Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zdarzyło... że zapomnieli i 'aż' po 5 minutach film mi zakodowali. :D

 

No i działa, dzisiaj oglądałem sobie niekodowana audycje canal plus, wielkie dzieki.

 

Jeżeli chociaż po części to do mnie to: Nie ma za co. Cieszę się że chociaż raz mogłem komuś pomóc. :)

 

[beep]! Panie Moderatorze pSepraSam ale zapomniałem o edycji postów i wkleiłem 2.

Edycja pitter: poprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien DiSEqc bo zle przełącza mialem tak ze na 1430 chodzil mi dobrze a na echostarz zle przełączał wymienilem na inny i jest OK

[/color]

 

A co to takiego DiSEqc? :D (Jestem nowy... :) )

Dziś podłączyłem jakiegoś Ferdka i włączyłem kodowany Eurosport żeby tylko utrafić sygnał i znalazłem...

Podłączam Echostara i nagle wszystko zaczyna ładnie chodzić przeszukałem cała Astrę i co z tego że chodzą jakieś ruskie kanały itp. jak nie złapie mi TVP3, niemieckiej VIVY... Nie bardzo rozumiem dlaczego.

 

Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz znaleźć TVP 3 to ustaw w ustawieniach tunka, tak aby przeszukał transponder z kodowanymi. TVP 3 jest identyfikowana jako kodowany kanał.

 

W tym problem że ja przeszukałem całą Astrę razem z kodowanymi i nie było tych kanałów na których mi zależało.

A jak wpisuje częstotliwość np. TVP3 lub Vivy to wyskakuje mi tylko brak sygnału. I dla mnie to bez sensu skoro inne kanały dziłają.

 

Może ktoś wkleić linka ze stronką transponderów z Astry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antenę z obrotnicą, ale i tak ją ściągną w czerwcu i już mi się nie chce kombinować, bo i tak trzeba będzie instalować nową antenę z Monoblockiem... Może od razu zapytam jeżeli mam monoblocka (powiedzmy że go jakimś cudem dobrze ustawiłem) to kanały z Astry i Hotbirda odbierać można jednocześnie? Chodzi mi o to że mam jeden z HB a następny z Astry to samo się będzie przełączać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja jestem zadowolony z dekoderów Cyfrowego Polsatu. Echostar E-717

podobnie jak E-606 śmigają mi jak narazie bardzo ładnie. Nie mam żadnych problemów. Oby tak dalej.

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma problem z ustawieniem nowego TV Puls na tym zakichanym tunerku - reka w gore

 

moj tunerek "widzi" nowego TV Pulsa w liscie Cyfrowy Polsat , a nie widzi w liscie "wszystkie kanaly"

 

i dlatego nie moge dopisac Pulsu do wlasnej listy

 

slowo daje, to juz 3 wpadka tego dunskiego zloma, i jak kiedys puszcza mi nerwy to go zalatwie mlotkiem a zwloki wysle Zygmuntowi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft do tego echosia robi polsat a na liscie jest dlatego ze cp sam nadaje nazwy kanałów np. Eurosport i Eurosport2 a na liscie wszystkie kanaly sa pod nazwa ESP i EUSP2 PL. oczywiscie jest to wedlug mnie najlepszy tyner jaki ma cp w swojej ofercie gdyz mozemy zmieniac nazyw kanalow na takie jakie nam sie podobaja. jedyny - to ze przy przeszukiwanoiu jakiegos tp nie aktualizuje nazwy kanalu ktory sie zmienil tylko pozostaje ta ktora byla wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam watpliwosci, czy instrukcja do tego zakichanego tunerka jest wiarygodna - np. gorny pasek jest niebieski - dolny czerwony.

Jesli instrukcja mowi prawde, to jakim cudem jakosc sygnalu moze byc dobra, a sila niewystarczajaca ????????????

 

odwrotnie moge zrozumiec - duza sila sygnalu, ale slaba jakosc bo np. leci duzo bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja mam takie pytanie czy na tym tunerze można samemu zmieniać jakoś częstotliwość dla danego kanału? Bo na początku instalacji wciska się "szukaj kanałów" i wyszukuje i każdemu kanałowi jest przypisana jakaś czestotliwość czy którą możemy sprawdzić po przez wciśnięcie przycisku "i" i chodzi mi o to czy można teraz samemu zmienić tą częstotliwość dla danego kanału po prostu tak jak było w tych starych tunerach analogowych że się szukało stacji bo nieraz jest np. tak że wyskakuje komuinikat że kanał zmienił częstotliwość nadawania i co z tym można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...