Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wprawdzie tutaj już pisano o tym, że echo może być aktywny tylko z kartą, jednak mnie to nie zadawala.

 

Kupiłem go z pakietem mini za 199 zł, jak mi powiedziano na własność, ale co to za własność, jak nie mogę oglądać nawet FTA rezygnując z polsata, gdyż jest zablokowany.

 

Mnie interesuje, czy próbował już ktoś tę sprawę załatwić z polsatem i jakie były tego skutki.

 

pozdro

erkames

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wprawdzie tutaj już pisano o tym, że echo może być aktywny tylko z kartą, jednak mnie to nie zadawala.

 

Kupiłem go z pakietem mini za 199 zł, jak mi powiedziano na własność, ale co to za własność, jak nie mogę oglądać nawet FTA rezygnując z polsata, gdyż jest zablokowany.

 

Mnie interesuje, czy próbował już ktoś tę sprawę załatwić z polsatem i jakie były tego skutki.

 

pozdro

erkames

 

Nie jestem pewny, ale już chyba dobrych parę razy czytałem o tym że jak rezygnujesz z Polsatu i tuner masz na własność to KARTA również zostaje u CIEBIE. Więc będziesz mógł oglądać FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie... Wczoraj coś było z prądem i co parę godzin przez kilka minut go nie było :wink: Przez to Echoś 717 włączał się i wyłączał, wiadomo 8) . Dzisiaj patrzę a tu komunikat po włączeniu"naciśnij MENU by zainstalować" czy coś w tym stylu. Kiedyś to też mi się pokazało, na samym początku przygody z CP, również podczas nagłego włączania i wyłączania. Czy również macię podobną sytuację?

 

Mam juz dosyć ustawiania własnej listy i skanowania satelity prawie, ze non stop od nowa...

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do ustawień anteny, rodzaj przełącznika ustaw na DiSeqC, Hot Birda ustaw na Port 1, a Astrę na Port 2. Jeśli przy obydwu satelitach pojawi się zielone światło - gotowe, będzie działać. Jeśli nie, to Astrę ustaw na Port 1, a Hot Birda na Port 2. Wtedy już musi działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

10921 H, SR 22000, FEC 5/6

PID-y dla BBC Prime (niekodowanego) - 551/560/551 (Video/Audio/PCR)

Wcześniej wyszukiwał się jako Test Service, ale obecnie się nie wyszukuje (Test Service się wyszukuje, ale obecnie nic na nim nie ma).

Dodam, że BBC Prime na tym transponderze jest nadawany podwójnie (jedna wersja jest kodowana, druga FTA). Wyszukuje się tylko ta pierwsza.

Więc jeśli nie ma opcji ręcznego dopisywania kanałów po PID-ach (w przeciwieństwie do np. Fergusonów), to nic się nie da zrobić. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
:D A w szczecinie nad ranem przeszła lekka burza i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt że gdzieś koło 2 w nocy łupneło ostro w pobliżu aż mi włosy staneły a mojemu echosiowi chyba serducho bo momentalnie stracił chęć do łapania sygnału :D nie pomagały resety i wyciąganie wtyczki - dopiero około 7 rano obudził się z szoku poburzowego i łaskawie zaczął normalnie funkcjonować - ech technika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Echostar DSB717 zastąpi poprzednika DSB616 w ofercie dekoderów Cyfrowego Polsatu. Będzie to zupełnie nowa konstrukcja z nowym zasilaczem. Co interesujące, w odróżnieniu od poprzednika panel tylny DSB717 uzupełniono o wyjście koaxialne (RCA) cyfrowej fonii tak, aby dorównać konstrukcji Samsunga 305G, gdzie jest wyjście optyczne cyfrowej fonii.

źr. satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder bardzo zbliżony do modelu 606. Grzeje się jak piekarnik więc lepiej umiejscowić go gdzieś na "wolnym" powietrzu. Przełączanie kanałów odbywa się dość wolno, zawsze temu towarzyszy efekt stop-klatki. Posiada przelotkę a więc można podłączyć drugi dekoder, nie posiada modulatora.

Ale za to ładny pilocik do tego tunka, taki przyjemny w trzymaniu - trzeba mocniej ciskać przyciski bo jak słabo przyciśniesz to może nie być żadnej reakcji.

 

Jeszcze cuś ciekawego wygrzebałem: https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t ... c&start=60

---> patrz post użytkownika @Komandor Kris

Jeszcze możesz poczytać posty na pierwszej stronie tego tematu, też jest parę ciekawych opinii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...