Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świat wg Bundych w Zoom to jednym słowem dramat. Nie potrafią ogarnąć tak prostej sprawy jak kolejność odcinków. Już pomijam brak płynności na kilku odcinkach pierwszych serii. Oby było lepiej od połowy lipca, jak zaczną emitować serial od początku. Na Polsacie nigdy nie było takich problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mają wszystkich odcinków. Bo na początku w tym pierwszych sezonach to ewidentnie można było zaliczyć jaką pomyłke. Ale teraz ewidetnie po chamsku pomijają odcinki szczególnie w 11 sezonie. A bardziej mi chodzi o to, że dają w godzinach "premiery" raz 11 sezon raz 10. A w dziesiątym sezonie zamiast dać ostatnie odcinki to dali dwa pierwsze 10 sezonu.

15 godzin temu, Pawop napisał:

Jak to skąd? Od dystrybutora czyli Sony. Chyba nie sądzisz, że kanały tak mogą wymieniać się serialami emoji1.png

No wiem. Ale chyba to nie od tego samego co Polsat brał patrząc na jakość pierwszych sezonów. Może jakaś lewa licencja :)

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Teraz lecą w lepszej jakości. A co do kolejności no cóż nie można mieć wszystkiego. Ja bym wolał, żeby dawali tak jak kiedyś Polsat gdzie dawali od piątego sezonu I zapętlali dopóki nie pokazali wszystkich. I dopiero potem zaczęli pokazywać od 1 sezonu. Ja i tak znam wszystkie odcinki na pamięć więc mi to zbytnio nie przeszkadza nawet jak pomijają odcinki. Po prostu lubię ten serial, mógłbym nawet oglądać losowe odcinki. Swoją drogą robią taki zabieg z Kiepskimi, że puszczają losowe odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zmiany w emisji serialu "Świat według Bundych". Znika emisja w soboty i niedziele, ale wróci od 1 października. Natomiast od poniedziałku do piątku będą tylko 2 odcinki bez powtórek.

Od października zawita na Zoom TV "13 posterunek 2" który bedzie emitowany zaraz po Bundych. Czyli Zoom TV stawia na rozrywkę grubo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najwidoczniej prawa do "Gangu Olsena" są tanie jak barszcz, skoro filmy z tej serii są powtarzane w kółko w Zoom TV.

 

Ja sam lubię oglądać perypetie pechowych złodziejaszków z Kopenhagi, ale nie w kółko jak biegający chomik.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2022 o 21:56, Sentence napisał:

Ten program nie został zakupiony, żeby przyciągać widzów, tylko zapełnić ramówkę. 

Zgadza się, ale program "Rajski ogród Pameli Anderson" będzie też emitowany w soboty i niedziele o 10:00 więc jak ktoś będzie chciał to zobaczy. Ja na pewno zobaczę, jestem jej wielkim fanem ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...