Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko nadzieję, że zamiast ŁOWCÓW NAGRÓD produkcji GHS powróci ŁATWA KASA produkcji Telemedia InteracTv. W programie "Łowcy nagród" jest straszna nuda, 3-4 gry na krzyż i w każdym programie wygrywają 3-4 TE SAME osoby! Tu liczy się szczęście i jakiś sposób na dostanie się do studia, natomiast w programie "Łatwa Kasa" produkcji TiTv liczyła się spostrzegawczość, logiczne myślenie i szybkość. W tym programie wygrywało dużo dużo więcej osób, programy bardziej profesjonalne i różnorodne zagadki. Niech Polonia1 się weźmie za to i zmieni producentów na tych poprzednich :) I niech powróci ŁK produkcji TiTv do Tele5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak maratony ale jak widzę, serial "Graczykowie" czy "Rodzina zastępcza" na 5-6 kanałach: NICKELODEN, COMEDY CENTRAL, COMEDY CENTRAL FAMILY, POLSAT 2, ATM to mnie krew zalewa :(

 

Najlepiej by Tele5 zakupiło parę dobrych amerykańskich seriali kryminalnych... jakieś polskie dobre i może słupek oglądalności wzrośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinny dominować seriale zagraniczne przecież tego Polskiego syfu jest pod dostatkiem na innych kanałach.Tak więc drogi Tele 5 te Polskie seriale to krok w złym kierunku.0bicz.gifPonawiam moje pytanie czy będą jakieś istotne zmiany w Polonii 1 i wcale nie chodzi mi o to czy będzie więcej telezakupów. :twisted:Moglibyście chociaż przywrócić japońskie anime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinny dominować seriale zagraniczne przecież tego Polskiego syfu jest pod dostatkiem na innych kanałach.Tak więc drogi Tele 5 te Polskie seriale to krok w złym kierunku.0bicz.gifPonawiam moje pytanie czy będą jakieś istotne zmiany w Polonii 1 i wcale nie chodzi mi o to czy będzie więcej telezakupów. :twisted:Moglibyście chociaż przywrócić japońskie anime.

 

Staramy się aby oferta programowa Tele5 była różnorodna stąd seriale: polskie, europejskie i amerykańskie :smile:

 

Na Polonii 1 japońskie anime jakiś czas temu były już emitowane. Co do istotnych zmian w Polonii 1 to temat na przyszły rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinny dominować seriale zagraniczne przecież tego Polskiego syfu jest pod dostatkiem na innych kanałach.Tak więc drogi Tele 5 te Polskie seriale to krok w złym kierunku.0bicz.gif
Ale to jest łatwy sposób na zdobycie większej oglądalności :lol: Tym stacjom już się udało: Kino Polska, TVP Seriale i ATM Rozrywka :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jakiś czas temu", dobrze powiedziane :D Kilka odcinków ze starego VHSu na krzyż, nadal z włoskim dubbingiem i lektorem na wierzchu... Poza nostalgią wartości wielkiej to ta emisja nie miała.

No tak ale już lepsze były by stare anime "ze starego VHSu"niż na okrągło program "Nieźle kliknięci"od oglądania którego naprawdę można stać się "Nieźle klikniętym".0sarcastic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinny dominować seriale zagraniczne przecież tego Polskiego syfu jest pod dostatkiem na innych kanałach.Tak więc drogi Tele 5 te Polskie seriale to krok w złym kierunku.

 

jw.

 

...a już najgorsze co może się trafić to te polsatowskie szmiry typu Pierwsza Miłość, Hotel 52, Mamuśki itp. [beep]m już tym :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu tu się dziwić, Tele 5 to stacja ciągłej ®ewolucji ;-).

 

Jak stacja startowała miało być już europejsko, potem rodzinnie i bez przemocy, jakiś czas później ramówkę zdominowały dokumenty, a ostatnio format podobno był kierowany do mężczyzn :D. Teraz w pogoni za chociaż jednym widzem więcej wymyslili polskie seriale, bo przecież na płatnym Kino Polska lecą, w dodatku w kółko to samo, a oglądalność od Tele 5 mają większą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na utrzymanie w Polonia 1 stałego pasma kultowych telenowel sprzed lat?

Cenię P1 właśnie za emisje tych klasyków, których próżno szukać na innych kanałach. Mam tu na myśli nie tylko klasykę telenowel, ale także i filmów.

 

Do marca nie zakładamy żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Polonia 1 i Tele5 przejdą na emisję z satki w MPEG-4? Obecna jakość techniczna waszych obu kanałów jest kiepska :-( Zwłaszcza Polonii1 :-( Zmiana standardu z mpg2 na MPEG-4 by to całkowicie zmieniła i nie było by już pixelozy bo pasmo tych ok 2 mb/s które ma obecnie Polonia 1 z satki w mpg2 w MPEG-4 dała by b.dobrą jakośc i mogli byście poprawić też audio z tych marnych 128 KB/s na 192 KB/s :-( Tak samo Tele5! Dużo ludzi już ma dekodery HD nawet prywatne (własne!) bo technika idzie na przód a nie stoi w miejscu. Nowe kanały z satki startują w MPEG-4 już np. Stars TV, Puls2 czy też planowany na 20 listopada start Power TV. Jak się nie ma kasy na drogie pasmo w mpg2 bu je zwiększyć to czy nie lepiej przejść na tańsze pasmo w MPEG-4 i nie katować ludzi pixelozą w obrazie stacji? :-)

No i pytanie co dalej z dystrybucją kanałów tematycznych Novela TV i Water Planet? Kiedy w NC+ jak w ogóle będą w jakiejś platformie bo przekaz z satki jest kodowany nie wiem dla kogo? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...