Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Zoom TV na swojej antenie często pokazuje powtórkę programu „Złoty Interes" w którym to bohaterem jest Łukasz Mikulski będący bohaterem ostatniego wydania „Uwagi" w TVNie. Występuje tam też niedawno zatrzymany przez policję Krzysztof G. .

Ostatnio o nich program został pokazany niedawno bo tydzień temu a konkretniej to 3 lipca o godzinie 12:30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem ciekaw kiedy Zoom Tv ogłosi jesienną ramówkę 2023, czy ona wystartuje na początku września czy dopiero ok 15.września, i jakie będą w niej nowości i czy będzie jakiś program z grupy Canal+ na Zoom Tv i jakie nowe filmy nie emitowane na tym kanale pojawią się na Zoom Tv, może będą jakieś filmy emitowane przez Canal+ lub Canal + Film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią Zoom TV pokaże nowy program "Kabaretowe przeboje”, w którym znajdą się występy polskich kabaretów i satyryków. Gospodarzami show zostali Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy na scenie zaprezentują własne dialogi. Premierowe odcinki będą nadawane w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.00.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 19:06, kolos22 napisał(a):

Jesienią Zoom TV pokaże nowy program "Kabaretowe przeboje”, w którym znajdą się występy polskich kabaretów i satyryków. Gospodarzami show zostali Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy na scenie zaprezentują własne dialogi. Premierowe odcinki będą nadawane w poniedziałki i wtorki o godzinie 20.00.

 

Pewnie to będzie sklejka skeczy z New Abra, zaś Skrzynecka i Gąsowski będą się pojawiać w ramach przerywników pomiędzy skeczami oraz będą witać i żegnać widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uwaga od 01.10 nowy program informacyjno - publicystyczny pt "To leci w sieci". Program poprowadzi Andrzej Kozłowski.  Emisja w każdą niedzielę o 8.15.

 

Program ten będzie pokazywał najzabawniejsze, śmieszne filmiki z sieci, np zuchwałe kradzieże, szaleństwa za kółkiem, najdziwniejsze rekordy Guinesa itp.

 

Coś mi tutaj zalatuje podobizną z 3,2,1 które ma emitować Antena HD, ale z chęcią z ciekawością obejrzę dla tzw "zwały" 1 odcinek zarówno tego programu jak i programu Anteny HD.

 

Jestem ciekaw jakie inne nowości Zoom Tv przygotuje na 7 urodziny stacji które będą 25.10. ? Może powinni pomyśleć o jakimś zagranicznym serialu albo wzorem TTV o telenoweli latino np z Telemundo albo Venevision?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie na Zoom TV dają ten odcinek w którym Al powiedział Budowi, że musi się dokładać do czynszu. I potem Al musiał zamieszkać w piwnicy dopóki jej nie wyremontuje.

I odcinek w którym kręcili "Gliny". Trochę im zajęło, żeby w końcu puścić te odcinki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Marek79 zauważyłem, że ostatnio bardzo się denerwujesz na kanały z naziemnej telewizji. Może już czas przejść na streaming?  😉

Tam raczej nie uświadczysz takiego lekceważenia widza.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jeśli Zoom Tv to dlaczego przygoda seriali tureckich potrwała tak krótko i np może gdyby wtedy w 2021r nie wyemitowali "Maleńkich morderstw" a np "Faiythe Harybie" czy "Córki słońca" to może pasmo tureckich seriali by się utrzymało, a mam też nadzieję, że choć 1 raz Zoom Tv spróbuje z emisją telenoweli latino premierową np z takiej wytwórni jak Venevision bo od lat z tej wytwórni nic nie było premierowego i np premierowo mogło by być hit z 2013r Rosario albo z 2008 Alma Indomable a np mogli by też coś na Zoom tv dać z Telemundo starszego jak Te Voy Ensensar A Querrer, Amantes el Desierto lub Made Luna albo Corazon partido.

 

Jestem ciekaw czy z polskich seriali znanych z TVP w Zoom Tv pojawi się w przyszłości polsko australijski serial "Speelblinder - Dwa światy" czy też "Czterdziestolatek". ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...