Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ręczne wyszukiwanie program w memu :

 

Parametry techniczne:

 

HOT BIRD 9 (13,0°E)

tp. 10 (11,393 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: TTV

PID V: 518 (MPEG-2/SD)

PID A: 710 (pol), 711 (org, AC3)

PID PCR: 518

SID: 4317

PID PMT: 266

PID TXT: 582

Provider: ITI

Kodowanie: brak

Ja ma w tnk sd włączyłem ręczne wyszukiwanie program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie EPG na satelicie nie działa. Nie miałem jeszcze czasu, żeby obejrzeć cokolwiek na tym kanale, ale z takich "mignięć" stacja robi dobre wrażenie. Oznaczenie mogło być mniejsze (takie jak w TVN7). Logo za wielkie, niedopasowane do formatu 16:9. Jak chcą nadawać "na kolorowo", to powinni jak najszybciej przerobić logo na półprzeźroczyste (przyk. TVS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się. Myślałem, że jak kanał jest tworzony przez TVN to jego logo będzie półprzezroczyste. Na TTV ładniej wygląda oznaczenie wiekowe niż logo stacji co jest wyjątkiem, bo w większości polskich stacji jest na odwrót. Aha na YouTube znajduje się start tego kanału wrzucony przez użytkownika mateusztjs: http://www.youtube.com/watch?v=FPvtsW-0c7k

Mam podobne zdanie.Logo kanału TTV prezentuje się dobrze ale na samochodzie.Na ekranie telewizora logo jest zbyt duże i jaskrawe.

Powinni brać przykład z tvn czyli podobne transparentne logo ale literki TTV a np inne kanały tvn np takie same logo jak tvn a na dole mały półprzezroczysty napis siedem ,turbo ,style , itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w znalezieniu .Pierwsze wrażenia - kanał ciekawy to nawet może być hit roku ,profesjonalne wsparcie TVN myślę że będzie lubiany szczególnie przez starsze osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Podaje SatKurier stacja docelowo ma być kodowana - Trwają rozmowy z Cyfrowym Polsatem

Jeżeli tak sie stanie to kanal nawet nie zdąży przekonać to siebie większej widowni, kodowanie to zły pomysł dla widzów ale dobry dla właścicieli kanału bo zarabiają pewna kasę, jak na razie nie ma co pochopnie oceniać ramówki kanału po 1 dniu nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo maja bardzo podobne kształtem do loga TVS, jak na razie emitują sporo reklam, jak na razie to pokazywali program "Uwaga" i reklamowali znany z TVN-u program W-11 Wydział Śledczy. W TTV ten program będzie sie nazywał "Kartoteka W-11".

 

"Kartoteka" to nie to samo co "W-11 Wydział Śledczy", tu robią dwie akcje w jednym odcinku i lektora jest dużo więcej.

 

Co do kodowania to nawet jeżeli nie będzie FTA to dla większości nic tego nie zmieni. Kanał nadal będzie w DVB-T, czyli w zasadzie każdy kto ma telewizor będzie mógł oglądać. Teoretycznie można tylko zyskać, bo jak zakodują to może kupią jakieś prawa do ciekawych programów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem wczorajszą Uwagę po uwadze z 13E i przyjrzałem się parametrowi bitrate, które wyniosło 2,3 MB/s. Tak sobie, na 19 calach wyglądało ok, na większym odbiorniku szału pewnie nie będzie, ale pooglądać się da. Załączono też 2 ścieżki audio MPEG i AC3. Tyle o kwestiach technicznych.

Faktycznie telewizja bliska ludziom, gdyż już w pierwszym wydaniu został poruszony problem, który dotyczy m. in. mnie i jak i innych praskich lokatorów. Ten program to takie rozszerzenie Uwagi!, która ma w TVN ograniczony czas.

Poza tym oglądałem tam jakieś pikantne wieczorowe rozmowy widzów z ekspertami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...