Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TTV nie straci koncesji, bo KRRiT nie ma podstaw prawnych do jej odebrania. Przejęcie Stavki przez Grupę TVN świadczy o tym, że generuje ona na tyle zysku, że może pchać się w ryzykowne przedsięwzięcia jakimi jest utrzymywanie kanału poradnikowego dystrybuowanego naziemnie, w dodatku w momencie, gdy nie wszystkie nadajniki DVB-T zostały uruchomione. Drugą sprawą jest fakt, że pomimo lekkiej interwencji ze strony TVN, w TTV nie widać znaczącego wpływu stacji Walterów - a dzięki nim TTV być może nadaje, bo tworzą ją ludzie z doświadczeniem, ma też wsparcie finansowe oraz merytoryczne ze strony Grupy TVN. Inaczej mogłoby się skończyć tak, że oglądalibyśmy także i tam "gadające" kolorowe pasy.

 

I przypadkiem nie zarzucajcie, że w TTV lecą mutacje programów TVN, bo kojarzy mi się to bardziej ze współpracą programową, a nie nadawaniu powtórek czy ekstra promocji głównego TVN. W końcu raczej wszyscy wiemy czym jest np. "Uwaga" i telewizja TVN, więc program w TTV traktujmy jako dodatek, a nie reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że to kolejna stacja TVN-u czy grupy ITI,żeby być precyzyjniejszym. Nie wiem czym miałby ten znaczący wpływ się objawiać,że kolega Karol twierdzi,że go nie ma. SWydaje mi się,że finanse,sprzęt i ludzie(chociażby R.Cebula) to jednak znaczący wpływ.

 

ITI ma ponad 50% wizjaplus z tego co słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to TTV KRRiT powinna odebrać koncesję na nadawanie w DVB-T, bo nastąpiło przejęcie udziałów przez innego nadawcę, który ma jeszcze 2 inne stacje w NTC.

Nie ma zapisu w polskim prawie zabraniającego konsolidacji na rynku mediów czy też przejęć. Przejęcie Stavki też nie jest zagrożeniem dla innych podmiotów, powinno wręcz motywować do walki o widza.

 

Jest. Zgodnie z tym, co napisał też przed chwilą @Peter Parker, gdy zmienia się główny udziałowiec, to KRRiT ma podstawy do cofnięcia koncesji na nadawanie w NTC, choć wcale nie musi. Z resztą była o tym dyskusja już kilka tygodni wcześniej, przy okazji ujawnienia właśnie tego przejęcia, ale widocznie wyrywkowo śledzisz to forum albo masz krótką pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiTV żadnej koncesji nie zabierze umieją jedynie wyżywać się na słabszych teraz realizują drugą odsłonę nagonki na niepłacących abonamentu - silniejszego nie ruszą więc TTV będzie nadawać... chyba że zbankrutuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma podstawy prawne, zmienił się główny udziałowiec. Koncesję dostała Stavka, a nie TVN.

I dalej tak jest. Stacja jest w 100 proc. nadawana przez Stavkę. Po prostu jej właścicielem nie jest teraz Besta Film, tylko Grupa TVN. Równie dobrze Polsat mógłby stracić koncesję, bo przejął go Cyfrowy Polsat i to za jednym zamachem. Jakoś UOKiK i KRRiT się tego nie czepiały, a to rażące ograniczanie konkurencji - bo jednym wielkim "nadawcą" stała się spółka Polaris Finance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

TTV w lipcu br.:

Telewizja TTV (należąca do Grupy TVN) w lipcu br. wprowadza do swojej ramówki programy z archiwum innych kanałów Grupy TVN - obok produkcji TVN i TVN24 oraz informacji pogodowych od TVN Meteo, w ofercie TTV znajdą się także magazyny z TVN Style, TVN Turbo i nieistniejących już kanałów: TVN Lingua i TVN Warszawa. Ponadto od 2 lipca br. zmianie ulegną pory emisji programów: informacyjnego "Express popołudniowy" i interwencyjnego "Blisko ludzi".

 

Lipcowe nowości TTV to m.in. z anteny TVN Turbo: "Jazda z Dodą", "Legendy PRL", "28 sekund", "Polak potrafi", z TVN Style: "Rewolucja na talerzu", "Ten jeden dzień", "Taka miłość się nie zdarza", z TVN Warszawa: "Weekend za miastem" i z TVN Lingua: "W gorącej wodzie company".

