Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:( powiem wam jedno, ja mam ten dekoder od 5 dni, a od wczoraj mi nie chodzi. Zawiesil sie, sama nie wiem, swieci sie tylko zielona dioda, nie da sie go wylaczyc, nawet jak wyjme kabel od pradu. Jutro wioze go do naprawy.

 

:(:(:(:(:(:( moze ktos juz mial taki problem?

 

Edycja pitter: poprawiłem kilka błędów i połączyłem dwa posty. Używaj funkcji "Zmień"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić częstotliwość kanału? Jak włączam sprawdź sygnał to tylko poszuka kanały potem wyświetli okno że skończone i OK. Co trzeba zrobić jeżeli już wyszuka kanały i ja chcę jeden zapisać, na tej samej pozycji co był przedtem. Nie bardzo mogę znaleźć inne opcje, kombinuje już 45min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeszukujesz jakas czestotliwos wszystkie znalezione kanaly zapisuja sie na koncu ogolnej listy. aby go dodac do swojej listy robisz to jak przedtem a nastepnie przenosisz na wlasciwa pozycje ktora tobie odpowieda (bialy -> przenieś -> OK -> wybierasz kanal -> OK -> przesuwasz na ta pozycje ktora chcesz -> OK -> Bialy -> Tak -> OK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki oto problem: podłączyłem kartę tunera tv w PC do dekodera w ten sposób: dekoder -> gniazdo euro ----- kabel euro s-video----> tuner w PC i wszystko działa poza tym że obraz w komputerze jest czarno biały. W dekoderze C+ pomagało przestawienie w opcjach dekodera złącza SCART z trybu VHS na S-VHS, w dekoderze CP nie ma takiej opcji. Czy 717 obsługuje tryb S-VHS? Bo może jedyne wyjście to szukać kabla Euro-Composite (mam takie wejście w tunerze tv w PC)?

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem dzisiaj CP i mam takie pytanie: Czy moge rozdzielić sygnał (żeby we wszystkich tv był ten sam program)? Miałem do listopada C+ i tam w starym philipsie dało się wpiąć sygnał w sieć. Mam EchoStara 717. Z góry dzięki

 

Da sie rozdzielic na pewno tylko raczej przy urzyciu jakiegos peryferyjnego urzadzenia ktore ma wyjscie antenowe np. magnetowidu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Echostara DSB 717 i chcialbym odbierac sygnal rownoczesnie z HotBirda i Astry. Mam zamiar kupic konwerter typu monoblock. Czy w menu mam ustawic:

LBN -2

przelacznik -DiSEqC -1.4

LBN1 - Uniwer.LBF - HODBIRD 2

LBN 2 - UNIWER. LBF - ASTRA

 

Co to wlasciwie znacz DiSEqC 1.4 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. menu-konfiguracja-instalacja programów

2. sprawdź sygnał

3. w polu TP wybierz 00

4. określ parametry- częstotliwość, polaryzacja, symbol rate

5. pid- ustawienie AUTO

6. OK- szukanie kanałów

 

A tak swoją drogą wszystko jest napisane jasno w INSTRUKCJI, trzeba tylko chcieć przeczytać!!!

 

 

Mam Echostara DSB 717 i chcialbym odbierac sygnal rownoczesnie z HotBirda i Astry. Mam zamiar kupic konwerter typu monoblock. Czy w menu mam ustawic:

LBN -2

przelacznik -DiSEqC -1.4

LBN1 - Uniwer.LBF - HODBIRD 2

LBN 2 - UNIWER. LBF - ASTRA

 

Co to wlasciwie znacz DiSEqC 1.4 ???

Tak samo mam ustawione i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Romar7 za odpowiedz.Gdybym miał instrukcję to pewnie bym nie pytał ale niestety nie mam.zacząłem sciągać przez "mułka"ale idzie to wolno bo dostępne są tylko dwa żródła,więc postanowiłem Was się spytać poprostu tak szybciej,jeszcze raz dzieki. [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam równiez mały kłopot z tym dekoderem otóż mamy od wczoraj fox life i chciałbym go przenieśc sobie na moją własną listę, z której na codzien korzystam, ale tu jest zonk:

 

1) Szukam "fox life' we wszystkich kanałach - tutaj jego brak.

2) Wchodze w instalację, wstukuję częstotliwość 12188V, i cały TP mi się skanuje (widzę w ramce po lewej stronie kanał fox life).

3) Na pytanie o zapis kanałów odpowiadam twierdząco.

4) Powracam do mojej listy i wybieram "dodaj"

5) Ponownie przenosze sie na listę z wszystkimi kanałami, ale tam nadal nie ma fox life, sortowalem po TP, satelicie, wszedzie nie ma tego programu, a jedynie jest na liście CP i na TP.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc, by ten fox znakazł się u mnie na własnej liście?

pozdr. i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...