ani nie dwa widziałam na VH1 Polska ucinanie są teledyski aby wcisnąć blok reklamowy. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie aby wcisnąć nasze reklamy w trakcie  programów bo już to robili :). Co z tego, że pominięte zostaną np. dwa miejsca w jakiejś "odliczance" - liście przebojów.Polski widz i tak wszystko łyknie bez szemrania. Serio w Rosji jest takie prawo, które zabrania przerywania reklam stacji, które są dodatkowo płatne? Hmmm a my uważamy ich za dziki kraj :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wcześniej nie miałem pojęcia, że to przez rosyjskie prawo :) Znając życie to w zamerykanizowanej Polsce coś takiego nie przejdzie, nie wiem jak z UE ale tam chyba też nie.

Po za tym nigdy nie należy ich traktować jako dzikusów - bliżej nam do nich niż do Zachodu :)

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sposób wymagałby całodobowego siedzenia nad tym kanałem, ręcznego wpuszczania reklam - tzn. "na wyczucie" i związanej z tym pewnej synchronizacji, jak to jest przy prawdziwych transmisjach na żywo. Myślę, że podobnie by było, gdyby rzeczywiście zastąpiono VH1 POLAND europejskim VH1 ale z naszymi reklamami. A nikomu przecież nie chce się 24/7 pilnować czy właśnie teraz mamy wpuścić reklamy.

 

Nie trzeba całodobowego siedzenia, może być jak z rozsyciami w radiu - 5 minut przed pełną w VH1 Europe będzie teledysk, a w VH-1 Polska zamiast teledysku reklamy + jakiś zapychacz i o pełnej godzinie znów wchodzi wspólne pasmo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się 1 lutego, czyli dzień gruntownych zmian w ramówce VH1 POLAND. W związku z nią pojawi się m. in. nowe pasmo We Love The: 00s, w którym zobaczymy przeboje z lat 2000. Ale...

Dwa polskie teledyski wyprodukowane właśnie w tej dekadzie - "KRZYSZTOF KILJAŃSKI - Prócz Ciebie, Nic" i "STRACHY NA LACHY - Dzień Dobry Kocham Cię" mają jakiś zdestabilizowany, rozjeżdżający się obraz. Co kilka minut lata on od góry do dołu oraz drga.

Wiem, że to jest nic w stosunku do biblioteki 00s, jaką posiada Viacom w Amsterdamie, ale czy kiedyś uda im się to podmienić na lepsze lub ustabilizować? W sprawie tego pierwszego klipu już zawiadamiałem MTV Polska na Facebooku, natomiast z drugim nie wiem jak będzie.

Cieszę się, że w końcu coś tu będzie się dziać, ale czy to musi się odbywać takim kosztem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne zestawienie puszczali na początku wakacji. Podejrzewam, że w tym zakresie nic się nie zmieniło. Wrzucam playlistę z tamtego dnia.

 

Dla ciekawskich zestawienia z najlepszymi klipami dance lat 90.:

 

 

50 NAJLEPSZYCH TEMATÓW DANCE Z LAT 90'S, VH1 POLAND, 16-17/07/2016

INNER CITY - Good Life

MASSIVE ATTACK - Unfinished Sympathy

SHANKS & BIGFOOT - Sweet Like Chocolate

DEE-LITE - Groove Is In The Heart

SASH! - Encore Une Fois

CE CE PENISTON - Finally

CULTURE BEAT - Mr. Vain

S CLUB 7 - Don't Stop Movin'

GALA - Freed From Desire

BBE - Seven Days And One Week

BASEMENT JAXX - Red Alert

U96 - Das Boot

DARIO G - Sunchyme

CORNERSHOP - Brimful Of Asha

NIGHTCRAWLERS - Push The Feeling On

MADONNA - Ray Of Light

FATBOY SLIM - Right Here, Right Now

THE PRODIGY - Breathe

STARDUST - Music Sounds Better With You

THE BUCKETHEADS - The Bomb! (These Sounds Fall Into My M

WAMDUE PROJECT - King Of My Castle

MOUSSE T. - Horny '98

THE PRODIGY - Firestarter

BOB MARLEY VS. FUNKSTAR DE LUXE - Sun Is Shining

JAMIROQUAI - Virtual Insanity

RUN DMC VS. JASON NEVINS - It's Like That

URBAN COOKIE COLLECTIVE - The Key, The Secret

PHATS & SMALL - Turn Around

ARMAND VAN HELDEN - You Don't Know About Me

SIR MIX A LOT - Baby Got Back

DR. MOTTE & WESTBAM - Loveparade 1998 (One World One Future)

C&C MUSIC FACTORY - Gonna Make You Sweat

ATB - 9 PM (Till I Come)

PAUL VAN DYK - For An Angel

LA BOUCHE - Be My Lover

UTRA NATE - Free

LIVIN' JOY - Don't Stop Movin'

BABY D - Let Me Be Your Fantasy

GIGI D'AGOSTINO - Bla Bla Bla

ENERGY 52 - Cafe Del Mar

SNAP! - Rhytm Is A Dancer

MARUSHA - Somewhere Over The Rainbow

FATBOY SLIM - Praise You

DÚNÉ - Hardcore Vibes

SCOOTER - Hyper Hyper

JAM AND SPOON FEAT. PLAVKA - Right In The Night

FAITHLESS - Insomnia

ROBERT MILES - Children

INNER CITY - Good Life

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same hiciory: BBE, Hyper Hyper, Livin' Joy, Eiffel 65 (bez 65 hahaha), Dr Motte & Westbam, Marusha. Zauważyłem tylko, że puścili 3 remixy, ale w belce ani słowa np. Cornershop "Brimful Of Asha" (powinno być jeszcze Norman Cook Remix Edit - tak było na MTV zawsze) i tak samo z Urban Cookie Collective "The Key The Secret" i Ce Ce Peniston "Finally". 

 

@peterownys: rzeczywiście prawie identyczne, do końca jeszcze 2 godz, więc będzie pewnie to samo. Dzięki

 

ps. chociaż już jest jedno inne Paradisio "Bailando"

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, czyli jest to samo, co ja zacytowałem wyżej :)

==========

@Bytesize: dla takich numerów warto podglądać VH1. Mimo, że to powtórka, to nie przełączyłbym wtedy na coś innego :) Naoglądajcie się tego i pozastanawiajcie czemu na VIVĘ tych klasyków nie wpuszczą...

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego newsa twierdzi, że otrzymał od nadawcy informację pokrętną i nie na temat ;) Mój pomysł na całą akcję jest taki: podmieniamy ale po cichu, tak żeby nikt się nie zorientował. Bo jak wiemy VH1 Polska to jest kanał płatny od gniazdka... więc, żeby zaraz nie było szumu, że gdzie wersja polska itp  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego newsa twierdzi, że otrzymał od nadawcy informację pokrętną i nie na temat ;) Mój pomysł na całą akcję jest taki: podmieniamy ale po cichu, tak żeby nikt się nie zorientował. Bo jak wiemy VH1 Polska to jest kanał płatny od gniazdka... więc, żeby zaraz nie było szumu, że gdzie wersja polska itp  :mrgreen:

 

U większości operatorów ten kanał jest podpisany jako VH1, ja w umowie z nc+ mam wymieniony VH1. Także nie jest określone czy to wersja Polska czy European. Kolejną kwestią jest to, że ten kanał ma i tak małą oglądalność, więc pewnie niewielka garstka ludzi się zorientuje, że podmieniono VH1 Polska na VH1 European.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...