 

Od 2 lipca br. zmianie ulegnie także pora emisji programu informacyjego "Express popołudniowy" - z 17:15 na 17:50. Poprzedzi go "Pogoda" o 17:45. Dzięki tej zmianie magazyn interwencyjny "Blisko ludzi" będzie nadawany dalej w dwóch częściach, ale następujących po sobie (dotąd rozdzielał je "Express popołudnowy") - część 1 o 16:50, część 2 o 17:15.

 

Źródło: https://satkurier.pl/news/76380/programy ... w-ttv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Moim zdaniem najpierw powinien być Express Popołudniowy o 17:40 lub 17:45 a dopiero potem o 17:55 Pogoda a nie na odwrót :)
Kisielku, co z Ciebie za fan, skoro nie zauważyłeś, że pogoda na tym kanale zawsze jest pierwsza przed popołudniowym wydaniem programu informacyjnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie podoba mi sie krok z powtorkami, wiadomo wakacje itd. ale mam nadzieje, ze od wrzesnia stacja pokaze wiecej niz dotychczas, chodzi mi o programy, nie o powtorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie akurat TTV ma tematykę, która kompletnie mnie nie interesuje. Jedynym plusem jest to że faktycznie na początku postawili na nowości głównie własnej produkcji, chociaż ostatnio mówi się że pojawią się powtórki z TVNów i myślę że będzie tego coraz więcej. Co do tematyki to już ciekawszy jak dla mnie jest TV6 ze względu na zagraniczne programy typu talent-show. Jakby dali jeszcze programy rozrywkowe typu Letterman, Leno czy SNL to w ogóle było by git, pod warunkiem że byłyby to aktualne odcinki a nie starocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Zauważmy że na tym kanale też są powtórki programów z TVN-u. Choćby przerobiony program W11 w tej stacji zwany Komisarze. Ogólnie mówiąc każdy z kanałów typu TTV, ATM Rozrywka TV, TV6 raczy nas powtórkami powtórek z głównych kanałów - TTV z TVN-u, ATM Rozrywka TV - z Polsatu a TV6 z TV4. W naziemnej tv brakuje świeżej krwi - kanałów lokalnych, np. TVS czy też takich ogólnopolskich jak np. Tele5, nie związanych ze stacjami nadającymi obecnie w naziemnej tv.

 

I tak jest już dość programów interwencyjnych w tv typu: Interwencja, Uwaga, Sprawa dla reportera itd. Oczywiście zawsze znajdą się pasjonaci takich programów co mogliby je oglądać cały dzień.

 

Osobiście nawet nie zaglądam na TTV dłużej niż 5 minut. Nie pasjonują mnie lokalne spory o drogę - czy ją sąsiad zagrodzi czy też nie. Jednakże akceptuje to, że ten kanał może komuś się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kanałów TVN normalna jest rotacja audycji pomiędzy antenami. TVN emituje niektóre pozycje z TVN Turbo i TVN Style, TVN24 a nawet TVN7, dlatego nie widzę problemu by było odwrotnie. Poza tym wydaje mi się, że "W11" w TTV ma nazwę "Kartoteka". TTV samo w sobie najlepiej wygląda pośród kanałów tematycznych nadawanych w DVB-T, bo przynajmniej stawiają na własną produkcję, która nie jest taka tania - gdyby wszystko było takie łatwe, inni nadawcy nie raczyliby nas powtórkami z Polsatu i TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy może jest Kartoteka - nie wiem - widziałem ją tylko przelotnie. Nie przemawia do mnie też ranny program, który emitowany był przed wakacjami.

 

Brakuje w polskiej dvb-t kanałów mających koncesje zagraniczne, którzy nie oferowali by powtórek w swoich programach - np. Euronews, MTV czy Eurosport czy jakiś z grupy kanałów Discovery. Ale nie jest to miejsce na rozwodzenie się w tej kwestii - mówimy tu o TTV. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wole ogladac Kartoteke niz, [beep] o nazwie ATM Rozrywka, i np, Gre w Ciemno czy Kiepskich.

Kartoteka jest robiona troche w innej formule, niz W11. I co najwazniejsze, nie jesto to tylko zmieniona nazwa, bo duet komisarzy jak sie nie myle jest inny, oraz inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...