Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na Bundych nie mieli pomysłu od samego początku. Jak nie problemy techniczne, to emitowanie odcinków bez ładu i składu, skakanie po różnych godzinach, emitowanie różnej ilości na dzień. Na szczęście koniec tej farsy. Najlepiej jakby Bundy trafili na jakąś platforme streamingową, tam byłoby chociaż od A do Z tak jak trzeba

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2022 o 08:58, cidik napisał(a):

na Bundych nie mieli pomysłu od samego początku. 

Na szczęście to tylko chwilowa przerwa przed świętami. Od 27 grudnia Bundy wraca od 1 sezonu ;)  Taki sam mieli pomysł jak na M.A.S.H.A. 

No i dobrze bo już chciałem sobie załatwiać Kino TV a tam jest jeszcze o gorszej godzinie niż na Zoom TV. Ale czekałem na kolejne dni ramówki, bo już poznałem się na zoom tv, że lubią robić takie cuda.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2022 o 19:33, Marek79 napisał(a):

Ciekawe jakie mają  plany na Święta,Sylwestra i Nowy Rok ?

Już jest ramówka w dzień film "Koniec świata" a w wieczór sylwestrowy po filmie "Pitbull" maraton "magii nagości" 😂 a w nowy rok maraton premierowe najlepsze kąski magii nagości.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2022 o 14:06, tyrla napisał(a):

nawet nie zdążyłam obejrzeć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Po tym jak przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji nałożył karę na Stopklatkę za zbyt wczesną emisję filmu „Psy”, stacja Zoom TV, która również wchodzi w skład Grupy Kino Polska TV, wyemitowała sensacyjną produkcję z wyciszonymi wulgaryzmami. Nadawca informuje wirtualnemedia_pl, że działał zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krrit-kara-psy-film-sensacyjny-zoom-tv-stopklatka-grupa-kino-polska-tv-wulgaryzmy

 

Strach ma wielkie oczy, czyli boją się Świrskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej powinno chodzić o brutalne sceny, a nie to, że zamiast słowa "kurka" ktoś powie coś podobnego, z jedną literką różnicy.🤣

 

Dziwne, że do TVP się nie czepiają, bo od jakiegoś czasu też emitują ten film po 21 jak zmienili oznaczenie na 16+.😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bartłomiej Grałek, dotąd związany z Telewizją Puls, zostanie od maja dyrektorem programowym stacji Zoom TV - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl. Z kolei Paweł Kosuń wzmocnił ostatnio dział produkcji Grupy Kino Polska.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/bartlomiej-gralek-zoom-tv-dyrektor-programowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie będzie w HD, to nic im nie pomoże. Oglądalność u mnie - 0%.

 

Zauważyłem, iż w zasadzie nie oglądam (nawet nie sprawdzam, co mają w ofercie) kanałów nadających w SD. Zawsze mając do wyboru film, program na kanale nadającym w HD lub SD, wybieram propozycję tego pierwszego.

 

Dla mnie jakość jednak ma znaczenie. A jakość Zoom TV na satelicie (w DVB-T zresztą też) to porażka.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...