Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli by do czasu uruchomienia MUX1 w większym obszarze kraju włączyć zamiast PULSU 2w MUX2, później wg założenia.

Z tego co wiem to niestety nie ma na to szans podobnie jak na koncesje zastępcze w miejscu Puls 2 czy ATM Rozrywka. A szkoda bo dzięki temu nie widzielibyśmy pasów na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy "Pogodnym poranku" można usnąć, choć z drugiej strony taka formuła ma swój urok. Ciekawszy, niż wsadzenie Kuźniara, Zubilewicza i jakiejś Werner :D W ogóle widział ktoś tam zdjęcia widzów, o które cały czas proszą na belkach?
Formuła Pogodnego Poranka za jakiś czas się zmieni. Będzie gospodarz i studio (studio ma być gotowe w lutym, ale na większe zmiany będzie trzeba prawdopodobnie dłużej poczekać)

Tak myślałem, czekają na większy zasięg by wystartować pełną parą i mają rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne jest zaś to że stacja jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i tak już wkrótce chce wprowadzić program w stylu Publiczna.tv z TVN24 czyli rozmowy na żywo z widzami na różne tematy. A nadawany ma być o 21 i trwać ponad godzinę.

 

 

Moim zdaniem taki program mogliby dać w pasmo dzienne powiedzmy od 11 do 15 w dni powszednie. Pasmo takie mogłoby mieć 2 tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyszukać samemu.

Z drugiej strony TTV na Facebooku napisało coś takiego:

Owszem, wkrótce będziemy.

Kwestia raczej dni niż tygodni...

 

Oznacza to że TTV już w

przyszłym tygodniu może pojawić w Cyfrowym Polsacie

 

A przy okazji czy działa wam profil TTV na Facebooku bo ja od startu stacji mam z tym problem który na pewno nie jest spowodowany podpadnięciem stacji bo tego nie było. Problem objawia się brakiem możliwości pisania i lubienia postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji czy działa wam profil TTV na Facebooku bo ja od startu stacji mam z tym problem który na pewno nie jest spowodowany podpadnięciem stacji bo tego nie było. Problem objawia się brakiem możliwości pisania i lubienia postów.
Profil na facebooku działa bez problemu, a Twój post o Kartotece W11 usunęli, więc może być, że już na starcie im podpadłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...