Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam widzę w programie od 18:00 do 19:00 "Trzecia planeta od słońca" z kabaretów by nie zrezygnowali.

Od 22 stycznia wraca serial "MASH" po jednym odcinku od poniedziałku do piątku o 14:00. Pewnie zajmą miejsce "Świata według Bundych" jak już skończą emisję. W drugiej połowie stycznia znowu będzie emisja od 1 odcinka "Świata według Bundych" jeśli tak to jeżeli naprawdę kończy im się licencja to nie zdążą wyemitować wszystkich odcinków jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę oglądał "Trzecią planetę od Słońca", uważam, że mogły by się też pojawić w 2024r inne seriale znane z RTl7 takie jak np M.A.N.T.I.S, Wodne szczury, Sunset Beach czy Sliders a także szkoda, że nie pojawił się jesienią nowy serial turecki na Zoom Tv, mogli by jakiś nowy serial turecki wyemitować np dobrze by się przyjął na Zoom Tv serial "Fairyh Harbyie" czy "Kantasiz Kuslar", "Adi Multuk" czy "Kalbimi Yargini Yari" albo "Adin Sen Kodyum"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja też, bym wolał żeby nie rezygnowali. Ale według mnie za bardzo zajechali ten serial puszczając np. 6 odcinków albo 8 dziennie od poniedziałku do piątku. Po jakimś czasie się nudzi. Ale np. Po jakiejś przerwie mogli by wrócić znowu do emitowania za rok lub dwa np.

Edytowane przez Kiler
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fan WWE Superstars ja jednak jestem za tym, żeby faktycznie odpuścili sobie Świat według Bundych i ogólnie by wiosną 2024 zakupili jakiś serial sensacyjny lub przygodowy z lat 80 i 90 lub początku 2000 bo np chętnie na Zoom obejrzałbym "Renegata", "Dempsey i Makpeace" czy "Nieustraszonego" oraz z przygodowych to "Sheena" lub "Herkulesa"? A z filmów to ostatnio pojawiają się na Zoom tv nowe tytułu bo były np Lokal zamknięty" a z początkiem marca będzie film "Prowokacja" z Seagalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...