Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

system -nieruchoma

instalavcja -prosta

LBN -2

przelacznik -DiSEqC -1.4

LBN1 - Uniwer.LBF - HODBIRD 2

LBN 2 - UNIWER. LBF - ASTRA

. SAT PORT TP TRYB SZUKANIA

1.HODBIRD 13 2 12188 V siec

2. ASTRA 19.2 1 10788 V siec

Tak ustwa jak ci podalem wyszuka ci astre i hodbirda .

bedziesz miel tez TVP 3,Super Stacje z astry tylko te z astry musisz poszukac i dodac utworzyc wlasna liste bo do listy polsatu nie dodasz nic

 

Witam.

Kupilam dekoder, by miec polskie kanaly w Norwegii. Mimo że ustawialam wszystko tak jak podaje bogdan, to nie wyszukuje mi programow (tzn wyszukuje, ale ich nie znajduje). Co jest? Czy ktos móglby udzielic mi pomocy w zainstalowniu tego? Czy w Norwegii dekoder (tp, sta) ustawia się inaczej?

Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam nową Użytkowniczkę na Forum :D a teraz wracamy do problemu :wink:

 

Nie wiem jak wygląda sprawa z ustawieniem anteny satelitarnej, dlatego polecam takie dwa doskonałe tematy do poczytania:

Jak ustawić antenę satelitarną w Norwegii?

Ustawianie anteny

Czy antena jest napewno dobrze nakierowana na HotBird?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jako nowy użytkownik pozdrawiam wszystkich

Moja przygoda z echostarem trwa raptem około tygodnia i na plus można zaliczyć urządzenie jako 2w1 :) ( dekoder jak i mały kaloryferek ) -nagrzewa się dosyć mocno z lewej strony - widocznie ten typ tak posiada .

Rozwiązywanie problemów też fajne - w większości przypadków wystarczy wyjąc wtyczkę dekodera z gniazdka- i o dziwo pomaga.

Mam nadzieję że nie stałem się kolejnym jelonkiem :lol: podpisując umowę na 17 miesięcy ( pakiety familijny + real mix za 49,80 ) i dostając aneks do umowy w związku z podwyżką od 1 lutego nie dostanę palpitacji serca :lol: chociaż sprzedawca twardo zarzekał się że taka cena jak na umowie obowiązuję do końca trwania umowy ( żeby sprzedać wszystko zrobią ) :D

Pozdrawiam :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrobią wszystko,po prostu nie mają pewności na jaki genialny pomysł wpadnie jutro polsheet. Sam aneks jest zagwozdką i świadomym krokiem polsheetu, gdyż z tego co się orientuję ludzie mają do wyboru opcje ze zmianą ceny a gdyby chcieli pozostać przy obecnym pakiecie i abonamencie, to w aneksie chyba wzmianki o tym nie ma. A wystarczył napisać zdanie "jesli kliencie zdecydujesz sie pozostac przy swoim obecnym pakiecie np. mini albo familijnym, po prostu nie odsyłaj nam niczego, tylko płać dalej"

a tak każdemu zbulwersowanemu klientowi musimy wyjasniac, ze moze placic swoje i dalej miec swoje.

 

Pzdr

Sprzedawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plus można zaliczyć urządzenie jako 2w1 :) ( dekoder jak i mały kaloryferek ) -nagrzewa się dosyć mocno z lewej strony - widocznie ten typ tak posiada

 

 

Mój 616 tez sie nagrzewał i to dość mocno!!

 

Ale powiem tak:

Ja postawiłem go na bocznej sciance pionowo i naprawde fajnie mi się komponuje z meblami.

A o dziwo temperatura znaczaco sie obnizyła i już wyświetlacz nie krzaczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dodać funkcję Timera, aby włączał się na konkretny kanał i wyłączał o określonej godzinie, byłaby to, zdecydowanie przydatna funkcja np. gdy nie ma nikogo w domu a jesteśmy zainteresowani np 2 programami np o 10 na kanale X a o 14 na kanale Y i wtedy można by zaprogramować nagranie, że ma sie włączyć o tej i o tej godzinie, tak samo jak jest w naszych magnetowidach lub w nagrywarkach DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem użytkownikiem 717 od dzisiaj wcześniej miałem 606. i tu niespodzianka. Po podłączeniu i w łączeniu tunera zaczął mi fixować teletozor. Naciskając guziki pilota od tunka przełacza lub podgłaśnia kanały. Czy ktoś już takie coś miał. Czy to jest wina tunka czy trzeba go wymienić. Co jeszcze ciekawe Pilot od telewizora nie działa do tunka. Czy kto może pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam równiez mały kłopot z tym dekoderem otóż mamy od wczoraj fox life i chciałbym go przenieśc sobie na moją własną listę, z której na codzien korzystam, ale tu jest zonk:

 

1) Szukam "fox life' we wszystkich kanałach - tutaj jego brak.

2) Wchodze w instalację, wstukuję częstotliwość 12188V, i cały TP mi się skanuje (widzę w ramce po lewej stronie kanał fox life).

3) Na pytanie o zapis kanałów odpowiadam twierdząco.

4) Powracam do mojej listy i wybieram "dodaj"

5) Ponownie przenosze sie na listę z wszystkimi kanałami, ale tam nadal nie ma fox life, sortowalem po TP, satelicie, wszedzie nie ma tego programu, a jedynie jest na liście CP i na TP.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc, by ten fox znakazł się u mnie na własnej liście?

przeskanuj w ustawieniu na "wszystkie"

pozdrowienia

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pozdr. i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam równiez mały kłopot z tym dekoderem otóż mamy od wczoraj fox life i chciałbym go przenieśc sobie na moją własną listę, z której na codzien korzystam, ale tu jest zonk:

 

1) Szukam "fox life' we wszystkich kanałach - tutaj jego brak.

2) Wchodze w instalację, wstukuję częstotliwość 12188V, i cały TP mi się skanuje (widzę w ramce po lewej stronie kanał fox life).

3) Na pytanie o zapis kanałów odpowiadam twierdząco.

4) Powracam do mojej listy i wybieram "dodaj"

5) Ponownie przenosze sie na listę z wszystkimi kanałami, ale tam nadal nie ma fox life, sortowalem po TP, satelicie, wszedzie nie ma tego programu, a jedynie jest na liście CP i na TP.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc, by ten fox znakazł się u mnie na własnej liście?

przeskanuj w ustawieniu na "wszystkie"

pozdrowienia

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

pozdr. i czekam na odp.

 

Prawdopodobnie ten kanał jest pod inna nazwą, poprzeglądaj kanały na częstotliwości 12188 V. Też miałem cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś wie czy to przypadłość echostarów że nie ma EPG na Disney, Cartoon, Boomerangu, jetix play, bo jak miałem echusia 606 to tez nie było. Czy technicy kiedyś to naprawią?? Na samsungu śmiga,że aż miło EPG na tych kanałach. Czy ktoś umie odpowiedzieć na to ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...