Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tele 5 idzie w dobrym kierunku seriale nie z Ameryki były bodajże koreańskie, australijskie teraz polskie ale tez ciekawy jestem czy stać by było Tele 5 na serial hit ja bym chciał Kdabre oczywiście raz w tygodniu żeby była np. sobota. A może z australijski np. Szczury wodne. Już któryś raz tez chciałem zobaczyć serial Sekta i zawsze po kilku odcinkach zapominam czy będzie najbliższym czasie w P1 lub T5? Chodź telezakupy gdyby się nie dublowały na obu kanałach tylko podzielić np T5 do 11 a P1 - od 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie pisać co się opłaca a co nie w przypadku Polonii 1 skoro od bardzo dawna lecą tam telezakupy. Myślę ze jednak łatwiej się przebić 11-14 gdy inni powtarzają niż później a Top Shop takim zabiegiem mógłby być nawet dłuższy i wcale nie napisałem że musiała by tam być normalna ramówka może iść Zapisane w gwizdach czy Kosmica TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niedługo ma być Księgą dżungli chyba właśnie te znane z P1, a Polsat ma/miał tez prawa do Kapitan Jastrząb

No raczej nie ta z Polonii 1. No ale co ja Ci będę tłumaczył, przecież wiesz lepiej. Wiesz również, że stacje trzymają zjechane taśmy ze starym anime i podtrzymują do nich prawa przez 15 lat. Wykreował nam się medioznawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakaz emisji programów wytworzonych pierwotnie w jezyku polskim załatwia "Nocny Patrol". Podobnie jak wymóg emisji programów z ułatwieniami dla osób niesłyszących - "Nocny Patrol" z subtitlingiem na poczatku. Serial "Tulipan" jest po prostu na rynku, dodatkowo prawa do niego są tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakaz emisji programów wytworzonych pierwotnie w jezyku polskim załatwia "Nocny Patrol".
Tylko "Nocny patrol" był i jest od ok. 05:00 do 07:00. Przynajmniej zanim wprowadzono polskie seriale, "Nocny patrol" nie wypełnił 33% polskich produkcji. A tak poza tym z polskich pozycji zostało: "10 Extra Mocnych", "Muzyczny top", "Zapisane w gwiazdach" i 3 polskie seriale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...